Appartement te huur: Schiedamsesingel 177C, Rotterdam
HurenRotterdamAppartementenSchiedamsesingel 177C

Schiedamsesingel 177C

Cool, Rotterdam

€ 2.800 p.m.
Buurt Cool, RotterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
SPAR op 248m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
48% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in hartje Rotterdam

Dit appartement aan de Schiedamsesingel in Rotterdam combineert historische charme met moderne energiezuinigheid. Het energielabel A+ is opvallend voor een pand uit 1865. Met 51 m² woonoppervlak is het compact, maar de ligging in het bruisende centrum maakt veel goed. De huurprijs van €2.800 is aan de hoge kant, ook vergeleken met andere appartementen in Rotterdam.

De buurt Cool: levendig en stedelijk

Cool is het kloppende hart van Rotterdam, met een omgevingsadressendichtheid van 6905, zeer stedelijk. De buurt telt veel jonge alleenstaanden: 37% van de huishoudens is eenpersoons. Op basis van vier beoordelingen geven bewoners de buurt een 6,3. Een bewoner zegt: "Erg veel zwervers. Politie is er wel snel, maar jammer dat het nodig is." Een ander noemt het "Gaaf". De buurt Cool is dynamisch, maar niet zonder uitdagingen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je twee straten verder naar de SPAR op 248 meter of de Albert Heijn op 314 meter. Basisschool Het Landje zit letterlijk naast de deur, op 35 meter. Ook de Rotterdamse Schoolvereniging is om de hoek. Het centrum van de gemeente Rotterdam is altijd binnen handbereik.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.800 p.m.
Prijs per m²€ 55 p.m.
Woonoppervlakte51m²
Perceeloppervlakte101m²
Bouwjaar1865
EnergielabelA+
BuurtCool
WijkRotterdam Centrum
GemeenteRotterdam

Locatie

Schiedamsesingel 177C, Rotterdam

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 4 bewoners

7.0
Marchena
08-02-2026
Ik zoek een woning

Ik zoek een woning

4.0
Sven
26-12-2025
Gaaf

Faaf

5.9
Sven
17-12-2024
Zwervers

Erg veel zwervers. Politie is er wel snel, maar jammer dat het nodif is

8.1
Carolien
19-09-2024
Goed

Een enerverende buurt kinderen speelplaatsen park in de buurt singels horeca altij wel erg levendig genoeg te doen dwz terrasje pakken optocht door de buurt spelende kinderen alsook studenten en ouderen in de.buurt.

Buurt statistieken

Gegevens uit Cool

Inwoners6.985
Mannen54%
Vrouwen46%

Woningmarkt

Gegevens uit Cool

Woningvoorraad3.780
Gem. WOZ-waarde€ 374.000
Koopwoningen16%
Huurwoningen84%

Supermarkten

94 binnen 5 km

SPAR
Witte de Withstraat 32 - 34
248m
Albert Heijn
Vasteland 108
314m
Albert Heijn
Karel Doormanstraat 398
407m

Scholen

204 binnen 5 km

Openbare Basisschool Het Landje
Basisonderwijs · 622 leerlingen
35m
Rotterdamse Schoolvereniging
Basisonderwijs · 363 leerlingen
47m
Erasmiaans Gymnasium
Voortgezet onderwijs · 1076 leerlingen
754m

Veelgestelde vragen

Over Schiedamsesingel 177C, Rotterdam

Welk energielabel heeft Schiedamsesingel 177C?

De woning aan Schiedamsesingel 177C in Rotterdam heeft energielabel A+.

Is de huurprijs van €2.800 marktconform voor dit appartement?

De huurprijs ligt 40% boven het buurtgemiddelde van €2.005. In Cool worden huurwoningen gemiddeld voor €2.100 per maand verhuurd. De prijs is dus aan de hoge kant, maar het energielabel A+ en de centrale ligging kunnen dit deels verklaren.