Appartement te koop: Oudenoord 530, Utrecht
Verkocht onder voorbehoud
KopenUtrechtAppartementenOudenoord 530

Oudenoord 530

Pijlsweerd-Noord, Utrecht

€ 300.000
Buurt Pijlsweerd-Noord, UtrechtBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Jumbo op 495m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Dit appartement in Utrecht

Dit appartement aan de Oudenoord in Utrecht is een fijne, lichte woning met energielabel A. Met 49 vierkante meter woonoppervlak is het compact maar slim ingedeeld. Het bouwjaar 1951 geeft het karakter, terwijl het hoge energielabel zorgt voor lage stookkosten. De vraagprijs van €300.000 is scherp geprijsd vergeleken met andere appartementen in Utrecht.

De buurt Pijlsweerd-Noord

De woning ligt in buurt Pijlsweerd-Noord, een levendige en stedelijke buurt. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat typerend is voor een zeer sterk stedelijk gebied. In de buurt wonen veel jonge mensen en eenpersoonshuishoudens. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een dynamische wijk met veel voorzieningen op loopafstand.

Leven in de straat

In de ochtend haal je snel een broodje bij de Jumbo om de hoek (495 meter) of bij de PLUS (536 meter). Voor de kinderen zijn er basisscholen zoals P.c. basisschool de Boemerang (430 meter) en KBS De Pijlstaart (617 meter) dichtbij. Ook het voortgezet onderwijs is nabij, met Al Amana College Utrecht op 224 meter. De gemeente Utrecht biedt een uitgebreid aanbod aan voorzieningen, van parken tot restaurants.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Brecheisen Makelaars Utrecht B.V. op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 300.000
Prijs per m²€ 6.122
Woonoppervlakte49m²
Perceeloppervlakte832m²
Bouwjaar1951
EnergielabelA
BuurtPijlsweerd-Noord
WijkNoordwest
GemeenteUtrecht

Locatie

Oudenoord 530, Utrecht

Buurt statistieken

Gegevens uit Pijlsweerd-Noord

Inwoners2.190
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Pijlsweerd-Noord

Woningvoorraad1.020
Gem. WOZ-waarde€ 389.000
Koopwoningen38%
Huurwoningen62%

Supermarkten

66 binnen 5 km

Jumbo
Merelstraat 46
495m
PLUS
Plantage 15
536m
Albert Heijn
Amsterdamsestraatweg 56
612m

Scholen

130 binnen 5 km

Al Amana College Utrecht
Voortgezet onderwijs · 211 leerlingen
224m
P.c. basisschool de Boemerang
Basisonderwijs · 170 leerlingen
430m
KBS De Pijlstaart
Basisonderwijs · 184 leerlingen
617m

Veelgestelde vragen

Over Oudenoord 530, Utrecht

Welk energielabel heeft Oudenoord 530?

De woning aan Oudenoord 530 in Utrecht heeft energielabel A.

Is €300.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €300.000 ligt onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt van €368.000 en ook onder de mediaan van €345.000. Het is daarmee een scherpe prijs voor een appartement met energielabel A in Utrecht. Wel is het oppervlak met 49 m2 kleiner dan het buurtgemiddelde van 63 m2, wat de lagere prijs verklaart.

Hoe is de buurt Pijlsweerd-Noord om in te wonen?

Pijlsweerd-Noord is een zeer stedelijke buurt met een hoge dichtheid aan voorzieningen. Er wonen veel jonge mensen en eenpersoonshuishoudens. De buurt heeft een mix van koop- en huurwoningen, met veel appartementen. Het is een levendige omgeving met winkels, scholen en parken op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor mijn energiekosten?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dit label duidt op goede isolatie en efficiënte installaties, waardoor je energiekosten relatief laag zullen zijn. In de buurt heeft 33,3% van de woningen energielabel A+ of beter, dus dit appartement scoort goed.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Voor basisonderwijs zijn er P.c. basisschool de Boemerang (430 meter), KBS De Pijlstaart (617 meter) en Montessori Kind Centrum LEF (633 meter). Voor voortgezet onderwijs is Al Amana College Utrecht op slechts 224 meter afstand.

Hoe is het openbaar vervoer in de buurt?

Het treinstation ligt op 2,1 kilometer afstand, wat goed te doen is met de fiets of bus. De buurt is zeer stedelijk met een hoge omgevingsadressendichtheid, dus er zijn waarschijnlijk bushaltes in de buurt. Voor specifieke lijnen kun je het beste de OV-planner raadplegen.

Wat voor type woning is dit en hoeveel kamers heeft het?

Dit is een appartement met een woonoppervlak van 49 m2. Het bouwjaar is 1951, wat betekent dat het karakteristieke elementen kan hebben.