Appartement te koop: Verzetslaan 19, Deventer
Onder bod
KopenDeventerAppartementenVerzetslaan 19

Verzetslaan 19

Singel, Deventer

€ 499.000
Buurt Singel, DeventerBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Jumbo op 112m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in de Singelbuurt

Dit appartement aan de Verzetslaan 19 in Deventer combineert de rust van een groene straat met het gemak van de binnenstad. Het is gebouwd in 2007, dus je profiteert van moderne bouwtechnieken en indeling. Met een prijs van €499.000 is dit aanbod marktconform voor appartementen in Deventer.

De buurt: Singel

De Singel is een levendige buurt in het hart van Deventer, met veel voorzieningen op loopafstand. De buurt telt zo'n 1.395 inwoners, waarvan een groot deel alleenstaand is. Het is een plek waar jong en oud elkaar ontmoeten. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonerservaring gedeeld. De buurt Singel heeft een mix van koop- en huurwoningen, met een gemiddelde woningwaarde die boven het landelijk gemiddelde ligt.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je snel je boodschappen bij de Jumbo, die om de hoek zit. Ook de Aldi en PLUS zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er diverse basisscholen in de buurt, zoals Deventer Leerschool voor Basisonderwijs en Interconfessionele Basisschool De Windroos, beide op een paar minuten lopen. De gemeente Deventer biedt een rijk cultureel aanbod, met restaurants en een bibliotheek dichtbij.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Rodenburg Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 499.000
Prijs per m²€ 5.871
Woonoppervlakte85m²
Perceeloppervlakte19623m²
Bouwjaar2007
EnergielabelA
BuurtSingel
WijkBinnenstad
GemeenteDeventer

Locatie

Verzetslaan 19, Deventer

Buurt statistieken

Gegevens uit Singel

Inwoners1.395
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Singel

Woningvoorraad731
Gem. WOZ-waarde€ 360.000
Koopwoningen40%
Huurwoningen60%

Supermarkten

29 binnen 5 km

Jumbo
Boreelplein 4
112m
Aldi
Beestenmarkt 3
319m
PLUS
Beestenmarkt 3
343m

Scholen

49 binnen 5 km

Deventer Leerschool voor Basisonderwijs
Basisonderwijs · 206 leerlingen
477m
Interconfessionele Basisschool De Windroos
Basisonderwijs · 122 leerlingen
558m
Vrije School de Kleine Johannes
Basisonderwijs · 218 leerlingen
625m

Veelgestelde vragen

Over Verzetslaan 19, Deventer

Welk energielabel heeft Verzetslaan 19?

De woning aan Verzetslaan 19 in Deventer heeft energielabel A.

Is €499.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €499.000 ligt onder de gemiddelde verkoopprijs in de buurt Singel (€736.444) en de mediaan (€710.000). De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €3.970, terwijl dit appartement 85 m² groot is. Dat komt neer op €5.871 per m², wat hoger is dan het buurtgemiddelde. De prijs is dus aan de hoge kant, maar de woning is relatief nieuw (2007) en heeft een moderne uitstraling.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation van Deventer ligt op 500 meter afstand, dus je bent zo op het station. De binnenstad is op loopafstand, met restaurants en winkels om de hoek. De buurt is zeer stedelijk (omgevingsadressendichtheid 3.348), wat betekent dat alles dichtbij is.

Wat voor energielabel heeft deze woning?

In de buurt heeft 50% van de woningen label C en 50% label D of lager. Omdat het appartement uit 2007 stamt, is de kans groot dat het een relatief zuinig label heeft, maar dit moet je bij de makelaar navragen.

Zijn er veel voorzieningen in de buurt?

Ja, de buurt Singel heeft veel voorzieningen op loopafstand. De dichtstbijzijnde supermarkt (Jumbo) is op 112 meter, en er zijn meerdere basisscholen binnen 500 meter. Ook een park of plantsoen is op 400 meter.

Hoe veilig is de buurt Singel?

In de buurt zijn in totaal 568 misdrijven geregistreerd. Dit cijfer zegt iets over de buurt, maar het is belangrijk om te weten dat de Singel een centrumgebied is met veel levendigheid. Voor een specifiek veiligheidsgevoel kun je het beste zelf een kijkje nemen.

Wat is de gemiddelde huishoudensgrootte in de buurt?

De gemiddelde huishoudensgrootte in Singel is 1,6, wat lager is dan het landelijk gemiddelde. Er zijn veel eenpersoonshuishoudens (540) en relatief weinig huishoudens met kinderen (115). Dit past bij een stedelijke, centrumgelegen buurt.