Appartement te koop: Valkenboslaan 33, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagAppartementenValkenboslaan 33

Valkenboslaan 33

Valkenboskwartier, Den Haag

€ 450.000
Buurt Valkenboskwartier, 'S-GravenhageBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Al 117 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 52 dagen
PLUS op 317m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Valkenboslaan 33: een appartement met karakter

Dit appartement aan de Valkenboslaan ademt de sfeer van het oude Den Haag. Het is een woning uit 1906, met een klassieke indeling en een energielabel B. Met 70 vierkante meter woonoppervlak is het een fijne plek voor wie houdt van stadsleven. De vraagprijs van €450.000 is marktconform voor appartementen in Den Haag.

Valkenboskwartier: een levendige buurt

Het Valkenboskwartier is een bruisende stadswijk. Op basis van vijf beoordelingen krijgt de buurt een 7,8. Een bewoner zegt: "Hartstikke leuke buurt, in het buurt van het centrum en goed bereikbaar." Een ander noemt het "een goede buurt voor gezinnen". De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,8. Meer over Valkenboskwartier.

Leven in de straat

In de ochtend loop je zo naar de PLUS om de hoek (317 meter) of de Jumbo (350 meter) voor je boodschappen. Voor de kinderen zijn er basisscholen op loopafstand, zoals De Parachute en de Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer. Het voortgezet onderwijs is ook dichtbij, met het Sint-Maartenscollege en Gymnasium Novum. De gemeente Den Haag biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Schouwenhaghe Makelaarsgroep B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt17 januari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 450.000
Prijs per m²€ 6.429
Woonoppervlakte70m²
Perceeloppervlakte176m²
Bouwjaar1906
EnergielabelB
BuurtValkenboskwartier
WijkValkenboskwartier
GemeenteDen Haag

Locatie

Valkenboslaan 33, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Goed · 5 bewoners

9.5
Luciana Gonçalves Marques
12-03-2026
Leuke buurt

Hartstikke leuke buurt , in het buurt van het centrum en goed bereikbaar

5.4
xander roos
20-11-2025
onhygienisch, het stinkt

het ruikt er heel slecht

8.1
Joya
18-12-2024
Goede buurt voor gezinnen

Wel vrij gehorige buurt doordat je naast een drukke auto weg woont, verder altijd een hele fijn buurt. Je kan hier groter of kleiner wonen. Is netjes en bent snel in het centrum van Den Haag of bij het strand bijvoorBeeld. Lieve mensen om je heen. Zit 5 min lopen van de Albert Heijn vandaan. Kleine winkeltjes heb je ook in de buurt op loop afstand. Je hebt een goeie rijschool Phillipo.

8.6
Daisalinna
16-12-2024
Goede buurt

Een normaal buurt is niet druk of zo iets dergelijks. Heel veel winkels in de buurt

7.1
JA Dorlas
18-08-2024
Gezellig stukje van Den Haag met veel Saamhorigheid

Voor wat betreft de hygiënisch toestand valt er veel te verbeteren. Dit door de overtreders hun eigen rotzooi te laten opruimen en een veel hogere boete. Dit houd wel in dat er beter gecontroleerd dient te worden en niet langs gereden moet worden door de dienst toezicht. Dit voorkomt overlast van ongedierte en vervuiling. Maar het geeft ook een veiliger gevoel voor de totale buurt.

Buurt statistieken

Gegevens uit Valkenboskwartier

Inwoners11.640
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Valkenboskwartier

Woningvoorraad6.084
Gem. WOZ-waarde€ 318.000
Koopwoningen46%
Huurwoningen54%

Supermarkten

79 binnen 5 km

PLUS
Fahrenheitstraat 436
317m
Jumbo
Weimarstraat 180
350m
Albert Heijn
Weimarstraat 118
429m

Scholen

1 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
4705m

Veelgestelde vragen

Over Valkenboslaan 33, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Valkenboslaan 33?

De woning aan Valkenboslaan 33 in 'S-Gravenhage heeft energielabel B.

Is €450.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €450.000 ligt iets boven de gemiddelde verkoopprijs van €396.681 in de buurt, maar is wel marktconform voor een appartement met energielabel B en 70 m². De gemiddelde prijs per m² in Valkenboskwartier is €5.194, wat neerkomt op €363.580 voor 70 m². De hogere vraagprijs weerspiegelt de goede staat en het energielabel.

Hoe is de bereikbaarheid van het Valkenboskwartier?

De buurt is goed bereikbaar met de auto en het openbaar vervoer. Het treinstation ligt op 4,1 km afstand, dus je bent snel in het centrum van Den Haag of op andere bestemmingen. De omgevingsadressendichtheid is hoog (8568), wat duidt op een stedelijke omgeving met veel voorzieningen op loopafstand.

Wat voor soort mensen wonen er in het Valkenboskwartier?

De buurt heeft een mix van bewoners. Er zijn veel eenpersoonshuishoudens (3555) en huishoudens zonder kinderen (1475), maar ook 1445 huishoudens met kinderen. De grootste leeftijdsgroep is 25-45 jaar (4680 inwoners), gevolgd door 45-65 jaar (2805). Het is een levendige, diverse wijk.

Zijn er winkels en scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand: PLUS op 317 meter, Jumbo op 350 meter en Albert Heijn op 429 meter. Ook zijn er basisscholen zoals De Parachute (4,7 km) en de Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer (5,4 km). Voor voortgezet onderwijs zijn er het Sint-Maartenscollege en Gymnasium Novum.

Hoe veilig is het Valkenboskwartier?

In de buurt zijn in totaal 614 misdrijven geregistreerd. Dit is een relatief hoog aantal voor een stedelijke wijk, maar het geeft geen volledig beeld van de veiligheidsbeleving. Bewoners geven de buurt gemiddeld een 7,8, wat aangeeft dat de meeste mensen zich er prettig voelen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?