Appartement te koop: Scheltemaheerd 107, Groningen
KopenGroningenAppartementenScheltemaheerd 107

Scheltemaheerd 107

Beijum-Oost, Groningen

€ 289.000
Buurt Beijum-Oost, GroningenBekijk buurt
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een groene, sociale buurt

Dit appartement aan de Scheltemaheerd 107 in Groningen is met 105 m² lekker ruim. Het is gebouwd in 1984 en heeft energielabel C, wat betekent dat het redelijk zuinig is. De vraagprijs van €289.000 is marktconform voor een appartement van deze omvang in deze buurt. Bekijk ook andere appartementen in Groningen voor een idee van het aanbod.

Beijum-Oost: een buurt met saamhorigheid

De buurt Beijum-Oost staat bekend om de sociale cohesie. Een bewoner zegt: "Onze buurt staat voor elkaar klaar, organiseert gezellige koffie momenten, eetmomenten burendag, nieuwjaarsborrel, we jeu de boules met een groepje, men leent van elkaar en brengt weer terug." Een ander noemt het een "mooi wijk" en een derde ziet een positieve transformatie: "Sinds kind af aan opgegroeit, zien transformeren van een onveilige achterbuurt van groningen naar een leuke gezellige, maar nog iets onveilige buurt." Op basis van zeven beoordelingen scoort de buurt een 7,39. De buurt Beijum-Oost telt zo'n 6.050 inwoners, met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi op twee straten verder, of de Lidl en Albert Heijn op tien minuten lopen. Basisschool IKC Dom Helder Camara zit om de hoek, op nog geen 100 meter. Ook kinderdagverblijven en een park of plantsoen zijn vlakbij. De gemeente Groningen biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via van der Houwen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 289.000
Prijs per m²€ 2.752
Woonoppervlakte105m²
Perceeloppervlakte2069m²
Bouwjaar1984
EnergielabelC
BuurtBeijum-Oost
WijkNoordoost
GemeenteGroningen

Locatie

Scheltemaheerd 107, Groningen

Ervaringen uit de buurt

Goed · 7 bewoners

8.6
Ann
23-12-2024
Gezelligheid kent geen tijd!

Onze buurt staat voor elkaar klaar, organiseert gezellige koffie momenten, eetmomenten burendag, nieuwjaarsborrel, we jeu de boules met een groepje, men leent van elkaar en brengt weer terug, we hebben oog voor elkaar, passen op elkaars kinderen en huizen, rijden even iemand naar een arts toe, doen een boodschap bij ziekte of ouderdom, we hebben een buurtsuper, een bidgroep en we hebben veel voorzieningen in de buurt! We zijn goed bereikbaar met fiets auto en bus, we zijn zo bij Oer of in het bos, kunnen lekker wandelen, zwembad en ijsbaan in de buurt, winkels, apotheek artsen en tandartsen om de hoek, Kortom wie wil hier nu niet bij horen??

6.6
Damko Menwichers
17-12-2024
mooi wijk

mooi wijk

7.8
Joppe
11-09-2024
Een goede samenhang

Sinds kind af aan opgegroeit, zien transformeren van een onveilige achterbuurt van groningen naar een leuke gezellige, maar nog iets onveilige buurt.

6.5
Anneke
21-07-2024
Sfeervolle culturele en gezellige buurt!

Wij wonen nu inmiddels een jaar of 38 in Beijum Oost, we hebben goede contacten in de buurt! Sommige mensen zou ik zelfs vrienden willen noemen! We staan voor elkaar klaar, helpen elkaar en drinken af en toe koffie bij elkaar. Ook met een grotere groep hebben we gezellige momenten in de speeltuin, een BBQ of met burendag koffie met lekkers! Beijum heeft van alles qua winkels, artsen, fysio, tandartsen, kerkelijke activiteiten, maar wil je even niemand zien ben je zo in prachtige natuurgebieden! Voor mij een prima wijk om te wonen! Wel zie ik dat de huurhuizen veel lekkages hebben wat inhoud dat er veel schimmels in de huizen zullen zitten wat erg ongezond is! Ook zijn de kinderen die in en door de buurt trekken soms erg brutaal en vervelend! Wat we ook irritant vinden is het hele jaar door vuurwerk, motoren die racen over de wijkring en die harde muziek waar wij niet van houden!

