Appartement te koop: Samanthagang 24, Zoetermeer
Onder bod
KopenZoetermeerAppartementenSamanthagang 24

Samanthagang 24

Rokkeveen-West, Zoetermeer

€ 365.000
Buurt Rokkeveen-West, ZoetermeerBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Albert Heijn op 61m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een rustig appartement in Rokkeveen-West

Dit appartement aan de Samanthagang 24 in Zoetermeer is een fijne plek voor wie houdt van rust en groen. Het is een woning uit 1992 met een woonoppervlak van 73 m², verdeeld over een praktische indeling. Met energielabel C is het redelijk zuinig. De vraagprijs van €365.000 is scherp, want dat ligt 33% onder het buurtgemiddelde van €544.875. Ter vergelijking: de gemiddelde prijs per m² in de buurt is €4.422, dus deze woning biedt waar voor je geld. Bekijk ook andere appartementen in Zoetermeer.

De buurt Rokkeveen-West

Rokkeveen-West is een groene, rustige wijk met veel voorzieningen op loopafstand. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 7,62. Een bewoner zegt: "Kleinschalig met vriendelijke mensen, niet veel vuil op de grond, dichtbij OV en winkelcentrum, ook vlakbij het bos." Een ander noemt het "een fijne woonomgeving voor alleenstaanden, (jonge) gezinnen en ouderen, dus een prima leefomgeving!" De wijk telt ruim 8.000 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn gebouwd tussen 1990 en 2010. Lees meer over de buurt Rokkeveen-West.

Het leven in de straat

De dagelijkse boodschappen zijn zo gedaan: Albert Heijn en Jumbo zitten allebei op 61 meter, dus om de hoek. Voor de kinderen zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals IKC Prins Claus op 600 meter en IKC De Waterlelie op 760 meter. Het treinstation is op 1,1 km, tien minuten lopen. Ook het park of plantsoen is dichtbij, op 300 meter. Kortom, alles wat je nodig hebt is binnen handbereik. Ontdek meer over de gemeente Zoetermeer.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Drie Kastelen NVM Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 365.000
Prijs per m²€ 5.000
Woonoppervlakte73m²
Perceeloppervlakte7695m²
Bouwjaar1992
EnergielabelC
BuurtRokkeveen-West
WijkRokkeveen
GemeenteZoetermeer

Locatie

Samanthagang 24, Zoetermeer

Ervaringen uit de buurt

Goed · 3 bewoners

8.1
Gk
20-03-2026
Veilige wijk

Hele fijne en gezellige buurt om te wonen.

7.9
Lia
13-09-2024
Kleinschalig met vriendelijke mensen

Niet veel vuil op de grond, dichtbij OV en winkelcentrum, oook vlakbij het bos, hoewel in de buurt zelf wat meer planten zouden kunnen staan

7.4
Lebateau
25-08-2024
Fijne woonomgeving voor alleenstaanden (jonge) gezinnen en ouderen dus een prima leefomgeving!

Alle voorzieningen dichtbij en relatief veilig. De wijk is gevarieerd van opzet qua huizen en wordt daarbij goed afgewisseld met groenzones en een echt park. Daarbij is de infrastructuur prima en zit je relatief aan de rand van de stad. Ik hoor eigenlijk nooit klachten over deze wijk. Aanrader als je een woning in een fijne omgeving zoekt!

Buurt statistieken

Gegevens uit Rokkeveen-West

Inwoners8.010
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Rokkeveen-West

Woningvoorraad3.636
Gem. WOZ-waarde€ 414.000
Koopwoningen62%
Huurwoningen38%

Supermarkten

33 binnen 5 km

Albert Heijn
Samanthagang 64
61m
Jumbo
Quirinegang 201
61m
SPAR express
Rijksweg A12
931m

Scholen

75 binnen 5 km

IKC Prins Claus
Basisonderwijs · 291 leerlingen
602m
IKC De Waterlelie
Basisonderwijs · 234 leerlingen
760m
IKC Floriant
Basisonderwijs · 195 leerlingen
760m

Veelgestelde vragen

Over Samanthagang 24, Zoetermeer

Welk energielabel heeft Samanthagang 24?

De woning aan Samanthagang 24 in Zoetermeer heeft energielabel C.

Is €365.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de prijs is scherp. De gemiddelde vraagprijs in Rokkeveen-West is €544.875, en de mediaan ligt op €567.500. Deze woning ligt daar 33% onder. Wel is het oppervlak met 73 m² kleiner dan het buurtgemiddelde van 126 m². De prijs per m² is ongeveer €5.000, terwijl het buurtgemiddelde €4.422 is. Dus per vierkante meter betaal je iets meer, maar de totale prijs is relatief laag.

Hoe is de buurt Rokkeveen-West om in te wonen?

Bewoners geven de buurt een 7,62. Ze waarderen de rust, het groen en de nabijheid van voorzieningen. Een bewoner noemt het 'kleinschalig met vriendelijke mensen' en 'dichtbij OV en winkelcentrum'. Een ander zegt dat het een fijne woonomgeving is voor alleenstaanden, gezinnen en ouderen. De wijk heeft veel groenzones en een park, en de infrastructuur is prima.

Welke supermarkten en scholen zitten er in de buurt?

Albert Heijn en Jumbo zitten allebei op 61 meter afstand, dus naast de deur. Ook zijn er meerdere basisscholen binnen loopafstand: IKC Prins Claus op 600 meter, IKC De Waterlelie en IKC Floriant op 760 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar 2,3 km. Er is ook een kinderdagverblijf op 600 meter.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is C. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. In de buurt heeft 55,6% van de koopwoningen label A en 44,4% label B. Label C is dus minder zuinig dan gemiddeld in de buurt. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een A- of B-label, maar het is niet extreem.

Hoeveel appartementen staan er te koop in Rokkeveen-West?

Op dit moment staan er 4 koopwoningen te koop in de buurt, waarvan dit appartement er één is. De gemiddelde vraagprijs is €544.875 en de mediaan €567.500. De goedkoopste is €375.000 en de duurste €669.500. Er zijn de afgelopen tijd 23 woningen verkocht, met een gemiddelde verkoopprijs van €627.304.