Appartement te koop: Sarphatistraat 14N, Amsterdam
Verkocht onder voorbehoud
KopenAmsterdamAppartementenSarphatistraat 14N

Sarphatistraat 14N

Frederikspleinbuurt, Amsterdam

€ 930.000
Buurt Frederikspleinbuurt, AmsterdamBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 232m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Appartement in het hart van Amsterdam

Dit appartement aan de Sarphatistraat ademt de energie van de stad. Met 84 m² woonoppervlak en energielabel B is het een comfortabele woning in een geliefde buurt. De prijs van €930.000 is marktconform voor een appartement in deze omgeving. Bekijk ook andere appartementen in Amsterdam voor een idee van het aanbod.

Frederikspleinbuurt

De Frederikspleinbuurt is een levendige stadswijk met een mix van bewoners. De buurt telt 960 inwoners, waarvan veel alleenstaanden en jonge professionals. Het is een dichtbevolkte buurt met een hoge omgevingsadressendichtheid. Lees meer over de buurt Frederikspleinbuurt voor een compleet beeld.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je je brood bij de Albert Heijn om de hoek (232 m) of de Lidl (248 m). Voor de kinderen zijn er basisscholen zoals ASVO (178 m) en OBS Aldoende (559 m) vlakbij. Het Sarphatipark is op loopafstand (0,2 km) voor een wandeling. De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid voorzieningenniveau.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder BNV Makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 930.000
Prijs per m²€ 11.071
Woonoppervlakte84m²
Perceeloppervlakte222m²
Bouwjaar1997
EnergielabelB
BuurtFrederikspleinbuurt
WijkDe Weteringschans
GemeenteAmsterdam

Locatie

Sarphatistraat 14N, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Frederikspleinbuurt

Inwoners960
Mannen51%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Frederikspleinbuurt

Woningvoorraad566
Gem. WOZ-waarde€ 859.000
Koopwoningen45%
Huurwoningen55%

Supermarkten

153 binnen 5 km

Albert Heijn
Frederiksplein 1
232m
Lidl
Hemonylaan 25a
248m
AH to go
Metrostation Weesperpln 1
397m

Scholen

204 binnen 5 km

ASVO
Basisonderwijs · 319 leerlingen
178m
OBS Aldoende
Basisonderwijs · 379 leerlingen
559m
4e Montessorischoolschool de Pinksterbloem
Basisonderwijs · 373 leerlingen
646m

Veelgestelde vragen

Over Sarphatistraat 14N, Amsterdam

Welk energielabel heeft Sarphatistraat 14N?

De woning aan Sarphatistraat 14N in Amsterdam heeft energielabel B.

Is €930.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €930.000 ligt iets onder de gemiddelde koopprijs in de buurt (€994.000) en de gemiddelde prijs per m² is €11.091. De woning is 84 m², wat neerkomt op €11.071 per m². Dat is marktconform voor een appartement met energielabel B in deze buurt.

Hoe is de bereikbaarheid van dit appartement?

Het appartement ligt in Amsterdam, op 2,7 km van het dichtstbijzijnde treinstation. De buurt is zeer stedelijk met een omgevingsadressendichtheid van 10.530 adressen per km². Openbaar vervoer en voorzieningen zijn op loopafstand.

Wat voor soort buurt is de Frederikspleinbuurt?

De Frederikspleinbuurt is een dichtbevolkte stadswijk met veel alleenstaanden en jonge professionals. Er zijn relatief weinig gezinnen met kinderen. De buurt heeft een hoog voorzieningenniveau, met supermarkten, scholen en parken op korte afstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals ASVO (178 m) en OBS Aldoende (559 m). Ook is er voortgezet onderwijs op 1,2 km afstand. De buurt heeft een breed aanbod aan onderwijs.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn 121 misdrijven geregistreerd. De cijfers geven een indicatie van de veiligheidssituatie.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is B, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. In de buurt hebben alle koopwoningen label A of A+, dus dit appartement scoort iets lager. Label B betekent lagere energiekosten dan oudere woningen.

BNV Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
BNV Makelaars
bnv.nl
Bekijk
BNV Makelaars
funda.nl
Bekijk