Appartement te huur: Osdorpplein 575E, Amsterdam
HurenAmsterdamAppartementenOsdorpplein 575E

Osdorpplein 575E

Osdorpplein en omgeving, Amsterdam

€ 2.100 p.m.
Buurt Osdorpplein en omgeving, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2021
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Jumbo op 71m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een modern appartement aan het Osdorpplein

Dit appartement uit 2021 ligt aan het levendige Osdorpplein in Amsterdam. Met energielabel A is het een zuinige woning. De huurprijs van €2.100 is marktconform voor een appartement van 86 m² in deze buurt. Bekijk ook andere appartementen in Amsterdam.

Buurt Osdorpplein e.o.

De buurt Osdorpplein e.o. is een stedelijke omgeving met veel voorzieningen op loopafstand. Een bewoner zegt: "Lol". De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen, wat het een dynamische plek maakt. Meer over de buurt Osdorpplein e.o..

Leven in de straat

Op het Osdorpplein heb je de Jumbo en Dirk om de hoek, en de AH XL twee straten verder. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals de Osdorpse Montessori School op vijf minuten lopen en het Calandlyceum voor voortgezet onderwijs op loopafstand. De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid netwerk van voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via 123ERAmakelaar aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.100 p.m.
Prijs per m²€ 24 p.m.
Woonoppervlakte86m²
Perceeloppervlakte2897m²
Bouwjaar2021
EnergielabelA
BuurtOsdorpplein en omgeving
WijkOsdorp-Oost
GemeenteAmsterdam

Locatie

Osdorpplein 575E, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.5
Chaima
30-12-2024
Lol

Lol

Buurt statistieken

Gegevens uit Osdorpplein en omgeving

Inwoners4.780
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Osdorpplein en omgeving

Woningvoorraad2.052
Gem. WOZ-waarde€ 356.000
Koopwoningen19%
Huurwoningen81%

Supermarkten

64 binnen 5 km

Jumbo
Osdorpplein 1014
71m
Dirk
Tussenmeer 1A
71m
AH XL
Osdorpplein 469
112m

Scholen

113 binnen 5 km

Osdorpse Montessori School
Basisonderwijs · 262 leerlingen
472m
Calandlyceum
Voortgezet onderwijs · 1553 leerlingen
486m
IKC Het Talent
Basisonderwijs · 239 leerlingen
571m

Veelgestelde vragen

Over Osdorpplein 575E, Amsterdam

Welk energielabel heeft Osdorpplein 575E?

De woning aan Osdorpplein 575E in Amsterdam heeft energielabel A.

Is de huurprijs van €2.100 redelijk voor deze woning?

De huurprijs van €2.100 ligt dicht bij de gemiddelde huurprijs in de buurt (€2.127) en de mediaan (€2.110). Voor een appartement van 86 m² met energielabel A is dat marktconform. De prijs per m² is €24,42, iets lager dan het buurtgemiddelde van €29,58.

Hoe snel worden woningen in deze buurt verhuurd?

Woningen in deze buurt worden gemiddeld in 14 dagen verhuurd, wat aangeeft dat de markt snel is. Het is dus goed om snel te reageren als je interesse hebt.

Wat is de stedelijkheidsgraad van de buurt?

De buurt heeft een zeer sterke stedelijkheid (score 1) met een omgevingsadressendichtheid van 4.815 adressen per km². Dat betekent veel voorzieningen en levendigheid om de hoek.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. Jumbo en Dirk zitten op 71 meter, AH XL op 112 meter, en Aldi en Lidl op respectievelijk 542 en 759 meter.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 3,7 km afstand. Dat is ongeveer 45 minuten lopen of een korte busrit.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dat vertaalt zich naar lagere energiekosten in vergelijking met oudere woningen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn diverse scholen op loopafstand. De Osdorpse Montessori School (basisonderwijs) zit op 472 meter, het Calandlyceum (voortgezet onderwijs) op 486 meter, en IKC Het Talent op 571 meter.

123ERAmakelaar
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen
123ERAmakelaar
123makelaar.nl
Bekijk
123ERAmakelaar
huispedia.nl
Bekijk
123ERAmakelaar
funda.nl
Bekijk