Appartement te koop: Schollevaartse Dreef 5, Rotterdam
KopenRotterdamAppartementenSchollevaartse Dreef 5

Schollevaartse Dreef 5

Zevenkamp, Rotterdam

€ 350.000
Buurt Zevenkamp, RotterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Al 205 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 53 dagen
Lidl op 475m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een energiezuinig appartement in Zevenkamp

Dit appartement aan de Schollevaartse Dreef 5 in Rotterdam-Zevenkamp ademt rust en ruimte. Met 72 m² woonoppervlak en energielabel A is het een comfortabele en zuinige woning. De prijs van €350.000 is marktconform voor een appartementen in Rotterdam van dit formaat en bouwjaar.

De buurt: Zevenkamp

Zevenkamp is een groene, ruime wijk met veel voorzieningen. Bewoners zijn over het algemeen tevreden: "Af en toe een festival of markt in de buurt wat erg leuk is", zegt een bewoner. Een ander noemt het "fijn klein en leuk" en waardeert de nabijheid van Lidl, Hema en bakker. Op basis van negen beoordelingen scoort de buurt een 8,09. De buurt Zevenkamp telt veel gezinnen en eenpersoonshuishoudens, met een gemiddeld inkomen.

Leven in de straat

In de ochtend haal je snel brood bij de Lidl om de hoek (475 m). De Waterlelie-basisschool ligt op 131 m. Ook IKC De Buskes (456 m) en De Vliedberg (775 m) zijn dichtbij. Voor de dagelijkse boodschappen is er naast Lidl ook Albert Heijn op loopafstand. De gemeente Rotterdam biedt verder volop stedelijke voorzieningen.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Westpunt Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt20 oktober 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 350.000
Prijs per m²€ 4.861
Woonoppervlakte72m²
Perceeloppervlakte2172m²
Bouwjaar1983
EnergielabelA
BuurtZevenkamp
WijkPrins Alexander
GemeenteRotterdam

Locatie

Schollevaartse Dreef 5, Rotterdam

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 9 bewoners

9.1
Yoca van der Heijden
27-07-2025
Tevreden

Af en toe een festival of markt in de buurt wat erg leuk is

8.3
Rik
29-06-2025
Fijn klein een leuk

Ik woon al bijna 9 jaar hier en ik vind het hier echt top de lidel zit in de buurt en de hema en de baker dus hier is het top

6.5
Llage 67
21-04-2025
De buurt wordt grimmiger met de dag

Hier hangt er een bepaalde sfeer weinig positiefs hier de laatste jaren

7.6
HK.Reis
01-01-2025
Rustige Buurt

Arm en rijk wonen in deze buurt. Metro halte en Winkels in de buurt voor de dagelijkse boodschappen.

8.0
HK Reis
12-12-2024
Multiculturele bewoners

Groene omgeving waterrijk klein winkelcentrum vlakbij een metrohalte apotheek zwembad huisartsen praktijk en supermarkt en andere winkels op loopafstand. Kortom een ideale woonplaats

8.6
Larissa
24-09-2024
Geweldig

Ik woon hier al heel mijn leven, ik heb geweldige herinneringen gemaakt. Ik heb 3 verschillende gezinnen in hetzelfde huis zien wonen, ik heb oude speeltuinen vernieuwd zien worden, ik heb mijn broertje naar de basisschool gebracht waar ik zelf ook op zat, ik zie dagelijks oude buren die mij nog herinneren van toen ik klein was. Zevenkamp is een geweldige rustige buurt, iedereen is hier gezellig, verschillend en interessant. Iedereen heeft zijn eigen doelen, sommigen beginnen een nieuw gezin, sommigen renoveren hun huis. Het is super gezellig en je kan bij iedereen terecht over wat dan ook.

Buurt statistieken

Gegevens uit Zevenkamp

Inwoners15.840
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Zevenkamp

Woningvoorraad7.302
Gem. WOZ-waarde€ 278.000
Koopwoningen44%
Huurwoningen56%

Supermarkten

36 binnen 5 km

Lidl
Ambachtsplein 30
475m
AH to go
Rijksweg A20
767m
Albert Heijn
Picassopassage 38
1413m

Scholen

74 binnen 5 km

De Waterlelie
Basisonderwijs · 157 leerlingen
131m
IKC De Buskes
Basisonderwijs · 250 leerlingen
456m
De Vliedberg
Basisonderwijs · 187 leerlingen
775m

Veelgestelde vragen

Over Schollevaartse Dreef 5, Rotterdam

Welk energielabel heeft Schollevaartse Dreef 5?

De woning aan Schollevaartse Dreef 5 in Rotterdam heeft energielabel A.

Is €350.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €350.000 ligt onder de gemiddelde verkoopprijs in Zevenkamp (€397.583) en de mediaan (€367.500). Het is daarmee aan de scherpe kant, zeker gezien het energielabel A. Wel is de gemiddelde vraagprijs per m² €3.991, wat neerkomt op €287.352 voor 72 m², de vraagprijs is dus hoger dan dat gemiddelde, maar de woning is energiezuinig en heeft een gunstige ligging.

Hoe is de sfeer in Zevenkamp?

Bewoners geven de buurt gemiddeld een 8,09. Ze waarderen de rust, het groen en de voorzieningen. Een bewoner zegt: "Ik woon al bijna 9 jaar hier en ik vind het hier echt top, de Lidl zit in de buurt en de Hema en de bakker, dus hier is het top." Wel is er een kritische stem die de buurt "grimmiger met de dag" noemt. Over het algemeen is het een prettige, levendige wijk.

Welke scholen zitten er in de buurt?

Op loopafstand vind je basisschool De Waterlelie (131 m), IKC De Buskes (456 m) en De Vliedberg (775 m). Voor voortgezet onderwijs is Accent Praktijkonderwijs Capelle op 1,2 km. Er zijn in totaal 74 scholen binnen 5 km, dus keuze genoeg.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 2,5 km afstand. Dat is goed te doen met de fiets of bus. De buurt heeft een hoge omgevingsadressendichtheid (2525 adressen per km²), wat duidt op een stedelijke omgeving met veel OV-mogelijkheden.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het appartement heeft energielabel A, wat betekent dat het zeer energiezuinig is. In Zevenkamp heeft 42,9% van de koopwoningen label A en 14,3% label A+. Je kunt dus lage stookkosten verwachten. Het bouwjaar is 1983, maar met label A is de woning goed geïsoleerd.

Zijn er parken of groen in de buurt?

Ja, op 400 m afstand vind je een park of plantsoen. Zevenkamp staat bekend om zijn groene karakter, met veel bomen en speelplekken. Ook de nabijheid van de Rotte biedt recreatiemogelijkheden.