Appartement te koop: Schuitenberg 12H, Roermond
KopenRoermondAppartementenSchuitenberg 12H

Schuitenberg 12H

Binnenstad, Roermond

€ 299.500
Buurt Binnenstad, RoermondBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ekoplaza op 273m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
37% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Dit appartement aan de Schuitenberg in Roermond

Dit appartement uit 1989 ademt de rust van een volwassen woonwijk, maar je staat zo in de levendige Binnenstad. Met 78 vierkante meter woonoppervlak en energielabel B is het een comfortabele, betaalbare basis. De vraagprijs van €299.500 is aan de scherpe kant vergeleken met andere appartementen in Roermond.

De buurt Binnenstad

De Binnenstad is een dichtbevolkte, stedelijke buurt met veel eenpersoonshuishoudens. Het is een plek waar je elkaar snel tegenkomt. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonersfeedback om te delen. De buurt kent een mix van jong en oud, met een bovengemiddeld aandeel 25- tot 45-jarigen. De buurt Binnenstad heeft een hoge omgevingsadressendichtheid, wat typerend is voor een centrumgebied.

Leven in de straat

Je dagelijkse boodschappen doe je bij Ekoplaza, om de hoek op 273 meter, of bij Jumbo op 396 meter. Voor de kinderen is Basisschool De Steenen Brug twee straten verder (324 meter) en Openbare Basisschool aan de Roer op tien minuten lopen. De gemeente Roermond biedt verder alle stedelijke voorzieningen binnen handbereik.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Jack Frenken makelaars en adviseurs aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 299.500
Prijs per m²€ 3.840
Woonoppervlakte78m²
Perceeloppervlakte1562m²
Bouwjaar1989
EnergielabelB
BuurtBinnenstad
WijkCentrum
GemeenteRoermond

Locatie

Schuitenberg 12H, Roermond

Buurt statistieken

Gegevens uit Binnenstad

Inwoners6.060
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Binnenstad

Woningvoorraad4.138
Gem. WOZ-waarde€ 252.000
Koopwoningen25%
Huurwoningen75%

Supermarkten

14 binnen 5 km

Ekoplaza
Dr. Leursstraat 19a
273m
Jumbo
Roersingelpassage 5
396m
Albert Heijn
Godsweerdersingel 74
718m

Scholen

31 binnen 5 km

Basisschool De Steenen Brug
Basisonderwijs · 202 leerlingen
324m
Openbare Basisschool aan de Roer
Basisonderwijs · 328 leerlingen
860m
De Zonnewijzer
Basisonderwijs · 170 leerlingen
937m

Veelgestelde vragen

Over Schuitenberg 12H, Roermond

Welk energielabel heeft Schuitenberg 12H?

De woning aan Schuitenberg 12H in Roermond heeft energielabel B.

Is €299.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €299.500 ligt fors onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€431.153) en ook onder de mediaan (€359.800). Het appartement is met 78 m² wel kleiner dan het buurtgemiddelde van 163 m². De prijs per vierkante meter is niet direct te vergelijken, maar gezien de ligging en het energielabel B lijkt de prijs marktconform voor een appartement van dit formaat in de Binnenstad.

Hoe is de buurt Binnenstad om in te wonen?

De Binnenstad is een zeer stedelijke buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Er wonen veel alleenstaanden en de bevolking is relatief jong. Het is een levendige omgeving met restaurants, winkels en uitgaansgelegenheden. Wel is het aantal misdrijven met 932 relatief hoog, wat typerend is voor een centrumgebied.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor mijn energiekosten?

Het appartement heeft energielabel B, wat betekent dat het redelijk zuinig is. In de buurt heeft 25,6% van de woningen label A en 23,3% label A+. Label B is dus bovengemiddeld goed. Je kunt verwachten dat de energiekosten meevallen, maar exacte bedragen zijn niet te geven zonder verbruiksgegevens.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Basisschool De Steenen Brug zit op 324 meter, Openbare Basisschool aan de Roer op 860 meter en De Zonnewijzer op 937 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar school op 1,7 km afstand.

Hoe is het openbaar vervoer?

Het treinstation van Roermond ligt op 1,0 km afstand, dus op ongeveer tien minuten lopen. Daarmee is de woning goed bereikbaar per trein. Over busverbindingen zijn geen specifieke gegevens beschikbaar.

Wat voor onderhoud kan ik verwachten bij een appartement uit 1989?