Appartement te huur: Spaarndammerstraat 21H, Amsterdam
HurenAmsterdamAppartementenSpaarndammerstraat 21H

Spaarndammerstraat 21H

Spaarndammerbuurt-Zuidwest, Amsterdam

€ 3.300 p.m.
Buurt Spaarndammerbuurt-Zuidwest, AmsterdamBekijk buurt
Jumbo op 78m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
40% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

In de Spaarndammerbuurt

Dit appartement van 60 m² in de Spaarndammerbuurt-Zuidwest ademt de sfeer van een oude Amsterdamse volksbuurt, met karakteristieke bakstenen gevels en een levendige straat. Het is een huurwoning uit 1882, dus je woont in een stukje historie. De vraagprijs van €3.300 per maand is aan de hoge kant vergeleken met het gemiddelde in de buurt (€2.350), maar dat past bij de schaarste: er staat maar één appartement te huur. Bekijk ook andere appartementen in Amsterdam.

Buurt Spaarndammerbuurt-Zuidwest

De buurt is dichtbevolkt en zeer stedelijk, met veel eenpersoonshuishoudens. De meeste bewoners zijn tussen de 25 en 45 jaar. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus we baseren ons op cijfers: de buurt heeft een mix van jong en oud, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,5. Meer over de buurt Spaarndammerbuurt-Zuidwest.

Leven in de straat

Je dagelijkse boodschappen doe je bij Jumbo, die naast de deur zit op 78 meter. Ook Albert Heijn is om de hoek (433 meter). Voor schoolgaande kinderen zijn er basisscholen op loopafstand: Basisschool Westerpark op 420 meter en Daltonschool De Spaarndammerhout op 500 meter. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Koops Makelaardij Leiden aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 3.300 p.m.
Prijs per m²€ 55 p.m.
Woonoppervlakte60m²
Perceeloppervlakte112m²
Bouwjaar1882
BuurtSpaarndammerbuurt-Zuidwest
WijkSpaarndammerbuurt/Zeeheldenbuurt
GemeenteAmsterdam

Locatie

Spaarndammerstraat 21H, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Spaarndammerbuurt-Zuidwest

Inwoners1.840
Mannen50%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Spaarndammerbuurt-Zuidwest

Woningvoorraad1.051
Gem. WOZ-waarde€ 429.000
Koopwoningen27%
Huurwoningen73%

Supermarkten

134 binnen 5 km

Jumbo
Spaarndammerstraat 544
78m
Albert Heijn
Spaarndammerdijk 3
433m
Albert Heijn
Haarlemmerplein 34
456m

Scholen

182 binnen 5 km

Basisschool Westerpark
Basisonderwijs · 196 leerlingen
420m
Daltonschool De Spaarndammerhout
Basisonderwijs · 398 leerlingen
500m
De Zeeheld
Basisonderwijs · 310 leerlingen
511m

Veelgestelde vragen

Over Spaarndammerstraat 21H, Amsterdam

Is €3.300 per maand een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €3.300 ligt boven het gemiddelde van €2.350 in de buurt, maar er staat maar één appartement te huur, dus vergelijkingsmateriaal is beperkt. De prijs per vierkante meter is €55, terwijl het buurtgemiddelde €39,83 is. Of het realistisch is, hangt af van de staat en exacte ligging, de woning is uit 1882, wat invloed kan hebben op de isolatie en energiekosten.

Hoe snel worden woningen in deze buurt verhuurd?

Woningen in de Spaarndammerbuurt-Zuidwest worden gemiddeld in 20 dagen verhuurd, wat aangeeft dat de markt snel is. Dit appartement is nieuw op de markt, dus als je interesse hebt, is het goed om snel te reageren.