Appartement te koop: Oranje Nassaulaan 21D, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenOranje Nassaulaan 21D

Oranje Nassaulaan 21D

Willemsparkbuurt-Noord, Amsterdam

€ 4.980.000
Buurt Willemsparkbuurt-Noord, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 232m²
232m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een nieuw appartement in de chique Oranje Nassaulaan

Dit gloednieuwe appartement uit 2024 ligt aan de statige Oranje Nassaulaan, in het hart van het deftige Willemspark. Met 232 m² woonoppervlak is het ruim, maar wel 30% kleiner dan het buurtgemiddelde van 332 m². Het energielabel A belooft lage stookkosten. De vraagprijs van €4.980.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan nieuwbouw in deze buurt. Vergelijk het met andere appartementen in Amsterdam.

De buurt: Willemsparkbuurt-Noord

De Willemsparkbuurt-Noord is een van de meest exclusieve buurten van Amsterdam. Het is er rustig, met veel groen en statige herenhuizen. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Saai. Niet veel te doen. Bijna geen groen op straat wordt ook extreem warm in de zomer." Toch is de buurt gewild vanwege de ligging en de rust. De meeste woningen zijn voor de oorlog gebouwd, maar dit appartement is splinternieuw. De buurt Willemsparkbuurt-Noord heeft een mix van gezinnen en alleenstaanden.

Het dagelijks leven

Voor je dagelijkse boodschappen kun je om de hoek terecht bij Jumbo (twee straten verder) of Albert Heijn (vijf minuten lopen). Basisschool De Kleine Nicolaas zit op loopafstand, en ook het Amsterdams Lyceum is dichtbij. Het Vondelpark is op tien minuten lopen. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Broersma Wonen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 4.980.000
Prijs per m²€ 21.466
Woonoppervlakte232m²
Perceeloppervlakte387m²
Bouwjaar2024
EnergielabelA
BuurtWillemsparkbuurt-Noord
WijkWillemspark
GemeenteAmsterdam

Locatie

Oranje Nassaulaan 21D, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.0
Deedeedinky
04-07-2024
Saai

Niet veel te doen. Bijna geen groen op straat wordt ook extreem warm in de zomer. Je ziet nooit iemand rondlopen en vuilnis wordt optijd opgehaald. Wel extreem luidruchtig met bouwvakkers die al om 7 uur beginnen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Willemsparkbuurt-Noord

Inwoners1.540
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Willemsparkbuurt-Noord

Woningvoorraad797
Gem. WOZ-waarde€ 1.371.000
Koopwoningen47%
Huurwoningen52%

Supermarkten

153 binnen 5 km

Jumbo
Hendrik Jacobszstraat 9
294m
Albert Heijn
Amstelveenseweg 186
476m
Albert Heijn
Johannes Verhulststraat 149
559m

Scholen

196 binnen 5 km

De Kleine Nicolaas
Basisonderwijs · 199 leerlingen
279m
Het Amsterdams Lyceum
Voortgezet onderwijs · 1092 leerlingen
436m
Montessori Lyceum Oostpoort ISK C. Krusemanstraat
Voortgezet onderwijs · 195 leerlingen
525m

Veelgestelde vragen

Over Oranje Nassaulaan 21D, Amsterdam

Welk energielabel heeft Oranje Nassaulaan 21D?

De woning aan Oranje Nassaulaan 21D in Amsterdam heeft energielabel A.

Is €4.980.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €4.980.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan nieuwbouw in de Willemsparkbuurt-Noord. In de buurt zijn dit jaar 21 woningen verkocht voor een gemiddelde prijs van €3.211.381, maar die zijn gemiddeld 332 m². Dit appartement is 232 m², dus de prijs per m² is met €21.465 flink hoger dan het buurtgemiddelde van €18.825 per m².

Hoe is de buurt om in te wonen?

De Willemsparkbuurt-Noord is een rustige, deftige buurt met veel groen en statige panden. Een bewoner noemt het 'saai' en zegt dat er 'niet veel te doen is' en dat het 'extreem warm wordt in de zomer' door gebrek aan groen op straat. Wel wordt het vuilnis op tijd opgehaald. Het is een buurt met veel koopwoningen (47%) en een mix van gezinnen en alleenstaanden.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten. Dit is niet verwonderlijk voor een nieuwbouwappartement uit 2024.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool De Kleine Nicolaas zit op 279 meter, en het Amsterdams Lyceum (voortgezet onderwijs) op 436 meter. Ook zijn er andere basisscholen zoals Brede School Annie M.G. Schmidt en 2e Daltonschool Pieter Bakkum binnen tien minuten lopen.

Hoe ver is het naar het Vondelpark?

Het Vondelpark ligt op ongeveer 400 meter afstand, dus op vijf minuten lopen. Dat is een groot stadspark met veel groen, vijvers en terrassen.

Is er een treinstation in de buurt?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 2,4 kilometer afstand. Dat is ongeveer 30 minuten lopen of een korte fietsrit.

Broersma Wonen
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen