Appartement te koop: Nieuwe Nieuwstraat 4A, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenNieuwe Nieuwstraat 4A

Nieuwe Nieuwstraat 4A

Nieuwe Kerk en omgeving, Amsterdam

€ 790.000
Buurt Nieuwe Kerk en omgeving, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 137m²
46% groter dan gemiddeld in de buurt
AH to go op 49m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

In het hart van de stad

Dit appartement aan de Nieuwe Nieuwstraat 4A in Amsterdam is een stadsverblijf met allure. Met 137 m² woonoppervlak en energielabel B is het een comfortabele woning in een historische omgeving. De vraagprijs van €790.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan ruime appartementen in Amsterdam.

Buurt Nieuwe Kerk e.o.

De buurt Nieuwe Kerk e.o. is een van de meest centrale stukjes Amsterdam. Het is er levendig en stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 9706 adressen per km². Op basis van één beoordeling geeft een bewoner een 7,8, maar noemt de sfeer 'afstandelijk'. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen tussen 25 en 45 jaar.

Leven in de straat

Je dagelijkse boodschappen doe je bij de AH to go, die naast de deur zit. Ook een Dirk en Albert Heijn zijn om de hoek. Voor schoolgaande kinderen is de Burght (basisonderwijs) twee straten verder, en de St. Antoniusschool op loopafstand. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen binnen handbereik.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder vva.amsterdam, Funda, Huispedia, Pararius en.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt28 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 790.000
Prijs per m²€ 5.766
Woonoppervlakte137m²
Perceeloppervlakte87m²
Bouwjaar1996
EnergielabelB
BuurtNieuwe Kerk en omgeving
WijkBurgwallen-Nieuwe Zijde
GemeenteAmsterdam

Locatie

Nieuwe Nieuwstraat 4A, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.8
Maarten niterink
25-03-2025
Sukkelig

Afstandelijk

Buurt statistieken

Gegevens uit Nieuwe Kerk en omgeving

Inwoners825
Mannen54%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit Nieuwe Kerk en omgeving

Woningvoorraad535
Gem. WOZ-waarde€ 515.000
Koopwoningen21%
Huurwoningen78%

Supermarkten

152 binnen 5 km

AH to go
Nieuwendijk 182
49m
AH to go
Damrak 89
157m
SPAR
Warmoesstraat 98H
240m

Scholen

217 binnen 5 km

de Burght
Basisonderwijs · 387 leerlingen
366m
St. Antoniusschool
Basisonderwijs · 90 leerlingen
587m
Vinse School
Voortgezet onderwijs · 388 leerlingen
688m

Veelgestelde vragen

Over Nieuwe Nieuwstraat 4A, Amsterdam

Welk energielabel heeft Nieuwe Nieuwstraat 4A?

De woning aan Nieuwe Nieuwstraat 4A in Amsterdam heeft energielabel B.

Is €790.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €790.000 is aan de hoge kant voor een appartement van 137 m² in deze buurt. Ter vergelijking: in de buurt Nieuwe Kerk e.o. is de gemiddelde verkoopprijs van de drie laatst verkochte woningen €436.333, al kan dat door kleinere woningen komen. Het energielabel B en het bouwjaar 1996 zijn pluspunten, maar de prijs ligt fors boven het buurtgemiddelde.

Hoe is de buurt Nieuwe Kerk e.o. om in te wonen?

De buurt is zeer stedelijk met een hoge dichtheid. Er wonen veel alleenstaanden en jonge mensen. Een bewoner geeft een 7,8 maar vindt de sfeer 'afstandelijk'. Het is er levendig, met veel voorzieningen op loopafstand. Het aantal misdrijven is met 937 relatief hoog, maar dat past bij een centrumlocatie.