Appartement te koop: Stuyvesantstraat 1-1, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenStuyvesantstraat 1-1

Stuyvesantstraat 1-1

Paramariboplein en omgeving, Amsterdam

€ 475.000
Buurt Paramariboplein en omgeving, AmsterdamBekijk buurt
Albert Heijn op 228m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
50% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Stuyvesantstraat 1-1: een appartement in de Westindische Buurt

Dit appartement uit 1927 ligt in een rustig deel van Amsterdam, waar de stadse drukte plaatsmaakt voor een dorpsere sfeer. Met 50 m² woonoppervlak is het een compacte woning. De vraagprijs van €475.000 is marktconform voor een appartementen in Amsterdam van deze omvang.

Buurt Paramariboplein e.o.

De buurt rond het Paramariboplein wordt door bewoners omschreven als 'rustig en mooi' en 'gezellig', met veel pleintjes en oppashuizen voor kinderen. Op basis van drie beoordelingen krijgt de buurt een gemiddelde score van 6,38. Een bewoner zegt: 'Het is een lekker rustig buurtje dat aan de rand van de stad zit maar nog steeds dichtbij veel goede voorzieningen.' Een ander noemt het 'perfect voor een gezin'. De buurt Paramariboplein e.o. telt veel jonge huishoudens en eenpersoonshuishoudens.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek (228 m) of de Aldi twee straten verder (276 m). Ook de Jumbo en Lidl zijn op loopafstand (404 m). Basisscholen als OBS Corantijn (282 m) en Brede School Annie M.G. Schmidt (376 m) zijn vlakbij. Het station ligt op twintig minuten lopen, maar de tram en bus doen de buurt aan.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Pappie & Van der Zee Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 475.000
Prijs per m²€ 9.500
Woonoppervlakte50m²
Perceeloppervlakte577m²
Bouwjaar1927
BuurtParamariboplein en omgeving
WijkWestindische Buurt
GemeenteAmsterdam

Locatie

Stuyvesantstraat 1-1, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 3 bewoners

8.1
Arjen van Duijvenbode
20-01-2026
Rustig en mooi deel van Amsterdam

Het is een lekker rustig buurtje dat aan de rand van de stand zit maar nog steeds dichtbij veel goede voorzieningen die een stad te bieden heeft. De buurt is nog steeds mooier aan het worden.

7.8
Ravi
21-12-2024
Gezellig

Altijd leuk heel veel pleintjes voor je kinderen en ook veel oppas huizen dus eigenlijk perfect voor een gezin

3.3
S.C
02-11-2023
Verpest

De bewoners zijn asociaal, niemand houd de buurt netjes, de tuintjes worden als honden uitlaat plekken gebruikt, jammer maar deze buurt is extreem achteruit gegaan.

Buurt statistieken

Gegevens uit Paramariboplein en omgeving

Inwoners3.745
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Paramariboplein en omgeving

Woningvoorraad1.986
Gem. WOZ-waarde€ 579.000
Koopwoningen36%
Huurwoningen64%

Supermarkten

153 binnen 5 km

Albert Heijn
Postjesweg 65H
228m
Aldi
Postjesweg 97 H
276m
Jumbo
Baarsjesweg 303-305
404m

Scholen

196 binnen 5 km

Postjes College - iHub onderwijs (voorheen Altra)
Speciaal onderwijs · 33 leerlingen
90m
OBS Corantijn
Basisonderwijs · 207 leerlingen
282m
Brede School Annie M.G. Schmidt
Basisonderwijs · 376 leerlingen
376m

Veelgestelde vragen

Over Stuyvesantstraat 1-1, Amsterdam

Is €475.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €475.000 ligt iets onder de gemiddelde vraagprijs van €506.000 in de buurt, maar boven de mediaan van €472.500. De gemiddelde prijs per m² is €9.553, wat voor dit appartement van 50 m² neerkomt op €9.500 per m². Dat is marktconform, al is het aanbod in de buurt beperkt (4 koopwoningen beschikbaar).

Hoe is de buurt qua veiligheid?

In de buurt zijn in totaal 199 misdrijven geregistreerd, maar de reviews geven een gemengd beeld: sommige bewoners vinden het rustig en prettig, terwijl een ander klaagt over asociaal gedrag en vervuiling. Het is een buurt in ontwikkeling, met zowel positieve als negatieve geluiden.

Wat is het energielabel van deze woning?

In de buurt heeft 100% van de woningen een label D of lager, wat duidt op een minder zuinige energieprestatie. Oudere bouw (1927) betekent vaak dat isolatie niet optimaal is, dus hou rekening met hogere stookkosten.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand: OBS Corantijn op 282 m, Brede School Annie M.G. Schmidt op 376 m, en Basisschool Het Winterkoninkje op 441 m. Voor voortgezet onderwijs moet je iets verder, naar ongeveer 1,7 km.

Hoe is het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 1,9 km afstand, ongeveer twintig minuten lopen. De buurt is goed bereikbaar, maar niet direct naast een station.

Wat voor type woningen zijn er in de buurt?

De buurt bestaat vrijwel alleen uit appartementen: slechts 1% van de woningen is een eengezinswoning. 36% is koop, de rest huur. De meeste woningen zijn gebouwd voor 1945 (87,5%), wat het karakter van de buurt bepaalt.

Pappie & Van der Zee Makelaars
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.