Appartement te koop: Valkenburgerweg 128-531, Schin Op Geul
Onder bod
KopenValkenburg aan de GeulAppartementenValkenburgerweg 128-531

Valkenburgerweg 128-531

Schoonbron, Valkenburg aan de Geul

€ 129.000
Buurt Schoonbron, Schin Op GeulBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Ruim woonoppervlak van 178m²
178m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Ruim appartement in Schoonbron

Dit appartement in Schoonbron ademt rust en ruimte. Met 178 m² woonoppervlak is het een van de grotere appartementen in de regio. De woning uit 1984 ligt in een groene omgeving, vlak bij het Geuldal. De vraagprijs van €129.000 is aan de scherpe kant, zeker vergeleken met andere appartementen in Valkenburg aan de Geul.

Buurt Schoonbron

Schoonbron is een klein, rustig buurtje met 245 inwoners. Het is een plek waar veel gezinnen wonen en de huizen zijn bijna allemaal koopwoningen. De buurt Schoonbron heeft een dorps karakter, met veel groen en weinig voorzieningen op loopafstand. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een hechte gemeenschap zien.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de SPAR, die op twee straten verder ligt. Ook de PLUS en Jan Linders zijn met de auto goed bereikbaar. Kinderen kunnen naar basisschool Op de 10 Bunder, die op loopafstand ligt. Voor het voortgezet onderwijs moeten ze iets verder reizen. De gemeente Valkenburg aan de Geul biedt verder voldoende uitvalswegen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Luyten Makelaardij en Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 april 2025
StatusOnder bod
Prijs€ 129.000
Prijs per m²€ 725
Woonoppervlakte178m²
Perceeloppervlakte640m²
Bouwjaar1984
BuurtSchoonbron
WijkSchin op Geul - Oud-Valkenburg
GemeenteValkenburg aan de Geul

Locatie

Valkenburgerweg 128-531, Schin Op Geul

Buurt statistieken

Gegevens uit Schoonbron

Inwoners245
Mannen47%
Vrouwen55%

Supermarkten

10 binnen 5 km

SPAR
Kerkstraat 1
2223m
PLUS
Pleinstraat 37
3094m
Jan Linders
Walramplein 26
3637m

Scholen

8 binnen 5 km

Op de 10 Bunder
Basisonderwijs · 197 leerlingen
1565m
Basisschool Sint Theresia
Basisonderwijs · 89 leerlingen
1754m
Basisschool Ummer Clumme
Basisonderwijs · 228 leerlingen
2901m

Veelgestelde vragen

Over Valkenburgerweg 128-531, Schin Op Geul

Is €129.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de prijs is aan de scherpe kant voor een appartement van 178 m² in Schoonbron. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak duurder. Het is een koopwoning in een rustige buurt, wat de prijs aantrekkelijk maakt.

Hoe is de bereikbaarheid van Schoonbron?

Schoonbron ligt in een landelijke omgeving. Het treinstation is op ongeveer 900 meter afstand, dus op loopafstand. Met de auto ben je snel op de hoofdwegen.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

De basisvoorzieningen zoals een supermarkt en basisschool zijn op loopafstand. De dichtstbijzijnde supermarkt is de SPAR op 2,2 km. Voor uitgebreidere winkels en uitgaansgelegenheden ben je aangewezen op Valkenburg of Maastricht.

Wat is de sfeer in de buurt Schoonbron?

Schoonbron is een kleine, rustige buurt met veel gezinnen. De woningvoorraad bestaat voornamelijk uit eengezinswoningen en koopwoningen. Het is een groene omgeving.