Appartement te koop: Oude Torenstraat 57B, Hilversum
Onder bod
KopenHilversumAppartementenOude Torenstraat 57B

Oude Torenstraat 57B

Centrum, Hilversum

€ 1.495.000
Buurt Centrum, HilversumBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 197m²
91% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een ruim appartement in het hart van Hilversum

Dit appartement aan de Oude Torenstraat ademt stijl en ruimte. Met 197 m² woonoppervlak is het een van de grotere appartementen in de buurt. De vraagprijs van €1.495.000 ligt fors boven het buurtgemiddelde, maar dat past bij de royale afmetingen en het energielabel A. Bekijk ook andere appartementen in Hilversum voor een breder beeld.

Centrum: levendig en stedelijk

De buurt Centrum is het kloppende hart van Hilversum, met een hoge dichtheid aan voorzieningen en een mix van bewoners. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: veel eenpersoonshuishoudens en een jonge populatie. De buurt Centrum biedt een stedelijke woonomgeving met alles om de hoek.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Aldi op twee minuten afstand, of naar de Dirk of Albert Heijn, beide op loopafstand. Ook scholen zijn dichtbij: het Gemeentelijk Gymnasium Hilversum en de Violenschool vind je op vijf tot tien minuten lopen. De gemeente Hilversum heeft een uitgebreid voorzieningennetwerk.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Dorenbos I Rasch Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 1.495.000
Prijs per m²€ 7.589
Woonoppervlakte197m²
Perceeloppervlakte2465m²
Bouwjaar2000
EnergielabelA
BuurtCentrum
WijkCentrum
GemeenteHilversum

Locatie

Oude Torenstraat 57B, Hilversum

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrum

Inwoners3.755
Mannen53%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit Centrum

Woningvoorraad1.969
Gem. WOZ-waarde€ 367.000
Koopwoningen36%
Huurwoningen64%

Supermarkten

27 binnen 5 km

Aldi
Noordse bosje 23
170m
Dirk
Hilvertshof 69 86
363m
Albert Heijn
Langestraat 53
470m

Scholen

65 binnen 5 km

Gemeentelijk Gymnasium Hilversum
Voortgezet onderwijs · 651 leerlingen
494m
Violenschool
Basisonderwijs · 435 leerlingen
644m
Junior Campus
Basisonderwijs · 163 leerlingen
691m

Veelgestelde vragen

Over Oude Torenstraat 57B, Hilversum

Welk energielabel heeft Oude Torenstraat 57B?

De woning aan Oude Torenstraat 57B in Hilversum heeft energielabel A.

Is de prijs van €1.495.000 reëel voor dit appartement?

De vraagprijs ligt 188% boven het buurtgemiddelde van €518.333, maar dat is te verklaren: het appartement is met 197 m² bijna twee keer zo groot als het gemiddelde in Centrum (103 m²). Daarnaast heeft het energielabel A, wat bijdraagt aan lagere stookkosten. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en locatie.

Hoe is de buurt Centrum in Hilversum?

Centrum is een zeer stedelijke buurt met een omgevingsadressendichtheid van 4112 adressen per km². Er wonen veel alleenstaanden en jonge mensen tussen 25 en 45 jaar. De buurt heeft een mix van koop- en huurwoningen, met veel vooroorlogse bebouwing. Het is een levendige omgeving met winkels, horeca en cultuur op loopafstand.