Woning te koop: Singel 19, Deventer
KopenDeventerBinnenstadSingelSingel 19

Singel 19

Singel, Deventer

€ 625.000
Buurt Singel, DeventerBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 378m²
115% groter dan gemiddeld in de buurt
Ekoplaza op 150m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
35% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een statig herenhuis aan de Singel

Deze monumentale woning uit 1887 aan de Singel in Deventer ademt geschiedenis. Met een woonoppervlak van 378 m² is het een van de grotere huizen in de buurt. De woning heeft energielabel G, wat betekent dat je hoge stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €625.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de locatie. Vergelijk het met andere woningen in Deventer.

De buurt Singel

Singel is een stedelijke buurt in het centrum van Deventer, met een hoge bevolkingsdichtheid. Er wonen veel alleenstaanden en jonge mensen. De sfeer is levendig, maar er zijn geen bewonersreviews om dat te staven. De buurt Singel heeft een mix van koop- en huurwoningen, en de gemiddelde verkoopprijs ligt rond de €736.000.

Leven in de straat

Je dagelijkse boodschappen doe je bij Ekoplaza, op twee minuten lopen. Ook AH to go en Dirk zitten om de hoek. Voor schoolgaande kinderen is de Deventer Leerschool voor Basisonderwijs op nog geen minuut lopen, en de Openbare Daltonschool de Hagenpoort op drie minuten. Het station van Deventer is op loopafstand, handig voor het woon-werkverkeer. De gemeente Deventer biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Getreuer Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 625.000
Prijs per m²€ 1.653
Woonoppervlakte378m²
Perceeloppervlakte348m²
Bouwjaar1887
EnergielabelG
BuurtSingel
WijkBinnenstad
GemeenteDeventer

Locatie

Singel 19, Deventer

Buurt statistieken

Gegevens uit Singel

Inwoners1.395
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Singel

Woningvoorraad731
Gem. WOZ-waarde€ 360.000
Koopwoningen40%
Huurwoningen60%

Supermarkten

29 binnen 5 km

Ekoplaza
Smedenstraat 106-108
150m
AH to go
Stationsplein 5
208m
Dirk
Broederenplein 5
211m

Scholen

50 binnen 5 km

Deventer Leerschool voor Basisonderwijs
Basisonderwijs · 206 leerlingen
76m
Openbare Daltonschool de Hagenpoort
Basisonderwijs · 210 leerlingen
262m
Interconfessionele Basisschool De Windroos
Basisonderwijs · 122 leerlingen
277m

Veelgestelde vragen

Over Singel 19, Deventer

Welk energielabel heeft Singel 19?

De woning aan Singel 19 in Deventer heeft energielabel G.

Is €625.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €625.000 is lager dan de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€736.000), maar de woning heeft energielabel G en is 378 m² groot. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €3.970, wat voor dit huis neerkomt op €1.653 per m². Dat is relatief laag, maar de hoge stookkosten en het monumentale karakter spelen mee.

Hoe hoog zijn de maandelijkse energiekosten bij label G?

Energielabel G is het minst zuinige label. De exacte kosten hangen af van het gebruik, maar je kunt rekenen op fors hogere stookkosten dan bij een woning met een beter label.

Wat is de sfeer in de buurt Singel?

Singel is een dichtbevolkte, stedelijke buurt in het centrum van Deventer. Er wonen veel alleenstaanden en jonge mensen. De buurt heeft een hoge omgevingsadressendichtheid (3.348 adressen per km²), wat duidt op een levendige omgeving. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De Deventer Leerschool voor Basisonderwijs zit op 76 meter, Openbare Daltonschool de Hagenpoort op 262 meter, en Interconfessionele Basisschool De Windroos op 277 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar het centrum, op 1,3 km afstand.

Hoe is het openbaar vervoer?

Het treinstation van Deventer ligt op 500 meter afstand, dus op loopafstand. Daarmee reis je snel naar steden als Apeldoorn, Zwolle en Amsterdam.

Wat voor onderhoud vergt een monument uit 1887?

Een woning uit 1887 heeft vaak karakteristieke details, maar ook verouderde installaties. Het energielabel G wijst op slechte isolatie. Je moet rekening houden met onderhoud aan daken, kozijnen en fundering.

Getreuer Makelaars
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.