7.6
Amber R
02-06-2024
Mooi groen maar wel Luidruchtig snachts

Er zijn genoeg groene stukken en er hangt vaak wel een ontspannen vibe. Maar de huizen zijn gehorig en de straat is snachts luidruchtig met jongeren en mensen die vuurwerk(bommen) afsteken dat is niet echt fijn voor het slapen.

5.0
ld oost
06-02-2024
in oost is het gevaarlijk criminaliteit branden junkies tokkies gevechten messengeweld

een criminele tokkie buurt

Buurt statistieken

Gegevens uit Beijum-Oost

Inwoners6.050
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Beijum-Oost

Woningvoorraad3.172
Gem. WOZ-waarde€ 204.000
Koopwoningen33%
Huurwoningen67%

Supermarkten

30 binnen 5 km

Aldi
Claremaheerd 45
640m
Lidl
Stoepemaheerd 46
898m
Albert Heijn
Stoepemaheerd 21
989m

Scholen

40 binnen 5 km

IKC Dom Helder Camara
Basisonderwijs · 376 leerlingen
87m
Kentalis Tine Marcusschool Groningen
Speciaal onderwijs · 151 leerlingen
314m
Basisschool Beijumkorf
Basisonderwijs · 337 leerlingen
600m

Veelgestelde vragen

Over Scheltemaheerd 107, Groningen

Welk energielabel heeft Scheltemaheerd 107?

De woning aan Scheltemaheerd 107 in Groningen heeft energielabel C.

Is €289.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €289.000 ligt dicht bij de mediaanprijs van €297.500 voor koopwoningen in Beijum-Oost. De gemiddelde prijs per m² is €3.099, wat voor dit appartement van 105 m² neerkomt op €2.752 per m², iets onder het gemiddelde. De prijs lijkt dus marktconform.

Hoe is de buurt Beijum-Oost om in te wonen?

Beijum-Oost scoort een 7,39 op basis van zeven bewonersreviews. Bewoners prijzen de saamhorigheid: er worden koffiemomenten, burendagen en nieuwjaarsborrels georganiseerd. Ook is er oog voor elkaar, zoals oppassen op kinderen en hulp bij ziekte. Wel wordt de veiligheid door sommigen als aandachtspunt genoemd.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

Op loopafstand vind je supermarkten als Aldi (640 m), Lidl (898 m) en Albert Heijn (989 m). Basisschool IKC Dom Helder Camara zit op 87 meter, en er zijn meerdere basisscholen binnen een kilometer. Ook een park of plantsoen (300 m) en een restaurant (700 m) zijn dichtbij.

Hoe is het energielabel C te duiden?

Energielabel C betekent dat het appartement redelijk zuinig is, maar niet top. In Beijum-Oost heeft 83,3% van de koopwoningen label C, dus het is gebruikelijk voor de buurt. Je kunt verwachten dat de energiekosten gemiddeld zijn, maar niet extreem hoog.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In Beijum-Oost stonden verkochte woningen gemiddeld 32 dagen te koop. Dat is relatief kort, wat aangeeft dat de vraag redelijk is. Dit appartement is nieuw op de markt, dus het is lastig te zeggen hoe snel het verkocht zal zijn.

Zijn er veel koopwoningen beschikbaar in Beijum-Oost?

Op dit moment staan er 6 koopwoningen te koop in de buurt, waarvan dit appartement er één is. De voorraad is beperkt, maar er is wel keuze. De gemiddelde prijs van het huidige aanbod is €271.667, met een range van €185.000 tot €300.000.