Appartement te koop: Vierlinghweg 29, Bergschenhoek
KopenLansingerlandAppartementenVierlinghweg 29

Vierlinghweg 29

Oosteindsche Ackers, Lansingerland

€ 400.000
Buurt Oosteindsche Ackers, BergschenhoekBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor doorstromers
39% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een appartement in een groene, rustige buurt

Dit appartement aan de Vierlinghweg in Bergschenhoek ligt in de rustige buurt Oosteindsche Ackers. Het is een woning uit 2001 met energielabel B, wat betekent dat je relatief lage stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €400.000 is marktconform voor een appartement van 79 m² in deze omgeving. Bekijk ook andere appartementen in Lansingerland.

De buurt Oosteindsche Ackers

Oosteindsche Ackers is een groene, ruime buurt met veel eengezinswoningen. De buurt telt bijna 4000 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Het is een gezinsvriendelijke wijk met veel huishoudens met kinderen. De buurt Oosteindsche Ackers heeft een laag criminaliteitscijfer en voelt veilig aan.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo of PLUS, beide op loopafstand. Ook zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals Basisschool Groenehoek en RK Basisschool Willibrord, die je lopend kunt bereiken. De gemeente Lansingerland biedt verder voldoende voorzieningen zoals parken en restaurants.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Huispedia en Lagerweij & Fonk NVM Makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt5 juni 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 400.000
Prijs per m²€ 5.063
Woonoppervlakte79m²
Bouwjaar2001
EnergielabelB

Locatie

Vierlinghweg 29, Bergschenhoek

Buurt statistieken

Gegevens uit Oosteindsche Ackers

Inwoners3.970
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

26 binnen 5 km

Jumbo
Dorpsstraat 39
928m
PLUS
De Vlashoeck 24-30
928m
Jumbo
Esdoornlaan 1
1910m

Scholen

64 binnen 5 km

Basisschool Groenehoek
Basisonderwijs · 348 leerlingen
466m
RK Basisschool Willibrord
Basisonderwijs · 222 leerlingen
476m
CBS De Acker
Basisonderwijs · 313 leerlingen
543m

Veelgestelde vragen

Over Vierlinghweg 29, Bergschenhoek

Welk energielabel heeft Vierlinghweg 29?

De woning aan Vierlinghweg 29 in Bergschenhoek heeft energielabel B.

Is €400.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €400.000 is marktconform voor een appartement van 79 m² met energielabel B in Bergschenhoek. De prijs ligt in lijn met vergelijkbare woningen in de buurt.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 7,2 km afstand. Dat is een flink eind, dus voor dagelijks woon-werkverkeer ben je vooral aangewezen op de auto of fiets.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een appartement uit 2001 met een woonoppervlakte van 79 m². Het energielabel is B, wat duidt op een redelijk zuinige woning.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn twee supermarkten op loopafstand: Jumbo en PLUS, beide op ongeveer 900 meter. Ook zijn er andere supermarkten binnen een paar kilometer.

Hoe is de buurt Oosteindsche Ackers?

Het is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen en gezinnen. De buurt heeft een laag aantal misdrijven en voelt veilig aan. Er zijn voldoende voorzieningen zoals scholen en parken.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Basisschool Groenehoek (466 m) en RK Basisschool Willibrord (476 m). Ook zijn er andere scholen binnen een straal van 5 km.

Huispedia
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Bekijk aanbod
Met Quicklane™ genereer je een persoonlijke reactie en mail je die direct naar de aanbieder.
Gevonden op 4 bronnen
Huispedia
lagerweij-fonk.nl
Bekijk
Huispedia
huispedia.nl
Bekijk
Lagerweij & Fonk Makelaars
pararius.nl
Bekijk
Lagerweij & Fonk NVM Makelaars
funda.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Oosteindsche Ackers

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appVierlinghweg 29, Bergschenhoek
Bekijk