Appartement te koop: Noordzeestraat 51, Noordwijk
KopenNoordwijkAppartementenNoordzeestraat 51

Noordzeestraat 51

Boulevard, Noordwijk

€ 945.000
Buurt Boulevard, NoordwijkBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Vomar op 186m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
48% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Appartement met zeebries

Dit appartement aan de Noordzeestraat in Noordwijk ademt de sfeer van de kust. Met 112 m² woonoppervlak en energielabel A is het een comfortabele woning, gebouwd in 1996. De vraagprijs van €945.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van appartementen in Noordwijk in deze prijsklasse.

Buurt Boulevard

De buurt Boulevard is een rustige wijk met veel 65-plussers en eenpersoonshuishoudens. De omgevingsadressendichtheid is 1449, wat duidt op een matig stedelijk gebied. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Vomar, die om de hoek zit. Ook de Lidl en Dirk zijn op loopafstand. Basisscholen zoals De Regenboog en RKBS Andreas liggen op tien minuten lopen, terwijl voortgezet onderwijs zoals Teylingen College Leeuwenhorst verder weg is. De gemeente Noordwijk biedt verder een restaurant op twee straten afstand en een park op vijf minuten lopen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Chantal Lefeber Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 945.000
Prijs per m²€ 8.438
Woonoppervlakte112m²
Perceeloppervlakte741m²
Bouwjaar1996
EnergielabelA
BuurtBoulevard
WijkNoordwijk Zee
GemeenteNoordwijk

Locatie

Noordzeestraat 51, Noordwijk

Buurt statistieken

Gegevens uit Boulevard

Inwoners595
Mannen49%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Boulevard

Woningvoorraad723
Gem. WOZ-waarde€ 680.000
Koopwoningen67%
Huurwoningen28%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Vomar
Bomstraat 19
186m
Lidl
Rederijkersplein 8-11
1477m
Dirk
Raadhuisstraat 9
1587m

Scholen

12 binnen 5 km

Teylingen College Leeuwenhorst
Voortgezet onderwijs · 1387 leerlingen
3132m
Teylingen College - KTS
Voortgezet onderwijs · 916 leerlingen
4076m
Rooms Katholieke Basisschool Andreas
Basisonderwijs · 266 leerlingen
4100m

Veelgestelde vragen

Over Noordzeestraat 51, Noordwijk

Welk energielabel heeft Noordzeestraat 51?

De woning aan Noordzeestraat 51 in Noordwijk heeft energielabel A.

Is €945.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €945.000 ligt boven de mediaan van €722.000 in de buurt Boulevard, maar de gemiddelde prijs in de buurt is €958.813. Het appartement heeft 112 m², energielabel A en bouwjaar 1996, wat de hogere prijs kan verklaren. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn verkocht voor gemiddeld €759.518, dus de vraagprijs is aan de hoge kant.

Hoe is de buurt Boulevard om in te wonen?

Boulevard is een rustige buurt met veel oudere bewoners en eenpersoonshuishoudens. Er zijn weinig gezinnen met kinderen. De buurt heeft een matige stedelijkheid en er zijn voldoende voorzieningen zoals supermarkten en scholen op loopafstand. Het treinstation ligt op 6,2 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus.