Appartement te koop: Valkenburgerweg 128-500, Schin Op Geul
KopenValkenburg aan de GeulAppartementenValkenburgerweg 128-500

Valkenburgerweg 128-500

Schoonbron, Valkenburg aan de Geul

€ 139.500
Buurt Schoonbron, Schin Op GeulBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 178m²
178m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Schoonbron

Dit appartement in Schoonbron voelt als een eigen plek in het groen, met 178 m² woonoppervlak. Het is een rustige stek. De woning uit 1984 is met een prijs van €139.500 een scherpe optie vergeleken met andere appartementen in Valkenburg aan de Geul.

Buurt Schoonbron

Schoonbron is een kleine, rustige buurt met 245 inwoners. Het is een plek waar veel eengezinswoningen staan en waar je de buren kent. De buurt Schoonbron heeft een dorps karakter, met veel rust en groen om je heen.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de SPAR op 2,2 km afstand, of je fietst naar de PLUS op 3 km. Voor schoolgaande kinderen is basisschool Op de 10 Bunder op 1,5 km een optie, of Basisschool Sint Theresia op 1,7 km. De gemeente Valkenburg aan de Geul biedt verder nog meer voorzieningen op fietsafstand.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Luyten Makelaardij op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt5 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 139.500
Prijs per m²€ 784
Woonoppervlakte178m²
Perceeloppervlakte640m²
Bouwjaar1984
BuurtSchoonbron
WijkSchin op Geul - Oud-Valkenburg
GemeenteValkenburg aan de Geul

Locatie

Valkenburgerweg 128-500, Schin Op Geul

Buurt statistieken

Gegevens uit Schoonbron

Inwoners245
Mannen47%
Vrouwen55%

Supermarkten

10 binnen 5 km

SPAR
Kerkstraat 1
2223m
PLUS
Pleinstraat 37
3094m
Jan Linders
Walramplein 26
3637m

Scholen

8 binnen 5 km

Op de 10 Bunder
Basisonderwijs · 197 leerlingen
1565m
Basisschool Sint Theresia
Basisonderwijs · 89 leerlingen
1754m
Basisschool Ummer Clumme
Basisonderwijs · 228 leerlingen
2901m

Veelgestelde vragen

Over Valkenburgerweg 128-500, Schin Op Geul

Is €139.500 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de prijs van €139.500 voor 178 m² is aan de lage kant voor een appartement in deze regio. Het is een scherpe prijs, zeker gezien de ruime oppervlakte. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak duurder.

Hoe is het wonen in Schoonbron?

Schoonbron is een rustige buurt met veel eengezinswoningen en weinig voorzieningen. Het is een dorpse omgeving waar je de rust opzoekt. Voor dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de auto of fiets naar omliggende dorpen.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het treinstation ligt op 0,9 km afstand, dus op loopafstand. Dat is handig voor reizen naar omliggende steden.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op fietsafstand, zoals Op de 10 Bunder op 1,5 km en Basisschool Sint Theresia op 1,7 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Valkenburg of verder.