Appartement te huur: Orteliusstraat 118-3, Amsterdam
HurenAmsterdamAppartementenOrteliusstraat 118-3

Orteliusstraat 118-3

Orteliusbuurt-Midden, Amsterdam

€ 2.350 p.m.
Buurt Orteliusbuurt-Midden, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Dirk op 111m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
47% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een ruim appartement met energielabel A in de Orteliusbuurt

Dit appartement aan de Orteliusstraat combineert een flinke woonoppervlakte van 99 m² met een uitstekend energielabel A. De woning uit 1935 is dus goed geïsoleerd en heeft lage stookkosten. Met een huurprijs van €2.350 is dit aanbod scherp geprijsd vergeleken met het buurtgemiddelde van €2.545. Bekijk ook andere appartementen in Amsterdam.

Orteliusbuurt-Midden: groen en goed bereikbaar

De buurt Orteliusbuurt-Midden is een opkomende wijk met veel groen. Een bewoner zegt: "Buurt heeft veel voorzieningen en natuur met het Rembrandtpark om de hoek, is goed bereikbaar met bus of tram." Een ander noemt het: "Prima! Ik hou van mijn buurt, ik zou het voor niets anders willen ruilen." De buurt telt 1.890 inwoners, vooral tussen de 25 en 45 jaar, en veel eenpersoonshuishoudens.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Dirk, dat naast de deur zit. Ook Aldi en Albert Heijn zijn op loopafstand. Basisscholen zoals Joop en Willy Westerweel en Islamitische basisschool Al Maes (de Diamant) zijn twee straten verder. Het Rembrandtpark ligt om de hoek. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aangeboden via meerdere kanalen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere makelaars aangeboden, waaronder Huispedia, Grand Relocation op Funda en Grand Relocation op Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt19 juni 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.350 p.m.
Prijs per m²€ 24 p.m.
Woonoppervlakte99m²
Bouwjaar1935
EnergielabelA
GemeenteAmsterdam

Locatie

Orteliusstraat 118-3, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.9
Jip
14-05-2025
Leuke opkomende buurt met veel groen

Buurt heeft veel voorzieningen en natuur met het Rembrandtpark om de hoek, is goed bereikbaar met bus of tram. De buurt is bijna altijd schoon en huisvesting is goed geregeld

8.8
Marouane
07-06-2024
Hou er van

Prima ! Ik hou van mijn buurt, ik zou het voor niets anders willen ruilen

Buurt statistieken

Gegevens uit Orteliusbuurt-Midden

Inwoners1.890
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Orteliusbuurt-Midden

Woningvoorraad1.114
Gem. WOZ-waarde€ 483.000
Koopwoningen29%
Huurwoningen71%

Supermarkten

144 binnen 5 km

Dirk
Mercatorplein 6-13
111m
Aldi
Postjesweg 97 H
538m
Albert Heijn
Postjesweg 65H
570m

Scholen

183 binnen 5 km

Joop en Willy Westerweel
Basisonderwijs · 281 leerlingen
366m
Islamitische basisschool Al Maes (de Diamant)
Basisonderwijs · 485 leerlingen
574m
Rosa Boekdrukker
Basisonderwijs · 212 leerlingen
589m

Veelgestelde vragen

Over Orteliusstraat 118-3, Amsterdam

Welk energielabel heeft Orteliusstraat 118-3?

De woning aan Orteliusstraat 118-3 in Amsterdam heeft energielabel A.

Is €2.350 een eerlijke prijs voor dit appartement?

Met 99 m² woonoppervlak en energielabel A is de prijs van €2.350 scherp. Het gemiddelde in de buurt voor een huurwoning is €2.545, en de gemiddelde prijs per m² is €46,29. Dit appartement kost per m² ongeveer €23,74, wat aanzienlijk lager is. De woning is dus gunstig geprijsd.

Hoe snel worden woningen in deze buurt verhuurd?

Woningen in de Orteliusbuurt-Midden worden gemiddeld in 17 dagen verhuurd. Dat is relatief snel, wat aangeeft dat er vraag is naar huurwoningen in deze buurt.

Wat is de sfeer in de Orteliusbuurt-Midden?

Bewoners waarderen de buurt met een gemiddelde score van 8,81. Ze noemen het een leuke opkomende buurt met veel groen, goede voorzieningen en een schone omgeving. Het Rembrandtpark ligt om de hoek en de buurt is goed bereikbaar met bus en tram.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals Dirk (168 m), Aldi (485 m) en Albert Heijn (521 m). Ook zijn er basisscholen, kinderdagverblijven en huisartsen in de buurt. Het Rembrandtpark ligt op 100 meter afstand.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

De buurt is goed bereikbaar met bus en tram, zoals bewoners aangeven. Het treinstation ligt op 2,4 km afstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer zuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten. Dit is een groot voordeel ten opzichte van oudere woningen met een lager label.

Huispedia
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Bekijk aanbod
Met Quicklane™ genereer je een persoonlijke reactie en mail je die direct naar de aanbieder.
Gevonden op 4 bronnen
Huispedia
grandrelocation.nl
Bekijk
Huispedia
huispedia.nl
Bekijk
Grand Relocation B.V.
funda.nl
Bekijk
Grand Relocation
pararius.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

4 woningen in de buurt Orteliusbuurt-Midden

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appOrteliusstraat 118-3, Amsterdam
Bekijk