Appartement te koop: Steentilstraat 46-1A, Groningen
Verkocht onder voorbehoud
KopenGroningenAppartementenSteentilstraat 46-1A

Steentilstraat 46-1A

Binnenstad-Zuid, Groningen

€ 274.500
Buurt Binnenstad-Zuid, GroningenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Jumbo op 177m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor jongeren
50% van de bewoners is 15-25 jaar
AI-samenvatting

In het hart van de stad

Dit appartement aan de Steentilstraat 46-1A ademt de energie van het centrum van Groningen. Met 80 m² woonoppervlak uit 1939 is het een klassiek stadsappartement met karakter. De vraagprijs van €274.500 is aan de scherpe kant, zeker vergeleken met het buurtgemiddelde. Het aanbod van appartementen in Groningen laat zien dat dit een interessante optie is voor wie midden in de stad wil wonen.

Binnenstad-Zuid: levendig en rumoerig

De buurt Binnenstad-Zuid is een bruisende wijk met veel studenten en jonge werkenden. Op basis van vier beoordelingen geven bewoners een 7,63. Een bewoner zegt: "Leuke levendige buurt, wel af en toe een steekpartij hier en daar, maar heeft verder alles wat je nodig hebt." Een ander noemt het "gezellig" en waardeert dat "bijna alles op loopafstand" is. Wel is er weinig groen in de straat. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en de sfeer is levendig, ook 's nachts.

Dagelijks leven om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je twee straten verder naar de Jumbo of Albert Heijn. Ook scholen zijn dichtbij: het H.N. Werkman Stadslyceum en Praedinius Gymnasium zijn op loopafstand. De gemeente Groningen biedt een compleet stadsleven, met markten, winkels en uitgaansgelegenheden op steenworp afstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Massink Vastgoed op Pararius aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt22 november 2025
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 274.500
Prijs per m²€ 3.431
Woonoppervlakte80m²
Perceeloppervlakte89m²
Bouwjaar1939
BuurtBinnenstad-Zuid
WijkCentrum
GemeenteGroningen

Locatie

Steentilstraat 46-1A, Groningen

Ervaringen uit de buurt

Goed · 4 bewoners

8.0
Julia
25-06-2024
Leuke levendige buurt

Wel af en toe een steekpartij hier en daar, maar heeft verder alles wat je nodig hebt. Veel leuke mensen en winkels. Woon hier fijn. Wel rumoerig snachts.

7.3
Michel
30-09-2023
Gezellig

Leuke buurt en bijna alles op loopafstand. Enige wat jammer is dat er weinig tot geen groen in de straat/buurt is.

7.3
Casper
31-01-2023
Goed bereikbare locatie

Een fijne locatie met betrekking tot alle voorzieningen. Het station is dichtbij en met een paar minuten lopen sta je ook op een van de markten of de Herestraat (centrum). Echter bevindt hier zich ook de rosse buurt (mijn buurt) waar zich wat meer criminaliteit voordoet. Dit wordt wel gehandhaaft met preventieve maatregelen en politie dat snel op de been is. Voor de rest staan er ook mooie oude huizen tussen in deze buurt en heb ik een prettige straat qua buren.

8.0
Tim
30-01-2023
Rustige buurt

De Praediniussingel in Groningen is een prachtige en rustige straat met veel groen en mooie architectuur. Het is een perfecte plek, je hebt alle benodigde voorzieningen door het dichtbij gelegen Westerhaven. Ook al zit het dichtbij de stad, ervaar je niet de drukte van de stad. De omgeving is veilig en schoon, en er zijn diverse leuke parken en winkels in de buurt.

Buurt statistieken

Gegevens uit Binnenstad-Zuid