Appartement te koop: Molenveste 17, Best
KopenBestAppartementenMolenveste 17

Molenveste 17

Centrum, Best

€ 469.000
Buurt Centrum, BestBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 201m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
51% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een ruim appartement in het centrum van Best

Dit appartement aan de Molenveste 17 ligt in het hart van Best, waar je de kerkklokken hoort en de kermis op zondag voor levendigheid zorgt. Met 88 m² woonoppervlak is het een flink stuk ruimer dan de gemiddelde koopwoning in de buurt. Het energielabel A betekent dat je weinig aan stookkosten kwijt zult zijn. De vraagprijs van €469.000 is aan de hoge kant vergeleken met het buurtgemiddelde, maar de woning is ook groter dan de meeste. Bekijk ook andere appartementen in Best voor een idee van het aanbod.

De buurt Centrum

De buurt Centrum is een levendige wijk met veel voorzieningen op loopafstand. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Er valt genoeg te beleven. De straat is voor mijn huis druk op sommige dagen. En verder rustig en op de zondagen hoor je de kerk klok luiden en goedkopere kermis." De buurt telt zo'n 1600 inwoners, met relatief veel ouderen en eenpersoonshuishoudens. Het is een stedelijke omgeving met een hoge dichtheid aan adressen.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Albert Heijn om de hoek (200 m) of de Aldi twee straten verder (350 m). Ook Ekoplaza en PLUS zijn binnen vijf minuten lopen te vinden. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals De Zevensprong en Immanuel op ongeveer 10 minuten lopen. Het treinstation van Best is op loopafstand (900 m). De gemeente Best biedt een compleet voorzieningenniveau.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder MGM Makelaardij en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 469.000
Prijs per m²€ 5.330
Woonoppervlakte88m²
Perceeloppervlakte6158m²
Bouwjaar1999
EnergielabelA
BuurtCentrum
WijkBest
GemeenteBest

Locatie

Molenveste 17, Best

Ervaringen uit de buurt

Redelijk · 1 bewoner

5.4
Lisan
16-07-2023
Er valt genoeg te beleven

De straat is voor mijn huis druk op sommige dagen. En verder rustig en op de zondagen hoor je de kerk klok luiden en goedkopere kermis .

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrum

Inwoners1.595
Mannen45%
Vrouwen55%

Woningmarkt

Gegevens uit Centrum

Woningvoorraad1.075
Gem. WOZ-waarde€ 336.000
Koopwoningen40%
Huurwoningen60%

Supermarkten

11 binnen 5 km

Albert Heijn
Boterhoek 19
201m
Aldi
Secretaris L Jansenstraat 34
347m
Ekoplaza
Hoofdstraat 50
372m

Scholen

17 binnen 5 km

De Zevensprong
Basisonderwijs · 254 leerlingen
761m
Immanuel
Basisonderwijs · 128 leerlingen
792m
Kindcentrum Platijn
Basisonderwijs · 181 leerlingen
796m

Veelgestelde vragen

Over Molenveste 17, Best

Welk energielabel heeft Molenveste 17?

De woning aan Molenveste 17 in Best heeft energielabel A.

Is €469.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €469.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€533.571 voor verkochte woningen) en het gemiddelde van beschikbare koopwoningen (€372.500). Maar dit appartement is met 88 m² ook 42% groter dan het buurtgemiddelde van 62 m². De prijs per vierkante meter is ongeveer €5.330, wat lager is dan het gemiddelde van €6.012 in de buurt. Het is dus een relatief gunstige prijs voor de ruimte.

Hoe is de buurt Centrum in Best om te wonen?

Centrum is een levendige buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Bewoners waarderen de mix van drukte en rust: op sommige dagen is het druk, maar op zondagen is het stil, met alleen het geluid van kerkklokken. De buurt heeft veel ouderen en eenpersoonshuishoudens, en de stedelijkheidsgraad is hoog. Er zijn voldoende winkels, scholen en een treinstation binnen handbereik.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor mijn energiekosten?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt relatief lage stookkosten verwachten. In de buurt heeft 66,7% van de woningen label A en 33,3% label B, dus dit appartement zit aan de bovenkant van de energiezuinigheid.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals De Zevensprong (ongeveer 10 minuten lopen), Immanuel en Kindcentrum Platijn. Voor voortgezet onderwijs is Heerbeeck College op ongeveer 15 minuten lopen. De afstanden zijn goed te doen voor kinderen.

Hoe is het openbaar vervoer vanuit dit appartement?

Het treinstation van Best ligt op ongeveer 900 meter, dus op loopafstand. Vanaf daar kun je naar Eindhoven en andere steden reizen.

Wat voor type woning is dit en uit welk jaar?

Het is een appartement uit 1999, met een woonoppervlak van 88 m². Het bouwjaar valt in de periode 1990-2010, wat in de buurt het enige bouwjaarcluster is. De woning is dus relatief modern en goed onderhouden.