Appartement te huur: Tweede Helmersstraat 35-3, Amsterdam
HurenAmsterdamAppartementenTweede Helmersstraat 35-3

Tweede Helmersstraat 35-3

Helmersbuurt-Oost, Amsterdam

€ 3.750 p.m.
Buurt Helmersbuurt-Oost, AmsterdamBekijk buurt
Lidl op 47m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
45% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement in de bruisende Helmersbuurt

Dit appartement aan de Tweede Helmersstraat ademt de sfeer van de Amsterdamse negentiende-eeuwse gordel. Met 53 m² woonoppervlak en energielabel C is het een compacte woning in een geliefde buurt. De huurprijs van €3.750 ligt aan de hoge kant vergeleken met andere appartementen in Amsterdam.

De buurt: Helmersbuurt-Oost

De Helmersbuurt-Oost is een levendige buurt met veel voorzieningen. Een bewoner zegt: "Gezellige mooie buurt, met veel te zien en te doen." Een ander noemt het "bovenmodaal en prettig samengesteld". Op basis van twee beoordelingen krijgt de buurt een 7,66. De buurt telt veel jonge huishoudens en eenpersoonshuishoudens. Meer over de buurt Helmersbuurt-Oost.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Lidl om de hoek (47 meter) of de Jumbo twee straten verder (140 meter). Ook Albert Heijn is op loopafstand (211 meter). Kinderen kunnen naar OBS Leonardo da Vinci (389 meter) of de Cornelis Vrijschool (543 meter). De gemeente Amsterdam biedt verder tal van voorzieningen.

Bron en beschikbaarheid

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Henk Burger Makelaardij op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt10 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 3.750 p.m.
Prijs per m²€ 71 p.m.
Woonoppervlakte53m²
Perceeloppervlakte135m²
Bouwjaar1926
EnergielabelC
BuurtHelmersbuurt-Oost
WijkHelmersbuurt
GemeenteAmsterdam

Locatie

Tweede Helmersstraat 35-3, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.4
Scarlet
28-12-2025
Levendige en Bruisende buurt

Gezellige mooie buurt, met veel te zien en te doen. Cultuur bezichtigingen in de vele musea tot parken, met veel gezelligheid van winkels, café en restaurants. Het is een levendige buurt, maar ook genoeg rust te vinden als je daar behoefte aan hebt. Openbaar vervoer is overal beschikbaar, dus met gemak reizen naar een andere buurt.

7.9
Martijn
17-09-2025
Bovenmodaal en prettig samengesteld

Iedereen js erg op zichzelf, weinig contact met buurtbewoners. Vind ik zelf niet heel erg. Veel supermarkten, winkels en cafés. Erg goed te bereiken via het ov waar ik erg vaak gebruik van maak.

Buurt statistieken

Gegevens uit Helmersbuurt-Oost

Inwoners2.640
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Helmersbuurt-Oost

Woningvoorraad1.413
Gem. WOZ-waarde€ 763.000
Koopwoningen38%
Huurwoningen62%

Supermarkten

152 binnen 5 km

Lidl
Tweede Helmersstraat 29
47m
Jumbo
Eerste Constantijn Huygensstraat 55H
140m
Albert Heijn
Overtoom 116H
211m

Scholen

219 binnen 5 km

Huygens College
Voortgezet onderwijs · 401 leerlingen
271m
OBS Leonardo da Vinci
Basisonderwijs · 185 leerlingen
389m
Cornelis Vrijschool voor Basisonderwijs
Basisonderwijs · 243 leerlingen
543m

Veelgestelde vragen

Over Tweede Helmersstraat 35-3, Amsterdam