Appartement te koop: Nieuwehaven 322, Gouda
KopenGoudaAppartementenNieuwehaven 322

Nieuwehaven 322

Turfmarkt en omgeving, Gouda

€ 399.000
Buurt Turfmarkt en omgeving, GoudaBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 161m²
48% groter dan gemiddeld in de buurt
Lidl op 337m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
35% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een historisch pand

Dit appartement aan de Nieuwehaven in Gouda ademt geschiedenis. Het is gevestigd in een pand uit 1800, maar met 161 m² woonoppervlak biedt het verrassend veel ruimte. De woning is een van de grotere appartementen in Gouda, met een prijs van €399.000 die marktconform is voor deze buurt.

De buurt Turfmarkt e.o.

De buurt Turfmarkt e.o. is een levendige binnenstadswijk. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Mijn woonplek is ideaal, ik heb het naar mijn zin en we wonen centraal. Het is een gezellige buurt met supermarkten op loopafstand, het station op 5 min fietsafstand en er is veel groen." De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden.

Het leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Lidl om de hoek (twee straten verder) of de Albert Heijn even verderop. Ook de SPAR en Coop zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar de Casimirschool of de r.k. basisschool St. Aloysius, beide op tien minuten lopen. De gemeente Gouda biedt een compacte, historische omgeving met veel voorzieningen.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Scheele Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 399.000
Prijs per m²€ 2.478
Woonoppervlakte161m²
Perceeloppervlakte150m²
Bouwjaar1800
EnergielabelE
BuurtTurfmarkt en omgeving
WijkBinnenstad
GemeenteGouda

Locatie

Nieuwehaven 322, Gouda

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.8
YRM L
08-09-2025
Mooi en centraal, maar druk en riskanter voor vrouwen om te leven.

Mijn woonplek is ideaal, ik heb het naar mijn zin en we wonen centraal. Het is een gezellige buurt met supermarkten op loopafstand, het station op 5 min fietsafstand en er is veel groen. (Zelfs in de binnenstad) Echter is mijn onderbuurman fel en onvriendelijk, helpen mensen elkaar niet snel, en is het eng om ‘s nachts over straat te lopen als vrouw.

Buurt statistieken

Gegevens uit Turfmarkt en omgeving

Inwoners1.250
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Turfmarkt en omgeving

Woningvoorraad689
Gem. WOZ-waarde€ 367.000
Koopwoningen66%
Huurwoningen34%

Supermarkten

26 binnen 5 km

Lidl
Westerkade 4
337m
Albert Heijn
Markt 50
363m
SPAR
Stationsplein 1D
472m

Scholen

59 binnen 5 km

Het Segment School v PRO
Voortgezet onderwijs · 351 leerlingen
512m
SBO Park en Dijk
Speciaal onderwijs · 122 leerlingen
549m
Casimirschool
Basisonderwijs · 388 leerlingen
646m

Veelgestelde vragen

Over Nieuwehaven 322, Gouda

Welk energielabel heeft Nieuwehaven 322?

De woning aan Nieuwehaven 322 in Gouda heeft energielabel E.

Is €399.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €399.000 ligt dicht bij de mediaanprijs van €405.000 in de buurt. Het appartement is met 161 m² aanzienlijk groter dan het buurtgemiddelde van 109 m², wat de prijs per m² (€2.478) lager maakt dan het gemiddelde van €3.758. De prijs lijkt daarmee marktconform.

Hoe is de buurt om in te wonen?

De buurt Turfmarkt e.o. is centraal gelegen in de binnenstad van Gouda. Een bewoner noemt het 'gezellig' en waardeert de loopafstand naar supermarkten en het groen. Wel wordt opgemerkt dat het 's nachts als vrouw niet prettig aanvoelt. De buurt heeft een stedelijk karakter met veel voorzieningen op korte afstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is E. Dat betekent dat de woning minder zuinig is dan nieuwere woningen. In de buurt heeft 83,3% van de koopwoningen een label D of lager, dus dit is niet uitzonderlijk voor de oude binnenstad. Houd rekening met hogere stookkosten.

Hoe ver is het naar het station?

Het treinstation van Gouda ligt op 1,4 km afstand, ongeveer 5 minuten fietsen of 17 minuten lopen. Een bewoner noemt het station 'op 5 min fietsafstand'.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. De dichtstbijzijnde zijn Lidl (337 m), Albert Heijn (363 m), SPAR (472 m) en Coop (502 m). Allemaal binnen vijf tot tien minuten lopen.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

De gemiddelde verkooptijd van verkochte woningen in de buurt is 149 dagen. Dat is iets langer dan het landelijke gemiddelde, maar de buurt heeft een beperkt aantal koopwoningen (6 beschikbaar op dit moment).

Scheele Makelaars
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.