Appartement te koop: Soestdijksekade 233, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagAppartementenSoestdijksekade 233

Soestdijksekade 233

Leyenburg, Den Haag

€ 399.000
Buurt Leyenburg, 'S-GravenhageBekijk buurt
Albert Heijn op 258m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
33% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Leyenburg

Dit appartement aan de Soestdijksekade ademt de sfeer van een oude, vertrouwde buurt. Met 76 vierkante meter woonoppervlak en een energielabel C is het een woning met potentie. De vraagprijs van €399.000 ligt boven het gemiddelde in de buurt, maar dat past bij de grotere oppervlakte. Benieuwd naar andere appartementen in Den Haag?

Leyenburg: een dorp in de stad

Leyenburg is een oude wijk met een dorps karakter, zoals bewoners het omschrijven. Een bewoner zegt: 'Een leuke multiculturele buurt, een stukje dorp in een stad.' Een ander noemt het 'gezellige oude wijk' met goede voorzieningen. De buurt heeft een gemiddelde score van 7,44 op basis van acht beoordelingen. Het is een dichtbevolkte wijk met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden. Meer weten over Leyenburg?

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen hoef je niet ver: Albert Heijn en Jumbo zitten om de hoek, op een paar minuten lopen. Ook een kinderdagverblijf en basisscholen zijn dichtbij, al liggen de dichtstbijzijnde scholen op ruim vier kilometer. Het Zuiderpark is vlakbij voor een wandeling. De gemeente Den Haag biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt9 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 399.000
Prijs per m²€ 5.250
Woonoppervlakte76m²
Perceeloppervlakte1486m²
Bouwjaar1939
EnergielabelC
BuurtLeyenburg
WijkLeyenburg
GemeenteDen Haag

Locatie

Soestdijksekade 233, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Goed · 8 bewoners

7.3
G
09-09-2024
Dorps met parkeerproblemen

Een oude wijk, jaren 40 vorige eeuw. Helaas is in de Soesterbergstraat vele jaren geleden een flat gebouwd, die totaal niet in de buurt past. Door verkamering is de wijk er niet beter op geworden. Het parkeren is een groot probleem Wel lekker dicht bij het Zuiderpark

6.5
Annemarie
24-08-2024
Gezellige oude wijk

Oudere huizen die wel wat onderhoud kunnen gebruiken. Parkeerdruk is groot. Gezellige winkelcentra, goede voorzieningen OV.

7.9
Daisy
23-08-2024
Een leuke multiculturele buurt, een stukje dorp in een stad.

Natuurlijk zijn er altijd een paar mensen die het niet nauw nemen met het vuilnis op de juiste manier aan te bieden. Maar over het algemeen is onze buurt een leuke gezellige buurt. We kennen onze directe buren en helpen elkaar als het lukt. We hebben samen een buurtapp waar we onze problemen kunnen delen met elkaar. En elkaar kunnen waarschuwen voor dieven of zwervers. Ik ben blij met mijn wijk.

7.0
Judith
20-08-2024
Apart

Ik woon in het fnp en daar besteden we veel aan het gezellig en schoon houden. Maar buiten ons wijkje is het een asociale bende. Huisraad wordt gewoon op straat gezet. Altijd knalvuurwerk. Samenscholingen, al dan niet met lachgas etc

9.0
Dawid
25-06-2024
De schoonste en meest rustige buurt

Ik vind mijn buurt het meest rustige en schone buurt in heel Den Haag. Overal in andere buurten vind je vuil op de straten, mensen die niet kunnen gedragen, rijverkeer is een grote grap, maar in Leyenburg is het helemaal anders. Het is hier schoon, stil, rustig, mensen gedragen hier prima, er zijn weinig files, en vooral geen domme mensen die op de fietspaden met gevaarslichten staan.

8.3
Selena
30-10-2023
Gezellig

Het is een gezellige buurt , helaas gebeuren der alleen wel veel vervelende dingen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Leyenburg

Inwoners17.045
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Leyenburg

Woningvoorraad8.489
Gem. WOZ-waarde€ 259.000
Koopwoningen53%
Huurwoningen47%

Supermarkten

81 binnen 5 km

Albert Heijn
Escamplaan 281
258m
Jumbo
Volendamlaan 670
285m
Albert Heijn
Apeldoornselaan 266
719m

Scholen

4 binnen 5 km

WSKO Basisschool De Hofvilla
Basisonderwijs · 618 leerlingen
4252m
Protestants Christelijke Basisschool Pieter van der Plas School
Basisonderwijs · 430 leerlingen
4585m
WSKO St. Jozefbasisschool
Basisonderwijs · 435 leerlingen
4877m

Veelgestelde vragen

Over Soestdijksekade 233, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Soestdijksekade 233?

De woning aan Soestdijksekade 233 in 'S-Gravenhage heeft energielabel C.

Is de prijs van €399.000 marktconform voor deze buurt?

De vraagprijs van €399.000 ligt 24% boven de gemiddelde vraagprijs in Leyenburg (€321.324) en ook boven de mediaan (€295.000). De woning is met 76 m² wel groter dan het buurtgemiddelde van 82 m², maar de prijs per m² (€5.250) is hoger dan het gemiddelde van €3.928. Het is dus aan de hoge kant, maar de grotere oppervlakte en het energielabel C kunnen meewegen.

Hoe is de parkeersituatie in Leyenburg?

Uit buurtreviews blijkt dat parkeren een groot probleem is in Leyenburg. Bewoners noemen 'parkeerproblemen' en 'parkeerdruk is groot'. Dit is een belangrijk punt om rekening mee te houden als je een auto hebt. De wijk is dichtbevolkt met een hoge omgevingsadressendichtheid, wat de parkeerdruk verklaart.

Wat voor type woningen staan er in Leyenburg?

Leyenburg heeft voornamelijk appartementen: slechts 10% van de woningen zijn eengezinswoningen. 53% van de woningen is koop, de rest huur. De bouwjaren zijn verdeeld: 37% voor 1945, 40% tussen 1945-1970, en de rest recenter. Dit appartement uit 1939 past in het oudere deel van de wijk.

Hoe veilig is Leyenburg?

In de buurt zijn 986 misdrijven geregistreerd, maar dat getal zegt niet alles zonder context. Bewoners geven in reviews aan dat er een buurtapp is om elkaar te waarschuwen voor dieven of zwervers, wat duidt op betrokkenheid. De gemiddelde beoordeling van 7,44 suggereert een redelijk veilig gevoel.

Zijn er goede voorzieningen in de buurt?

Ja, de buurt heeft goede voorzieningen. Op loopafstand vind je supermarkten (Albert Heijn en Jumbo op 2-3 minuten), een kinderdagverblijf (0,4 km) en een park (0,4 km). Ook een huisartsenpraktijk (0,7 km) en restaurants (0,5 km) zijn dichtbij. Het treinstation ligt op 3,7 km, dus iets verder.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?