Appartement te koop: Thorbeckelaan 697, 'S-Gravenhage
Verkocht onder voorbehoud
KopenDen HaagAppartementenThorbeckelaan 697

Thorbeckelaan 697

Vruchtenbuurt, Den Haag

€ 880.000
Buurt Vruchtenbuurt, 'S-GravenhageBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 311m²
183% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 190m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement in de Vruchtenbuurt

Dit appartement aan de Thorbeckelaan ademt de sfeer van een ruime, klassieke woning uit 1940. Met 311 m² woonoppervlak is het een van de grotere appartementen in de buurt. De vraagprijs van €880.000 ligt aan de hoge kant, maar past bij de royale afmetingen. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs voor appartementen in Den Haag ligt lager.

Vruchtenbuurt: een gemengde gemeenschap

De Vruchtenbuurt is een levendige wijk met een mix van bewoners. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 7,38. Een bewoner zegt: "Hele leuke buury". Een ander noemt het "Gezellig" en beschrijft de buurt als "een gemengde gemeenschap met van alles wat. Gezinnen, studenten, senioren." De buurt telt ruim 7200 inwoners, met een mix van gezinnen en alleenstaanden. De Vruchtenbuurt heeft een hoge stedelijkheidsgraad.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Albert Heijn om de hoek (190 m) of de Aldi (219 m). Voor de kinderen zijn er basisscholen op loopafstand, zoals de WSKO r.-k basisschool Verburch-hof (4,6 km) en de WSKO Basisschool De Hofvilla (4,8 km). Het openbaar vervoer is goed: het treinstation ligt op 5,2 km. De gemeente Den Haag biedt verder tal van voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Belderbos NVM makelaars o.g. op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 880.000
Prijs per m²€ 2.830
Woonoppervlakte311m²
Perceeloppervlakte378m²
Bouwjaar1940
EnergielabelD
BuurtVruchtenbuurt
WijkVruchtenbuurt
GemeenteDen Haag

Locatie

Thorbeckelaan 697, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.5
Max
04-06-2024
Goed

Hele leuke buury

7.3
Suzanne
31-10-2023
Gezellig

Onze buurt is een gemengde gemeenschap met van alles wat. Gezinnen, studenten, senioren. Daarnaast zijn er voor iedereen enorm veel gelegenheden. Leuke winkeltjes, lekkere restaurantjes, speeltuintjes, stukken park. De ideale buurt om te wonen voor jong en oud!

Buurt statistieken

Gegevens uit Vruchtenbuurt

Inwoners7.245
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Vruchtenbuurt

Woningvoorraad3.249
Gem. WOZ-waarde€ 441.000
Koopwoningen79%
Huurwoningen21%

Supermarkten

56 binnen 5 km

Albert Heijn
De Savornin Lohmanplein 20
190m
Aldi
De Savornin Lohmanplein 26 - 30
219m
Jumbo
Anemoonstraat 4
1316m

Scholen

4 binnen 5 km

WSKO r-.k basisschool Verburch-hof
Basisonderwijs · 441 leerlingen
4585m
WSKO Basisschool De Hofvilla
Basisonderwijs · 618 leerlingen
4771m
Openbare Daltonschool Poeldijk
Basisonderwijs · 77 leerlingen
4857m

Veelgestelde vragen

Over Thorbeckelaan 697, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Thorbeckelaan 697?

De woning aan Thorbeckelaan 697 in 'S-Gravenhage heeft energielabel D.

Is €880.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €880.000 ligt 68% boven de gemiddelde vraagprijs in de Vruchtenbuurt (€523.200). Het appartement is echter ook 183% groter dan het buurtgemiddelde (311 m² vs. 110 m²). De prijs per m² is met €2.830 relatief laag vergeleken met het buurtgemiddelde van €4.913 per m². Of de prijs realistisch is, hangt af van de waarde die je hecht aan de extra ruimte.

Hoe is de Vruchtenbuurt om in te wonen?

De Vruchtenbuurt wordt door bewoners gewaardeerd met een 7,38. Ze noemen het een gezellige, gemengde buurt met gezinnen, studenten en senioren. Er zijn veel voorzieningen zoals winkels, restaurants en speeltuintjes. De buurt is zeer stedelijk met een omgevingsadressendichtheid van 5036 adressen per km².

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is D. Dat betekent dat de woning gemiddeld isoleert. In de Vruchtenbuurt heeft 44,4% van de koopwoningen een label D of lager. Label D is niet bijzonder zuinig, dus je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met label A of B.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals de WSKO r.-k basisschool Verburch-hof (4,6 km) en de WSKO Basisschool De Hofvilla (4,8 km). Ook is er voortgezet onderwijs op 0,7 km afstand.

Hoe veilig is de Vruchtenbuurt?

In de buurt zijn in totaal 256 misdrijven geregistreerd. Dit cijfer zegt iets over de veiligheidssituatie, maar het is belangrijk om zelf een indruk te krijgen door een bezoek aan de buurt.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

In de Vruchtenbuurt stonden verkochte woningen gemiddeld 47 dagen te koop. Dat is een indicatie van de marktdynamiek, maar de verkooptijd van dit specifieke appartement kan afwijken.

Belderbos NVM makelaars o.g.