Appartement te koop: Veerstraat 54, Hilversum
5 uur geleden ontdekt
KopenHilversumAppartementenVeerstraat 54

Veerstraat 54

Centrum, Hilversum

€ 899.000
Buurt Centrum, HilversumBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 202m²
96% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een ruim appartement in het hart van Hilversum

Dit appartement aan de Veerstraat 54 ademt de sfeer van een klassiek herenhuis, met royale kamers en hoge plafonds. Met 202 m² woonoppervlak is het een van de grotere appartementen in Hilversum. De vraagprijs van €899.000 ligt 73% boven het buurtgemiddelde, maar dat past bij de uitzonderlijke grootte.

Centrum: levendig en stedelijk

De buurt Centrum is het kloppende hart van Hilversum, met een hoge dichtheid aan winkels, horeca en cultuur. De omgevingsadressendichtheid is met 4112 adressen per km² zeer hoog, wat typerend is voor een stadscentrum. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor de dagelijkse boodschappen loop je twee straten verder naar Dirk of Albert Heijn, beide op een paar minuten lopen. Ook Hoogvliet en Aldi zijn vlakbij. Basisschool Junior Campus zit om de hoek, en voortgezet onderwijs zoals Mediaschool en St. Aloysius College zijn ook op loopafstand. De gemeente Hilversum biedt een compleet voorzieningenniveau.

Aanbod via meerdere kanalen

Op het moment van schrijven wordt de woning via ID WONINGMAKELAARS op Funda en via de eigen site van ID WONINGMAKELAARS aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt14 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 899.000
Prijs per m²€ 4.450
Woonoppervlakte202m²
Perceeloppervlakte89m²
Bouwjaar1933
EnergielabelB
BuurtCentrum
WijkCentrum
GemeenteHilversum

Locatie

Veerstraat 54, Hilversum

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrum

Inwoners3.755
Mannen53%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit Centrum

Woningvoorraad1.969
Gem. WOZ-waarde€ 367.000
Koopwoningen36%
Huurwoningen64%

Supermarkten

27 binnen 5 km

Dirk
Hilvertshof 69 86
170m
Albert Heijn
Langestraat 53
191m
Hoogvliet
Groest 7
336m

Scholen

63 binnen 5 km

Junior Campus
Basisonderwijs · 163 leerlingen
399m
Mediaschool
Voortgezet onderwijs · 74 leerlingen
411m
St. Aloysius College
Voortgezet onderwijs · 545 leerlingen
414m

Veelgestelde vragen

Over Veerstraat 54, Hilversum

Welk energielabel heeft Veerstraat 54?

De woning aan Veerstraat 54 in Hilversum heeft energielabel B.

Is €899.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €899.000 ligt 73% boven het gemiddelde van €518.333 in de buurt Centrum. Dat komt doordat dit appartement met 202 m² bijna twee keer zo groot is als het buurtgemiddelde van 103 m². De prijs per m² is met €4.450 iets lager dan het gemiddelde van €5.071 in de buurt, wat de prijs relatief gunstig maakt voor de geboden ruimte.

Hoe is de bereikbaarheid van dit appartement?

Het treinstation van Hilversum ligt op 900 meter afstand, ongeveer tien minuten lopen. De buurt Centrum is zeer stedelijk met een omgevingsadressendichtheid van 4112 adressen per km², wat betekent dat vrijwel alles op loopafstand is.

Wat voor energielabel heeft de woning?

Het energielabel is B, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. In de buurt heeft 33,3% van de koopwoningen label A en 33,3% label B, dus dit appartement scoort bovengemiddeld.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool Junior Campus zit op 400 meter, en voortgezet onderwijs zoals Mediaschool en St. Aloysius College zijn op ongeveer 400-500 meter afstand.

Hoe veilig is de buurt Centrum?

In de buurt Centrum zijn in de laatste meting 777 misdrijven geregistreerd. Dat is relatief hoog, wat past bij een stadscentrum met veel winkels en horeca.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de buurt Centrum stonden verkochte woningen gemiddeld 48 dagen te koop. Dat is een indicatie van de marktdynamiek, maar de verkooptijd van dit specifieke appartement hangt af van de prijs en de staat.

ID WONINGMAKELAARS
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
ID WONINGMAKELAARS
idmakelaars.nl
Bekijk
ID WONINGMAKELAARS
funda.nl
Bekijk