Appartement te koop: Spierdijkerweg 133, Spierdijk
KopenKoggenlandAppartementenSpierdijkerweg 133

Spierdijkerweg 133

Spierdijkerweg en omgeving, Koggenland

€ 399.900
Buurt Spierdijkerweg en omgeving, SpierdijkBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 251m²
251m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een rustige omgeving

Dit appartement aan de Spierdijkerweg in Spierdijk is met 251 m² bijzonder ruim. Het pand dateert uit 1875, maar heeft met energielabel A++ een uitstekende isolatie. De vraagprijs van €450.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in de regio. Vergelijk het met andere appartementen in Koggenland.

De buurt: Spierdijkerweg en omgeving

De buurt Spierdijkerweg en omgeving is een landelijke omgeving met 865 inwoners. Het is een rustige buurt. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een gemengde bevolking zien met zowel gezinnen als ouderen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Lidl of Albert Heijn, beide op ongeveer 3 km afstand. De Jozef en Mariaschool zit om de hoek, op 122 meter. Andere basisscholen in de buurt zijn de Rooms Katholieke Basisschool St Bernadette en Basisschool de Ieveling. De gemeente Koggenland biedt een rustige woonomgeving met voldoende voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via "De Vliegende Makelaar" aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 399.900
Prijs per m²€ 1.593
Woonoppervlakte251m²
Perceeloppervlakte224m²
Bouwjaar1875
EnergielabelA++
BuurtSpierdijkerweg en omgeving
WijkSpierdijk
GemeenteKoggenland

Locatie

Spierdijkerweg 133, Spierdijk

Buurt statistieken

Gegevens uit Spierdijkerweg en omgeving

Inwoners865
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Lidl
Vijverhof 42
3021m
Albert Heijn
Vijverhof 9
3042m
Albert Heijn
Dorpsstraat 119
3590m

Scholen

9 binnen 5 km

Jozef en Mariaschool
Basisonderwijs · 70 leerlingen
122m
Rooms Katholieke Basisschool St Bernadette
Basisonderwijs · 71 leerlingen
2491m
Basisschool de Ieveling
Basisonderwijs · 253 leerlingen
3187m

Veelgestelde vragen

Over Spierdijkerweg 133, Spierdijk

Welk energielabel heeft Spierdijkerweg 133?

De woning aan Spierdijkerweg 133 in Spierdijk heeft energielabel A++.

Is €450.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Met 251 m² woonoppervlak en energielabel A++ is de prijs van €450.000 marktconform. Het bouwjaar 1875 is oud, maar het energielabel is uitstekend. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Spierdijk?

Het treinstation ligt op 5,2 km afstand. De omgevingsadressendichtheid is laag (178), wat duidt op een rustige, landelijke omgeving. De buurt is niet stedelijk, dus je bent aangewezen op de auto of fiets voor openbaar vervoer.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, de Jozef en Mariaschool (basisonderwijs) ligt op 122 meter afstand. Andere basisscholen binnen 5 km zijn de Rooms Katholieke Basisschool St Bernadette en Basisschool de Ieveling. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een afstand van 8,2 km.