Appartement te koop: Veerweg 167, Kamperland

Veerweg 167

Kamperland, Noord-Beveland

€ 469.000
Buurt Kamperland, KamperlandBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Nieuw appartement in Kamperland

Dit gloednieuwe appartement uit 2024 in Kamperland ademt moderne luxe. Met energielabel A++++ is het extreem zuinig. De vraagprijs van €469.000 is marktconform voor een nieuwbouwappartement in deze omgeving. Bekijk ook andere appartementen in Noord-Beveland voor een vergelijking.

Kamperland

Kamperland is een dorp op Noord-Beveland met een mix van inwoners: veel 65-plussers en gezinnen. Het is een rustige, groene omgeving. Op basis van de beschikbare beoordelingen zijn er geen specifieke bewonerservaringen om te delen. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat past bij het dorpse karakter. Lees meer over Kamperland.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 683 meter of Aldi op 707 meter, beide om de hoek. Basisschool C B S de Kamperschouw (668 m) is twee straten verder. Ook kinderdagverblijf en huisartsenpraktijk zijn dichtbij. De omgeving is voorzien van parken en restaurants op loopafstand. Ontdek wat de gemeente Noord-Beveland te bieden heeft.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 469.000
Prijs per m²€ 6.797
Woonoppervlakte69m²
Perceeloppervlakte724m²
Bouwjaar2024
EnergielabelA++++
BuurtKamperland
WijkKamperland
GemeenteNoord-Beveland

Locatie

Veerweg 167, Kamperland

Buurt statistieken

Gegevens uit Kamperland

Inwoners1.745
Mannen52%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Kamperland

Woningvoorraad899
Gem. WOZ-waarde€ 280.000
Koopwoningen77%
Huurwoningen21%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Albert Heijn
Ruiterplaatweg 5
683m
Aldi
Ruiterplaatweg 6
707m
SPAR
Oostvoorstraat 17
3827m

Scholen

3 binnen 5 km

C B S de Kamperschouw
Basisonderwijs · 115 leerlingen
668m
SVS de Magdalon
Basisonderwijs · 74 leerlingen
3200m
Openbare Basisschool De Vliete
Basisonderwijs · 95 leerlingen
3535m

Veelgestelde vragen

Over Veerweg 167, Kamperland

Welk energielabel heeft Veerweg 167?

De woning aan Veerweg 167 in Kamperland heeft energielabel A++++.

Is €469.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €469.000 is marktconform voor een nieuwbouwappartement van 69 m² met energielabel A++++ in Kamperland. Nieuwbouw in deze regio is schaars, wat de prijs kan rechtvaardigen. Vergelijk met andere appartementen in de buurt om een goed beeld te krijgen.

Wat zijn de energiekosten bij label A++++?

Energielabel A++++ is het zuinigste label dat er is. De woning heeft zeer lage energiekosten, maar exacte bedragen zijn niet te geven zonder verbruiksgegevens. Je kunt rekenen op minimale stook- en elektriciteitskosten.

Hoe is het openbaar vervoer in Kamperland?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 18,6 km afstand, dus openbaar vervoer per trein is beperkt. Een auto is aan te raden voor woon-werkverkeer.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde is C B S de Kamperschouw op 668 meter. Ook kinderdagverblijven zijn dichtbij. Voortgezet onderwijs is verder weg, op 17,2 km.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

Supermarkten zoals Albert Heijn en Aldi zijn op loopafstand (circa 700 m). Ook een huisartsenpraktijk, restaurant en park zijn dichtbij. Het dorp heeft een rustig karakter met voldoende basisvoorzieningen.

Hoe veilig is Kamperland?

In de buurt zijn 31 misdrijven geregistreerd, wat laag is voor een dorp van deze omvang. Het is een veilige, rustige omgeving.

Huispedia
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.