Appartement te huur: Pontsteiger 238, Amsterdam
18 uur geleden ontdekt
HurenAmsterdamAppartementenPontsteiger 238

Pontsteiger 238

Houthavens-West, Amsterdam

€ 2.200 p.m.
Buurt Houthavens-West, AmsterdamBekijk buurt
Betaald reageren
Reageren op deze woning kost geld bij ikwilhuren.nu
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
AI-samenvatting

Pontsteiger 238: modern appartement in de Houthavens

Dit appartement aan de Pontsteiger in Amsterdam is een moderne huurwoning met energielabel A, gebouwd in 2018. De woning heeft 77 m² woonoppervlak en is onderdeel van een nieuwbouwproject in de Houthavens. Met een huurprijs van €2.200 per maand ligt dit aanbod 16% onder het buurtgemiddelde van €2.616, wat het een scherpe prijs maakt. Bekijk ook andere appartementen in Amsterdam.

Buurt Houthavens-West

De buurt Houthavens-West is een relatief nieuwe wijk in Amsterdam, met veel moderne architectuur en water rondom. De buurt telt ruim 4.600 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 25 en 45 jaar oud is. Het is een stedelijke omgeving met een hoge dichtheid aan voorzieningen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

In de straat vind je dagelijkse voorzieningen op loopafstand. De Albert Heijn en Jumbo zitten om de hoek, op zo'n 550-600 meter. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals De Zeeheld (330 meter) en Daltonschool De Spaarndammerhout (509 meter). Ook het voortgezet onderwijs is dichtbij, met Het 4e Gymnasium op 891 meter. De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid netwerk aan openbaar vervoer en stedelijke faciliteiten.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.200 p.m.
Prijs per m²€ 29 p.m.
Woonoppervlakte77m²
Perceeloppervlakte12305m²
Bouwjaar2018
EnergielabelA
BuurtHouthavens-West
WijkHouthavens
GemeenteAmsterdam

Locatie

Pontsteiger 238, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Houthavens-West

Inwoners4.625
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Houthavens-West

Woningvoorraad1.962
Gem. WOZ-waarde€ 833.000
Koopwoningen53%
Huurwoningen47%

Supermarkten

129 binnen 5 km

Albert Heijn
Spaarndammerdijk 3
552m
Jumbo
Spaarndammerstraat 544
595m
Albert Heijn
Haarlemmerplein 34
889m

Scholen

169 binnen 5 km

De Zeeheld
Basisonderwijs · 310 leerlingen
330m
Daltonschool De Spaarndammerhout
Basisonderwijs · 398 leerlingen
509m
Onze Amsterdamse School
Basisonderwijs · 178 leerlingen
543m

Veelgestelde vragen

Over Pontsteiger 238, Amsterdam

Welk energielabel heeft Pontsteiger 238?

De woning aan Pontsteiger 238 in Amsterdam heeft energielabel A.

Is €2.200 per maand een eerlijke prijs voor dit appartement?

De huurprijs van €2.200 ligt 16% onder het gemiddelde van €2.616 voor huurwoningen in de buurt Houthavens-West. Dat maakt deze woning relatief scherp geprijsd. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €30,44, wat bij 77 m² neerkomt op ongeveer €2.344. De vraagprijs is dus gunstig.

Hoe snel worden woningen in deze buurt verhuurd?

Woningen in Houthavens-West worden gemiddeld in 18 dagen verhuurd. Dat is relatief snel, wat wijst op een actieve huurmarkt. Het is daarom verstandig om snel te reageren als je interesse hebt.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer zuinig is. Je kunt daardoor relatief lage stookkosten verwachten. Het exacte bedrag hangt af van je verbruik, maar label A is het best haalbare label.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. Albert Heijn en Jumbo zitten op ongeveer 550-600 meter, en ook Ekoplaza is op 992 meter te vinden. Voor dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver.

Hoe is het openbaar vervoer in de buurt?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 2,8 km afstand. De buurt is goed bereikbaar met de fiets of auto.

Wat voor type woning is dit?

Dit is een appartement, gebouwd in 2018, met een woonoppervlak van 77 m². Het is een moderne huurwoning in een nieuwbouwcomplex aan de Pontsteiger.

ikwilhuren.nl
Geen mail gevondenBetaald
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website. Reageren via deze website kost geld.