Appartement te koop: Obrechtstraat 173, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagAppartementenObrechtstraat 173

Obrechtstraat 173

Sweelinckplein en omgeving, Den Haag

€ 925.000
Buurt Sweelinckplein en omgeving, 'S-GravenhageBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 138m²
138m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 160m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een statig appartement met allure

Dit appartement aan de Obrechtstraat ademt de sfeer van het chique Duinoord. Met 138 m² woonoppervlak en een energielabel A combineert het de charme van 1903 met moderne zuinigheid. De vraagprijs van €925.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van appartementen in Den Haag.

De buurt Sweelinckplein e.o.

De buurt Sweelinckplein e.o. is een rustige, groene wijk met veel gezinnen. Een bewoner zegt: "Ik vind dit een hele fijne plek om opgegroeit te zijn, het is heel goed bereikbaar met het OV en andere manieren van transport." Een andere noemt het "super respectvol", al geeft die een lagere score. Op basis van twee beoordelingen is het beeld gemengd, maar de buurt scoort gemiddeld een 5,75.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Albert Heijn om de hoek (160 m) of loop je naar de Coop of Jumbo op tien minuten. Voor de kinderen zijn er basisscholen zoals De Parachute en de Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer, beide op loopafstand. De gemeente Den Haag biedt verder volop voorzieningen, van parken tot restaurants.

Over de aanbieding

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Van Oosterom & Verhagen Makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 925.000
Prijs per m²€ 6.703
Woonoppervlakte138m²
Perceeloppervlakte173m²
Bouwjaar1903
EnergielabelA
BuurtSweelinckplein en omgeving
WijkDuinoord
GemeenteDen Haag

Locatie

Obrechtstraat 173, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Goed · 3 bewoners

9.6
Conny
11-04-2026
Fantastische buurt met veel faciliteiten op loopafstand

Heerlijk wonen. Vlakbij zee, centrum en winkels . Veel keuze in scholen. Goede gemeenschapszin. Straatfeest etc

3.0
Bert
02-10-2025
super respectvol

Ik haat het hier, haal me weg alsjeblieft.

8.5
Laetis Groeneweg
24-10-2023
Sweelinckplein en omgeving

Ik vind dit een hele fijne plek om opgegroeit te zijn, het is heel goed bereikbaar met het OV en andere manieren van transport. Toch zijn er ook kleine straatjes waar je buiten kan spelen. Er zijn een paar speeltuinen en parkjes die veilig zijn voor kinderen. En er zijn genoeg winkels in de buurt dat je al je voorzieningen vlakbij hebt.

Buurt statistieken

Gegevens uit Sweelinckplein en omgeving

Inwoners5.970
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Sweelinckplein en omgeving

Woningvoorraad3.044
Gem. WOZ-waarde€ 555.000
Koopwoningen54%
Huurwoningen45%

Supermarkten

77 binnen 5 km

Albert Heijn
Conradkade 67
160m
Coop
Prins Hendrikstraat 46
670m
Albert Heijn
Weimarstraat 118
670m

Scholen

1 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
4245m

Veelgestelde vragen

Over Obrechtstraat 173, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Obrechtstraat 173?

De woning aan Obrechtstraat 173 in 'S-Gravenhage heeft energielabel A.

Is €925.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €925.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€764.172) en ook boven de mediaan (€802.500). Wel is dit appartement met 138 m² groter dan het gemiddelde (132 m²) en heeft het een uitstekend energielabel A. De prijs per m² (€6.702) is iets hoger dan het buurtgemiddelde van €6.489, maar past bij de kwaliteit en locatie.

Hoe is de buurt Sweelinckplein e.o. om in te wonen?

De buurt heeft een stedelijkheidsgraad 1 (zeer sterk stedelijk) met een hoge omgevingsadressendichtheid. Toch oogt het rustig en groen, met parkjes en speeltuinen. Bewoners waarderen de bereikbaarheid met OV en de aanwezigheid van winkels. Er zijn veel eenpersoonshuishoudens (1.590) en relatief weinig gezinnen met kinderen (770).

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer zuinig is. In de buurt heeft 43,8% van de koopwoningen label A, dus dit appartement scoort bovengemiddeld. Dat is gunstig voor de energiekosten, al zijn concrete bedragen niet te geven zonder verbruiksgegevens.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde basisschool is De Parachute (4,2 km) en de Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer (5 km). Voor voortgezet onderwijs zijn er het Sint-Maartenscollege en Gymnasium Novum, beide op ongeveer 5 km.

Hoe is het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 3,8 km afstand, dus niet direct om de hoek. Wel is de buurt goed bereikbaar met bus en tram, zoals bewoners aangeven.

Wat voor onderhoud vraagt een appartement uit 1903?

Het bouwjaar is 1903, maar het energielabel A suggereert dat er flink is geïnvesteerd in isolatie en installaties. In de buurt is 65% van de woningen gebouwd voor 1945, dus ervaring met oudere bouw is er. Specifiek onderhoudsadvies is niet te geven zonder inspectie.