Appartement te koop: van der Waalsstraat 68, Vlaardingen
Onder bod
KopenVlaardingenAppartementenvan der Waalsstraat 68

van der Waalsstraat 68

Lage Weide, Vlaardingen

€ 239.500
Buurt Lage Weide, VlaardingenBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
MCD op 479m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
33% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Vlaardingen

Dit appartement aan de van der Waalsstraat 68 in Vlaardingen heeft een woonoppervlak van 67 m² en een energielabel E. Het bouwjaar 1961 geeft de woning een eigen sfeer. De vraagprijs van €239.500 is scherp geprijsd vergeleken met andere appartementen in Vlaardingen.

Buurt Lage Weide

De buurt Lage Weide is een rustige wijk met veel groen. Een bewoner zegt: "De buurt is fijn en voor ons appartementenblok is een groot groen grasveld met een kleine speelplek voor de kinderen." Wel wordt parkeren na half 7 's avonds als lastig ervaren. In de buurt wonen veel gezinnen en de inkomens zijn doorsnee.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij MCD, om de hoek. Ook Dirk en Albert Heijn zijn twee straten verder. Basisscholen De Walvis en De Schakel zijn op loopafstand. De gemeente Vlaardingen biedt verder voldoende voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Witte Garantiemakelaars Vlaardingen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 april 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 239.500
Prijs per m²€ 3.575
Woonoppervlakte67m²
Perceeloppervlakte170m²
Bouwjaar1961
EnergielabelE
BuurtLage Weide
WijkWestwijk
GemeenteVlaardingen

Locatie

van der Waalsstraat 68, Vlaardingen

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.0
Blonde010
01-02-2026
Fijne buurt maar moeilijk parkeren

De buurt is fijn en voor ons appartementen blok is een groot groen grasveld met een kleine speelplek voor de kinderen. Het is alleen na half 7 ‘s avonds erg lastig om een parkeerplek te vinden vlakbij huis. Mijn vriend komt vaak wat later thuis en moet dan zijn auto buiten de wijk in de straat van autogarage Auto1st van Toorn parkeren. Het is niet fijn als je rond 12 uur ‘s nachts thuis komt en dan nog bijna 10 minuten moet lopen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Lage Weide

Inwoners2.800
Mannen51%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Lage Weide

Woningvoorraad1.430
Gem. WOZ-waarde€ 216.000
Koopwoningen44%
Huurwoningen56%

Supermarkten

25 binnen 5 km

MCD
Dirk de derdelaan 27
479m
Dirk
Dr. Wiardi Beckmansingel 3
846m
Albert Heijn
Dr. Wiardi Beckmansingel 10
929m

Scholen

59 binnen 5 km

De Walvis
Basisonderwijs · 65 leerlingen
514m
De Schakel
Basisonderwijs · 275 leerlingen
637m
IKC de Wereldwijzer
Basisonderwijs · 277 leerlingen
818m

Veelgestelde vragen

Over van der Waalsstraat 68, Vlaardingen

Welk energielabel heeft van der Waalsstraat 68?

De woning aan van der Waalsstraat 68 in Vlaardingen heeft energielabel E.

Is de prijs van €239.500 marktconform voor deze buurt?

De vraagprijs ligt 32% onder het buurtgemiddelde van €352.375, maar het appartement is met 67 m² ook kleiner dan het gemiddelde van 95 m². De prijs per m² is ongeveer €3.574, wat lager is dan het buurtgemiddelde van €3.683. Het is dus een relatief scherpe prijs voor een kleiner appartement.

Hoe is het parkeren in de buurt?

Volgens een bewoner is het na half 7 's avonds lastig om een parkeerplek vlakbij huis te vinden. Soms moet je verderop parkeren en tien minuten lopen. Overdag is het waarschijnlijk beter.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is E. Dat betekent dat de woning minder zuinig is dan nieuwere woningen. Je kunt hogere stookkosten verwachten. In de buurt heeft 33,3% van de koopwoningen label B, 33,3% label C en 33,3% label D of lager.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand: De Walvis (514 m), De Schakel (637 m) en IKC de Wereldwijzer (818 m). Ook is er een school voor voortgezet onderwijs, Het College Vos, op 911 m.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 7,8 km afstand. Dat is niet vlakbij, dus voor treinreizen ben je aangewezen op fiets of auto.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

In de buurt werden woningen gemiddeld in 40 dagen verkocht. Dat is relatief snel, wat kan wijzen op een actieve markt.

De Witte Garantiemakelaars Vlaardingen
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 4 bronnen