Appartement te koop: Oude-Molenstraat 1A6, Assen
15 uur geleden ontdekt
KopenAssenAppartementenOude-Molenstraat 1A6

Oude-Molenstraat 1A6

Koopmanskwartier, Assen

€ 298.000
Buurt Koopmanskwartier, AssenBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
SPAR op 212m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een energiezuinig appartement in het centrum van Assen

Dit appartement aan de Oude-Molenstraat is een opvallend energiezuinige woning met label A++. Met 75 m² woonoppervlak is het compact, maar de ligging in het centrum maakt veel dagelijkse dingen makkelijk bereikbaar. De vraagprijs van €298.000 ligt 28% onder het buurtgemiddelde van €413.333, wat het een scherpe optie maakt in vergelijking met andere appartementen in Assen.

Koopmanskwartier: centrumwonen met veel voorzieningen

De buurt Koopmanskwartier is een stedelijke wijk met 1.510 inwoners en een hoge dichtheid (2.842 adressen per km²). De bevolking is gemengd: veel eenpersoonshuishoudens (680) en 65-plussers (580), maar ook jonge werkenden. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een levendige buurt zien met veel voorzieningen op loopafstand.

Dagelijkse boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij SPAR (twee straten verder), Dirk (om de hoek) of Ekoplaza (op loopafstand). Ook een AH XL en Jumbo zijn binnen tien minuten lopen te vinden. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Kindcentrum Emmaschool (vijf minuten lopen) en Basisschool De Cirkel (eveneens op loopafstand). Voortgezet onderwijs is er bij Gomarus College Assen, ook op loopafstand. De gemeente Assen biedt daarmee een compleet voorzieningenniveau.

Aangeboden via één makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via NAMACO Aa & Hunze op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 298.000
Prijs per m²€ 3.973
Woonoppervlakte75m²
Perceeloppervlakte1760m²
Bouwjaar1993
EnergielabelA++
BuurtKoopmanskwartier
WijkCentrum
GemeenteAssen

Locatie

Oude-Molenstraat 1A6, Assen

Buurt statistieken

Gegevens uit Koopmanskwartier

Inwoners1.510
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Koopmanskwartier

Woningvoorraad1.037
Gem. WOZ-waarde€ 180.000
Koopwoningen11%
Huurwoningen89%

Supermarkten

17 binnen 5 km

SPAR
Noordersingel 9
212m
Dirk
Triade 8
247m
Ekoplaza
Torenlaan 24
267m

Scholen

40 binnen 5 km

Kindcentrum Emmaschool
Basisonderwijs · 305 leerlingen
500m
Basisschool De Cirkel - school met de Bijbel
Basisonderwijs · 174 leerlingen
527m
Gomarus College Assen
Voortgezet onderwijs · 291 leerlingen
625m

Veelgestelde vragen

Over Oude-Molenstraat 1A6, Assen

Welk energielabel heeft Oude-Molenstraat 1A6?

De woning aan Oude-Molenstraat 1A6 in Assen heeft energielabel A++.

Is €298.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €298.000 ligt 28% onder het gemiddelde van €413.333 in de buurt. Het appartement is met 75 m² wel kleiner dan het buurtgemiddelde van 101 m². De prijs per m² is ongeveer €3.973, wat lager is dan het buurtgemiddelde van €4.236 per m². Daarmee is de prijs relatief scherp, mede door het energielabel A++.

Hoe energiezuinig is dit appartement?

Het appartement heeft energielabel A++, het hoogste label. Dat betekent zeer lage energiekosten. In de buurt heeft 66,7% van de koopwoningen label A, maar geen enkele heeft label A+. Dit appartement steekt er dus positief uit.

Wat is de ligging van de Oude-Molenstraat?

De Oude-Molenstraat ligt in het centrum van Assen, in de buurt Koopmanskwartier. Het is een stedelijke omgeving met veel voorzieningen op loopafstand, zoals supermarkten, scholen en restaurants. Het treinstation van Assen is op 2,2 km afstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Kindcentrum Emmaschool (500 m) en Basisschool De Cirkel (527 m). Voor voortgezet onderwijs is Gomarus College Assen op 625 m. Ook zijn er kinderdagverblijven in de buurt.

Hoe veilig is de buurt Koopmanskwartier?

In de buurt zijn in totaal 411 misdrijven geregistreerd. Dit cijfer zegt iets over de veiligheidssituatie, maar het is belangrijk om zelf een indruk te krijgen door een bezoek.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

In de buurt werden de afgelopen periode 7 koopwoningen verkocht met een gemiddelde looptijd van 108 dagen. Dat is iets langer dan het landelijke gemiddelde, maar de markt kan per woning verschillen.

NAMACO Aa & Hunze
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.