Appartement te koop: Sinnigvelderstraat 451, Weesp
Verkocht onder voorbehoud
KopenAmsterdamAppartementenSinnigvelderstraat 451

Sinnigvelderstraat 451

Hogewey-Midden, Amsterdam

€ 339.500
Buurt Hogewey-Midden, WeespBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Albert Heijn op 426m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een rustig appartement in Weesp

Dit appartement aan de Sinnigvelderstraat 451 in Weesp ademt de sfeer van een jaren '60-buurt: ruime kamers, een praktische indeling en een fijne, rustige ligging. Met 86 m² woonoppervlak en energielabel C is het een solide basis voor wie op zoek is naar een betaalbare woning in de regio Amsterdam. De vraagprijs van €339.500 is marktconform voor een appartementen in Amsterdam van dit formaat en bouwjaar.

De buurt Hogewey-Midden

De woning ligt in de buurt Hogewey-Midden, een rustige woonwijk in Weesp. De buurt telt zo'n 1.875 inwoners, met een mix van gezinnen, stellen en alleenstaanden. Het is een groene, kindvriendelijke omgeving met veel speelplekken en parkjes. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen feedback van bewoners, maar de cijfers spreken voor zich: de buurt is veilig en heeft een lage misdaadcijfer.

Leven in de straat

In de ochtend haal je snel een broodje bij de Albert Heijn of Dekamarkt, beide op loopafstand. Voor schoolgaande kinderen is de Brede School Kors Breijer om de hoek, en het Vechtstede College ligt twee straten verder. De gemeente Amsterdam zorgt voor goed openbaar vervoer: het treinstation van Weesp is tien minuten lopen, en bushaltes zijn ook dichtbij.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Koster Di Giacomo op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 339.500
Prijs per m²€ 3.948
Woonoppervlakte86m²
Perceeloppervlakte3112m²
Bouwjaar1965
EnergielabelC
BuurtHogewey-Midden
WijkWeesp-Noordwest
GemeenteAmsterdam

Locatie

Sinnigvelderstraat 451, Weesp

Buurt statistieken

Gegevens uit Hogewey-Midden

Inwoners1.875
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Hogewey-Midden

Woningvoorraad902
Gem. WOZ-waarde€ 343.000
Koopwoningen43%
Huurwoningen57%

Supermarkten

18 binnen 5 km

Albert Heijn
Amstellandlaan 20
426m
Dekamarkt
Amstellandlaan 32
431m
Albert Heijn
Achtergracht 64
1010m

Scholen

48 binnen 5 km

Vechtstede College
Voortgezet onderwijs · 1463 leerlingen
342m
Brede School Kors Breijer
Basisonderwijs · 328 leerlingen
390m
IKC Cadans Weesp
Basisonderwijs · 19 leerlingen
460m

Veelgestelde vragen

Over Sinnigvelderstraat 451, Weesp

Welk energielabel heeft Sinnigvelderstraat 451?

De woning aan Sinnigvelderstraat 451 in Weesp heeft energielabel C.

Is €339.500 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de prijs is marktconform voor een appartement van 86 m² met energielabel C in Weesp. In de buurt Hogewey-Midden zijn recent twee woningen verkocht voor gemiddeld €484.000, maar die waren waarschijnlijk groter of beter onderhouden. Deze woning is aan de onderkant van de markt geprijsd, wat het een interessante optie maakt.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning is goed bereikbaar. Het treinstation van Weesp ligt op 1,4 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. Vanaf daar rijden treinen naar Amsterdam Centraal en andere steden. Ook bushaltes zijn in de buurt.