Appartement te koop: Nunspeetlaan 335, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagAppartementenNunspeetlaan 335

Nunspeetlaan 335

Oostbroek-Zuid, Den Haag

€ 325.000
Buurt Oostbroek-Zuid, 'S-GravenhageBekijk buurt
Albert Heijn op 414m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
37% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Oostbroek-Zuid

Dit appartement uit 1934 aan de Nunspeetlaan heeft een oppervlakte van 72 m² en ademt de sfeer van een klassieke Haagse volkswijk. De woning ligt in een levendige buurt waar je de stad voelt, maar ook de rust van een eigen stek. Met een vraagprijs van €325.000 is dit aanbod scherp geprijsd vergeleken met andere appartementen in Den Haag.

De buurt: Oostbroek-Zuid

Oostbroek-Zuid is een multiculturele wijk met een mix van inwoners. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners de buurt een 6,96. Een bewoner zegt: "Multiculturele vriendelijke buren." Twee anderen noemen echter onveilige situaties en overlast van verkeer. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en gezinnen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,0. De buurt Oostbroek-Zuid heeft een hoge bevolkingsdichtheid.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek (414 m) of de Lidl twee straten verder (900 m). Kinderen kunnen naar basisschool De Parachute op vijf minuten lopen, of naar de Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer iets verderop. De gemeente Den Haag biedt verder volop voorzieningen, van parken tot restaurants.

Bron en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Onesta Vastgoed en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt17 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 325.000
Prijs per m²€ 4.514
Woonoppervlakte72m²
Perceeloppervlakte165m²
Bouwjaar1934
BuurtOostbroek-Zuid
WijkRustenburg en Oostbroek
GemeenteDen Haag

Locatie

Nunspeetlaan 335, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 3 bewoners

7.5
Uela
11-10-2025
Meer veiligheid nodig

Heelveel onveilig situates in mij buurt Meer polite nodig

4.9
Katja
14-08-2025
Ghetto

Veel zwervers, en auto's die denken dat het een racebaan is. Fietsen op de stoep, fatbikes ellende. Weinig of geen. Respect van mensen. Mensen zouden vuiligheid gewoon in de prullenbakken moeten gooien. En mensen hier moeten niet hun vuilniszak bij de grondcontainer zetten als deze vol is.

8.5
Elif
10-06-2024
Multicultureel

Ik zou mijn buurt met een zin kunnen beschrijven. Multiculturele vriendelijke buren.

Buurt statistieken

Gegevens uit Oostbroek-Zuid

Inwoners8.295
Mannen53%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit Oostbroek-Zuid

Woningvoorraad3.474
Gem. WOZ-waarde€ 237.000
Koopwoningen50%
Huurwoningen49%

Supermarkten

90 binnen 5 km

Albert Heijn
Apeldoornselaan 266
414m
Albert Heijn
Steijnlaan 106
518m
SPAR express
Kaapseplein 100
791m

Scholen

9 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
4029m
Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer
Basisonderwijs · 343 leerlingen
4382m
WSKO Basisschool De Hofvilla
Basisonderwijs · 618 leerlingen
4399m

Veelgestelde vragen

Over Nunspeetlaan 335, 'S-Gravenhage

Is €325.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €325.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€290.063) en de mediaan (€289.000). Wel is de gemiddelde prijs per m² in Oostbroek-Zuid €3.679, wat bij 72 m² neerkomt op €264.888. De woning is dus aan de hoge kant geprijsd, maar de ligging en het bouwjaar kunnen dit verklaren.

Hoe is de veiligheid in Oostbroek-Zuid?

Bewoners geven gemengde signalen. Een review noemt 'veel onveilige situaties' en een ander klaagt over 'zwervers en racende auto's'. Er zijn 380 misdrijven geregistreerd in de buurt. Een derde bewoner ervaart de buurt echter als 'multicultureel met vriendelijke buren'. Het is goed om zelf een kijkje te nemen.

Wat is het energielabel van deze woning?

In de buurt heeft 64,3% van de woningen een label D of lager, en 28,6% label C. Omdat het bouwjaar 1934 is, is de kans groot dat het label niet zuinig is. Vraag de verkoper om het definitieve label.

Zijn er parkeermogelijkheden bij de Nunspeetlaan?

In de buurt Oostbroek-Zuid is parkeren vaak een uitdaging vanwege de hoge bebouwingsdichtheid. De omgevingsadressendichtheid is 7.008 adressen per km², wat duidt op een zeer stedelijk gebied. Er is geen specifieke parkeergelegenheid bij de woning genoemd. Houd rekening met betaald parkeren of een vergunning.

Hoe is het openbaar vervoer in de buurt?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 2,7 km afstand, ongeveer tien minuten met de fiets. Bus- en tramhaltes zijn waarschijnlijk in de buurt, maar specifieke lijnen worden niet genoemd. De hoge stedelijkheidsgraad (1) wijst op goede OV-verbindingen.

Wat voor onderhoud is te verwachten bij een appartement uit 1934?

Een woning uit 1934 kan verouderde installaties hebben, zoals elektra en leidingen. In de buurt is 93,8% van de woningen gebouwd voor 1945, dus veel panden hebben vergelijkbare kenmerken.