Appartement te koop: Van Lennepweg 12A, Aerdenhout
KopenBloemendaalAppartementenVan Lennepweg 12A

Van Lennepweg 12A

Aerdenhout-Centrum, Bloemendaal

€ 1.950.000
Buurt Aerdenhout-Centrum, AerdenhoutBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 309m²
309m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een ruim appartement in het groene Aerdenhout

Dit appartement aan de Van Lennepweg 12A in Aerdenhout ademt rust en ruimte. Met 309 m² woonoppervlak en een bouwjaar van 1999 biedt het een moderne, royale indeling. De woning heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €1.950.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de locatie. Vergelijk het met andere appartementen in Bloemendaal om een beeld te krijgen van de markt.

De buurt Aerdenhout-Centrum

Aerdenhout-Centrum is een rustige, groene buurt met veel gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn koopwoningen en eengezinswoningen. Het is een buurt waar je elkaar kent en de auto voor de deur parkeert. De buurt Aerdenhout-Centrum heeft een dorps karakter, met voorzieningen op loopafstand.

Het dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Albert Heijn, twee straten verder. De Tijo H. van Eeghenschool zit om de hoek. Ook de Schoolvereniging Aerdenhout Bentveld en de Antoniusschool zijn op loopafstand. Voor de middelbare school is het Montessori College Aerdenhout dichtbij. De gemeente Bloemendaal staat bekend om haar groene karakter en goede voorzieningen.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Koops Makelaardij Haarlem B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt24 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.950.000
Prijs per m²€ 6.311
Woonoppervlakte309m²
Perceeloppervlakte4085m²
Bouwjaar1999
EnergielabelB
BuurtAerdenhout-Centrum
WijkAerdenhout
GemeenteBloemendaal

Locatie

Van Lennepweg 12A, Aerdenhout

Buurt statistieken

Gegevens uit Aerdenhout-Centrum

Inwoners2.775
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

40 binnen 5 km

Albert Heijn
Zandvoortselaan 169
870m
SPAR
Te Winkelhof 25
1376m
Ekoplaza
Zandvoortselaan 16-18
1609m

Scholen

81 binnen 5 km

Tijo H. van Eeghenschool
Basisonderwijs · 211 leerlingen
227m
Schoolvereniging Aerdenhout Bentveld
Basisonderwijs · 123 leerlingen
426m
Antoniusschool voor Basisonderwijs
Basisonderwijs · 217 leerlingen
523m

Veelgestelde vragen

Over Van Lennepweg 12A, Aerdenhout

Welk energielabel heeft Van Lennepweg 12A?

De woning aan Van Lennepweg 12A in Aerdenhout heeft energielabel B.

Is €1.950.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €1.950.000 is aan de hoge kant, maar gezien de 309 m² woonoppervlak en de locatie in Aerdenhout is het marktconform. Appartementen van dit formaat zijn schaars in de regio. Het energielabel B is redelijk zuinig, wat de maandlasten relatief laag houdt.

Hoe is de bereikbaarheid van Aerdenhout-Centrum?

Het treinstation ligt op 1,1 km afstand, dus op loopafstand. De omgevingsadressendichtheid is 1144, wat duidt op een matig stedelijk gebied.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De Tijo H. van Eeghenschool (basisonderwijs) ligt op 227 meter, de Schoolvereniging Aerdenhout Bentveld op 426 meter en de Antoniusschool op 523 meter. Voor voortgezet onderwijs is het Montessori College Aerdenhout op 535 meter.