Appartement te koop: Strijpsestraat 133K, Eindhoven
KopenEindhovenAppartementenStrijpsestraat 133K

Strijpsestraat 133K

Schouwbroek, Eindhoven

€ 374.500
Buurt Schouwbroek, EindhovenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 43m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
36% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Schouwbroek

Dit appartement aan de Strijpsestraat combineert de charme van 1920 met een modern energielabel A+. Met 62 m² woonoppervlak is het compact maar slim ingedeeld. De vraagprijs van €374.500 is marktconform voor appartementen in Eindhoven.

De buurt Schouwbroek

Schouwbroek is een levendige buurt in Oud-Strijp, met veel jonge bewoners en een mix van huishoudens. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat zorgt voor een stedelijke sfeer. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonersfeedback, maar de buurt staat bekend om zijn centrale ligging. Meer over de buurt Schouwbroek.

Leven in de straat

De dagelijkse boodschappen doe je om de hoek bij Albert Heijn (43 meter) of Lidl (124 meter). Voor schoolgaande kinderen is Basisschool Trudo twee straten verder (83 meter), en voortgezet onderwijs vind je op loopafstand, zoals Olympia vmbo Eindhoven (480 meter). De gemeente Eindhoven biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 374.500
Prijs per m²€ 6.040
Woonoppervlakte62m²
Perceeloppervlakte970m²
Bouwjaar1920
EnergielabelA+
BuurtSchouwbroek
WijkOud-Strijp
GemeenteEindhoven

Locatie

Strijpsestraat 133K, Eindhoven

Buurt statistieken

Gegevens uit Schouwbroek

Inwoners1.520
Mannen55%
Vrouwen45%

Supermarkten

66 binnen 5 km

Albert Heijn
Strijpsestraat 137A
43m
Lidl
Klipperstraat 2a
124m
AH XL
Limburglaan 2
655m

Scholen

85 binnen 5 km

Basisschool Trudo
Basisonderwijs · 229 leerlingen
83m
Stg ROC Summa College
Voortgezet onderwijs · 310 leerlingen
413m
Olympia vmbo Eindhoven
Voortgezet onderwijs · 518 leerlingen
480m

Veelgestelde vragen

Over Strijpsestraat 133K, Eindhoven

Welk energielabel heeft Strijpsestraat 133K?

De woning aan Strijpsestraat 133K in Eindhoven heeft energielabel A+.

Is €374.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €374.500 is marktconform voor een appartement van 62 m² met energielabel A+ in Schouwbroek. Het bouwjaar 1920 geeft karakter, maar het hoge energielabel is een pluspunt. Vergelijkbare woningen in de buurt worden rond dit bedrag aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Schouwbroek?

Schouwbroek ligt in Oud-Strijp, een stedelijk gebied met een hoge omgevingsadressendichtheid. Het treinstation ligt op 2,1 km afstand, dus op loop- of fietsafstand.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

Op loopafstand vind je Albert Heijn (43 m) en Lidl (124 m) voor dagelijkse boodschappen. Basisschool Trudo is op 83 m, en er zijn meerdere scholen voor voortgezet onderwijs binnen 1 km. Ook een huisartsenpraktijk en park zijn dichtbij.