Appartement te koop: Veerkade 48, Almere
Verkocht onder voorbehoud
KopenAlmereAppartementenVeerkade 48

Veerkade 48

Centrum Haven Zuid, Almere

€ 750.000
Buurt Centrum Haven Zuid, AlmereBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 161m²
101% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een ruim appartement in het hart van Almere Haven

Dit appartement aan de Veerkade 48 in Almere Haven is een verrassing: 161 m² woonoppervlak, verdeeld over één laag. Het bouwjaar 2000 en energielabel A+ maken het een comfortabele en zuinige woning. De prijs van €750.000 is aan de hoge kant, maar dat past bij de royale oppervlakte en de gunstige ligging. Ter vergelijking: de gemiddelde prijs per m² in de buurt is €4.377, en dit appartement is 101% groter dan het buurtgemiddelde. Bekijk ook andere appartementen in Almere.

Centrum Haven Zuid: rustig wonen aan het water

De buurt Centrum Haven Zuid is een rustige wijk met veel 65-plussers (meer dan de helft van de inwoners). Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: veel eenpersoonshuishoudens en weinig gezinnen met kinderen. De omgevingsadressendichtheid is 1.535, wat duidt op een matig stedelijk gebied. Het is een plek waar je de rust opzoekt, maar wel met voorzieningen om de hoek.

Dagelijkse boodschappen en scholen op loopafstand

De Vomar ligt op 400 meter. Jumbo en Albert Heijn zijn ook binnen een kilometer te vinden. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals De Klaverweide (op 10 minuten lopen) en De Polderhof. Het voortgezet onderwijs is nog dichterbij: OSG De Meergronden op 560 meter. De gemeente Almere biedt verder een breed scala aan voorzieningen, van restaurants tot parken.

Aangeboden door Hoekstra en van Eck

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hoekstra en van Eck aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 750.000
Prijs per m²€ 4.658
Woonoppervlakte161m²
Perceeloppervlakte1753m²
Bouwjaar2000
EnergielabelA+
BuurtCentrum Haven Zuid
WijkCentrum Almere Haven
GemeenteAlmere

Locatie

Veerkade 48, Almere

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrum Haven Zuid

Inwoners965
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Centrum Haven Zuid

Woningvoorraad693
Gem. WOZ-waarde€ 311.000
Koopwoningen38%
Huurwoningen62%

Supermarkten

22 binnen 5 km

Vomar
Kruisstraat 1
399m
Jumbo
Jaagmeent 250
936m
Albert Heijn
Markenlaan 3
1189m

Scholen

58 binnen 5 km

OSG De Meergronden
Voortgezet onderwijs · 1264 leerlingen
560m
Basisschool De Klaverweide
Basisonderwijs · 264 leerlingen
938m
Basisschool De Polderhof
Basisonderwijs · 197 leerlingen
968m

Veelgestelde vragen

Over Veerkade 48, Almere

Welk energielabel heeft Veerkade 48?

De woning aan Veerkade 48 in Almere heeft energielabel A+.

Is €750.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €750.000 is fors hoger dan de gemiddelde koopprijs in de buurt (€345.000) en de mediaan (€345.000). Maar dit appartement is met 161 m² ook veel groter dan het buurtgemiddelde van 80 m². De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €4.377, wat bij 161 m² neerkomt op zo'n €705.000. De prijs ligt dus iets boven de m²-prijs, maar de woning heeft ook energielabel A+ en een gunstige ligging.

Hoe zuinig is energielabel A+?

Energielabel A+ is zeer zuinig. Het betekent dat de woning goed geïsoleerd is en lage energiekosten heeft. In de buurt heeft 0% van het koopaanbod label A+, dus dit appartement steekt er positief bovenuit. Je kunt rekenen op een lage energierekening, al zijn de exacte bedragen afhankelijk van je gebruik.

Wat voor buurt is Centrum Haven Zuid?

Centrum Haven Zuid is een rustige buurt in Almere Haven, met veel 65-plussers en eenpersoonshuishoudens. Er wonen relatief weinig gezinnen met kinderen. De buurt heeft een matig stedelijk karakter (omgevingsadressendichtheid 1.535). Voorzieningen zoals supermarkten, scholen en een park zijn op loopafstand. Het treinstation ligt op 5,6 km, dus je bent aangewezen op de auto of bus.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool De Klaverweide ligt op 938 meter, Basisschool De Polderhof op 968 meter en Basisschool De Ark op 1.017 meter. Voor voortgezet onderwijs is OSG De Meergronden op 560 meter. Ook kinderdagverblijven zijn binnen 1,1 km te vinden.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 5,6 km afstand. Dat is ongeveer 10 minuten met de auto of een kwartier met de bus. De buurt is dus niet direct op het spoor georiënteerd, maar via busverbindingen ben je wel aangesloten.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?