Appartement te huur: Mauvestraat 182, Zaandam
1 uur geleden ontdekt
HurenZaanstadAppartementenMauvestraat 182

Mauvestraat 182

Spoorbuurt, Zaanstad

€ 1.284 p.m.
Buurt Spoorbuurt, ZaandamBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
AI-samenvatting

Een rustig appartement in de Spoorbuurt

Dit appartement aan de Mauvestraat in Zaandam is een oase van rust, midden in de levendige Spoorbuurt. Met een energielabel A is het een zuinige woning. De huurprijs van €1.284 ligt 16% onder het buurtgemiddelde van €1.528, wat het een scherpe optie maakt. Bekijk ook andere appartementen in Zaanstad.

De buurt: Spoorbuurt

De Spoorbuurt wordt door bewoners omschreven als 'gezellig en weinig lawaai', al wordt de natuur gemist. Het is een oude buurt met een mix van leeftijden, van jong tot oud. De buurt Spoorbuurt heeft een hoge bevolkingsdichtheid en veel voorzieningen op loopafstand.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Dekamarkt om de hoek (op 546 meter) of de Albert Heijn twee straten verder (582 meter). Het Zaanlands Lyceum ligt naast de deur (177 meter) en basisschool Hannie Schaft is op tien minuten lopen (447 meter). De gemeente Zaanstad biedt verder tal van voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt30 juni 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.284 p.m.
Prijs per m²€ 24 p.m.
Woonoppervlakte54m²
Bouwjaar1940
EnergielabelA
GemeenteZaanstad

Locatie

Mauvestraat 182, Zaandam

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.5
Johan
01-03-2025
Oud maar goud (niet veel natuurbehoud)

Oude buurt, gezellig weinig lawaai, alleen mis ik natuur.

Buurt statistieken

Gegevens uit Spoorbuurt

Inwoners860
Mannen53%
Vrouwen46%

Woningmarkt

Gegevens uit Spoorbuurt

Woningvoorraad357
Gem. WOZ-waarde€ 339.000
Koopwoningen35%
Huurwoningen65%

Supermarkten

36 binnen 5 km

Dekamarkt
Westzijde 247
546m
Albert Heijn
Langeweide 77
582m
SPAR express
Prins Bernhardweg 2
620m

Scholen

52 binnen 5 km

Zaanlands Lyceum
Voortgezet onderwijs · 1189 leerlingen
177m
Dynamica Onderwijs
Speciaal onderwijs · 56 leerlingen
434m
Openbare basisschool Hannie Schaft
Basisonderwijs · 294 leerlingen
447m

Veelgestelde vragen

Over Mauvestraat 182, Zaandam

Welk energielabel heeft Mauvestraat 182?

De woning aan Mauvestraat 182 in Zaandam heeft energielabel A.

Is de huurprijs van €1.284 marktconform?

Ja, de huurprijs ligt 16% onder het gemiddelde van €1.528 in de Spoorbuurt. Het appartement is daarmee scherp geprijsd, al is het oppervlak (54 m²) kleiner dan het buurtgemiddelde van 151 m².

Hoe is de buurt Spoorbuurt om in te wonen?

De Spoorbuurt is een oude, rustige buurt met weinig lawaai, zoals een bewoner aangeeft. Het is dichtbevolkt met een mix van leeftijden. Wel wordt de natuur gemist. Het treinstation is op 800 meter afstand.

Welke supermarkten zijn er in de buurt?

Op loopafstand vind je de Dekamarkt (546 meter), Albert Heijn (582 meter) en SPAR express (620 meter). Ook de Dirk is op 894 meter bereikbaar.

Zijn er scholen in de omgeving?

Ja, het Zaanlands Lyceum (voortgezet onderwijs) ligt op 177 meter, basisschool Hannie Schaft op 447 meter en Daltonschool De Westerkim op 687 meter.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer zuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten.

Hoeveel woningen zijn er te huur in de Spoorbuurt?

Op dit moment staan er 3 huurwoningen te huur in de Spoorbuurt, met prijzen variërend van €495 tot €2.195. Dit appartement is met €1.284 een van de goedkopere opties.

Huuraanbieder.nl
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Bekijk aanbod
Met Quicklane™ genereer je een persoonlijke reactie en mail je die direct naar de aanbieder.
Gevonden op 3 bronnen
Huuraanbieder.nl
huuraanbieder.nl
Bekijk
Huuraanbieder.nl
huispedia.nl
Bekijk
Huuraanbieder.nl
funda.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

5 woningen in de buurt Spoorbuurt

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appMauvestraat 182, Zaandam
Bekijk