Appartement te koop: Strijpsestraat 144-06, Eindhoven
KopenEindhovenAppartementenStrijpsestraat 144-06

Strijpsestraat 144-06

Philipsdorp, Eindhoven

€ 499.000
Buurt Philipsdorp, EindhovenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 215m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
46% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een stijlvol appartement in een bruisende buurt

Dit appartement aan de Strijpsestraat in Eindhoven ademt de energie van Strijp-S, een wijk die bekend staat om zijn creatieve en hippe sfeer. Met 101 m² woonoppervlak, energielabel A en een bouwjaar van 2007 is het een moderne en duurzame woning. De vraagprijs van €499.000 is marktconform voor een appartement van deze kwaliteit in deze buurt. Bekijk ook andere appartementen in Eindhoven.

Philipsdorp: hip en levendig

Philipsdorp is een geliefde buurt, vooral onder jongeren en jonge stellen. Een bewoner noemt het 'hip' en zegt: 'Je hebt alles in de buurt: leuke parken, bos, leuke terrassen, koffietentjes en restaurants en Strijp is een hippe plek voor jongeren.' De buurt telt ruim 3300 inwoners, met een hoog percentage eenpersoonshuishoudens en veel 25- tot 45-jarigen. De woningvoorraad bestaat voor bijna de helft uit eengezinswoningen, maar koopwoningen zijn schaars (19%). Ontdek meer over de buurt Philipsdorp.

Leven in de straat

In de Strijpsestraat heb je alles om de hoek. Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar Albert Heijn (twee straten verder) of Lidl (om de hoek). Ook AH XL is op loopafstand. Voor kinderen is Basisschool Trudo naast de deur, en voortgezet onderwijs zoals Olympia vmbo en Montessori College zijn op tien minuten lopen. De gemeente Eindhoven biedt verder volop voorzieningen.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via COPPELMANS MAKELAARDIJ op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt18 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 499.000
Prijs per m²€ 4.941
Woonoppervlakte101m²
Perceeloppervlakte2830m²
Bouwjaar2007
EnergielabelA
BuurtPhilipsdorp
WijkOud-Strijp
GemeenteEindhoven

Locatie

Strijpsestraat 144-06, Eindhoven

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.5
Joep
09-04-2025
Hip

Je hebt alles in de buurt : leuke parken, bos, leuke terrassen, koffie tentjes en restaurants en strijp is een hippe plek voor jongeren

Buurt statistieken

Gegevens uit Philipsdorp

Inwoners3.305
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Philipsdorp

Woningvoorraad1.902
Gem. WOZ-waarde€ 365.000
Koopwoningen19%
Huurwoningen81%

Supermarkten

66 binnen 5 km

Albert Heijn
Strijpsestraat 137A
215m
Lidl
Klipperstraat 2a
309m
AH XL
Limburglaan 2
765m

Scholen

82 binnen 5 km

Basisschool Trudo
Basisonderwijs · 229 leerlingen
247m
Stg ROC Summa College
Voortgezet onderwijs · 310 leerlingen
604m
Olympia vmbo Eindhoven
Voortgezet onderwijs · 518 leerlingen
659m

Veelgestelde vragen

Over Strijpsestraat 144-06, Eindhoven

Welk energielabel heeft Strijpsestraat 144-06?

De woning aan Strijpsestraat 144-06 in Eindhoven heeft energielabel A.

Is €499.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €499.000 ligt iets onder de gemiddelde verkoopprijs in Philipsdorp (€533.790) en de mediaan (€547.500). De gemiddelde prijs per m² is €5.200, wat voor dit appartement van 101 m² neerkomt op €4.941 per m². Dat is marktconform, zeker gezien het energielabel A en het bouwjaar 2007.

Hoe is de sfeer in Philipsdorp?

Philipsdorp wordt omschreven als een hippe buurt, vooral populair bij jongeren. Er zijn veel parken, terrassen, koffietentjes en restaurants. De buurt heeft een hoog percentage eenpersoonshuishoudens en veel inwoners tussen 25 en 45 jaar. Het is een levendige en creatieve omgeving.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

Je vindt Albert Heijn en Lidl op loopafstand, evenals Basisschool Trudo. Voor voortgezet onderwijs zijn er meerdere scholen binnen tien minuten lopen, zoals Olympia vmbo en Montessori College. Ook zijn er parken, restaurants en een treinstation op 1,6 km afstand.

Hoe duurzaam is dit appartement?

Het appartement heeft energielabel A, wat betekent dat het zeer zuinig is. In de buurt heeft 85% van de woningen label A of beter. Het bouwjaar 2007 zorgt voor goede isolatie en moderne installaties.

Is er veel vraag naar koopwoningen in Philipsdorp?

In de buurt worden jaarlijks relatief weinig koopwoningen verkocht (34 in de afgelopen periode), en het aanbod is beperkt (10 beschikbaar). De gemiddelde verkooptijd is 30 dagen, wat wijst op een actieve markt.

Wat is de ligging ten opzichte van het openbaar vervoer?

Het treinstation Eindhoven Centraal ligt op 1,6 km afstand, ongeveer 20 minuten lopen.

COPPELMANS MAKELAARDIJ
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Buurtje.nl