Appartement te koop: Sinnigvelderstraat 515, Weesp
KopenAmsterdamAppartementenSinnigvelderstraat 515

Sinnigvelderstraat 515

Hogewey-Midden, Amsterdam

€ 369.000
Buurt Hogewey-Midden, WeespBekijk buurt
Albert Heijn op 426m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruim appartement in Weesp

Dit appartement aan de Sinnigvelderstraat 515 in Weesp heeft een fijne, lichte indeling met 86 m² woonoppervlak. Het bouwjaar 1965 en energielabel D geven aan dat er nog stappen te zetten zijn op het gebied van verduurzaming. Met een vraagprijs van €369.000 is dit aanbod marktconform voor een appartementen in Amsterdam van deze omvang.

De buurt Hogewey-Midden

De buurt Hogewey-Midden is een rustige woonwijk met veel groen. Van de 902 woningen is iets meer dan de helft een eengezinswoning. De buurt telt 1.875 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele, gemengde buurt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn of Dekamarkt, beide op loopafstand. Ook basisscholen zoals Brede School Kors Breijer en IKC Cadans Weesp zitten om de hoek. Het Vechtstede College voor voortgezet onderwijs is twee straten verder. De gemeente Amsterdam zorgt voor goede voorzieningen in de omgeving.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Streefkerk Makelaars o.g. & Assurantiën op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 369.000
Prijs per m²€ 4.291
Woonoppervlakte86m²
Bouwjaar1965
EnergielabelD
GemeenteAmsterdam

Locatie

Sinnigvelderstraat 515, Weesp

Buurt statistieken

Gegevens uit Hogewey-Midden

Inwoners1.875
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Hogewey-Midden

Woningvoorraad902
Gem. WOZ-waarde€ 343.000
Koopwoningen43%
Huurwoningen57%

Supermarkten

18 binnen 5 km

Albert Heijn
Amstellandlaan 20
426m
Dekamarkt
Amstellandlaan 32
431m
Albert Heijn
Achtergracht 64
1010m

Scholen

48 binnen 5 km

Vechtstede College
Voortgezet onderwijs · 1463 leerlingen
342m
Brede School Kors Breijer
Basisonderwijs · 328 leerlingen
390m
IKC Cadans Weesp
Basisonderwijs · 19 leerlingen
460m

Veelgestelde vragen

Over Sinnigvelderstraat 515, Weesp

Welk energielabel heeft Sinnigvelderstraat 515?

De woning aan Sinnigvelderstraat 515 in Weesp heeft energielabel D.

Is €369.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €369.000 is marktconform voor een appartement van 86 m² in Weesp. In de buurt Hogewey-Midden ligt de gemiddelde verkoopprijs van de afgelopen periode rond €484.000, maar dat betreft een mix van woningtypen. Voor dit specifieke appartement is de prijs in lijn met wat je mag verwachten.

Wat betekent energielabel D voor de maandlasten?

Energielabel D is gemiddeld voor een woning uit 1965. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met label A of B, maar het is niet extreem onzuinig. Het loont om te kijken naar isolatiemogelijkheden om het verbruik te verlagen.

Hoe is de bereikbaarheid van Weesp?

Weesp heeft een treinstation op 1,4 km afstand, met regelmatige verbindingen naar Amsterdam en Almere. Binnen de buurt zijn de meeste voorzieningen op loopafstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisscholen zoals Brede School Kors Breijer (415 m) en IKC Cadans Weesp (501 m) zitten om de hoek. Het Vechtstede College voor voortgezet onderwijs is op 414 m afstand.

Wat is de sfeer in de buurt Hogewey-Midden?

Hogewey-Midden is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. De bevolking is gemengd: er wonen zowel gezinnen als ouderen. Het is een veilige buurt met 75 geregistreerde misdrijven, wat gemiddeld is voor een wijk van deze omvang.

Hoeveel supermarkten zijn er in de buurt?

Binnen 500 meter vind je Albert Heijn en Dekamarkt, beide op loopafstand. Ook op iets grotere afstand zijn er nog Albert Heijn (1073 m) en Vomar (1148 m). Voor dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver.

Streefkerk Makelaars o.g. & Assurantiën
Geen Quicklane™
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Hogewey-Midden

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appSinnigvelderstraat 515, Weesp
Bekijk