Appartement te koop: Vulcanushof 25D, Maastricht
Verkocht onder voorbehoud
KopenMaastrichtAppartementenVulcanushof 25D

Vulcanushof 25D

Daalhof, Maastricht

€ 179.500
Buurt Daalhof, MaastrichtBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Lidl op 93m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
30% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Rustig wonen in Daalhof

Dit appartement aan de Vulcanushof in Maastricht is een fijne plek voor wie houdt van rust en groen. Met 47 m² woonoppervlak is het compact maar praktisch ingedeeld. Het energielabel C betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan qua stookkosten. De vraagprijs van €179.500 is aan de scherpe kant, zeker vergeleken met andere appartementen in Maastricht.

De buurt Daalhof

Daalhof is een rustige wijk waar veel ouderen en alleenstaanden wonen. Een bewoner zegt: 'gwn fantastisch, alles perfect, lieve mensen en veel voorzieningen.' Een ander noemt het 'een rustige buurt waar je fijn kunt wonen.' Wel is er kritiek: 'weinig groen, voorzieningen en de woningen zijn super slecht geïsoleerd.' Op basis van drie beoordelingen scoort de buurt een 7,3. De meeste woningen zijn gebouwd tussen 1970 en 1990, en de helft is koop. Meer weten over de buurt Daalhof?

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Lidl, die naast de deur zit op 93 meter. Ook de PLUS en Jumbo zijn op loopafstand. Voor schoolgaande kinderen is Basisschool Petrus en Paulus om de hoek (477 meter), en Basisschool J.F.Kennedy op tien minuten lopen. Het Bonnefanten College voor voortgezet onderwijs ligt op een kwartier lopen. De gemeente Maastricht biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ovida makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt25 februari 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 179.500
Prijs per m²€ 3.819
Woonoppervlakte47m²
Perceeloppervlakte3110m²
Bouwjaar1980
EnergielabelC
BuurtDaalhof
WijkBuitenwijk West
GemeenteMaastricht

Locatie

Vulcanushof 25D, Maastricht

Ervaringen uit de buurt

Goed · 3 bewoners

10
ilyas Es-sadki
07-03-2026
gwn fantastisch

alles perfect liefe mensen en veel voorzieningen

5.4
Liane
29-10-2025
Daalhof

Er is weinig groen, voorzieningen en de woningen zijn super slecht geïsoleerd.

6.4
Jordy
06-11-2023
Rustige beurt

Frituur helaas weg, ook niet meer veel winkels. Dus ga altijd naar de Brusselsepoort. De 1 omdat er amper nog een school over is. Alles verdwijnt zo'n beetje bij beetje. Verder is het wel een rustige beurt waar je fijn kunt wonen

Buurt statistieken

Gegevens uit Daalhof

Inwoners6.360
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Daalhof

Woningvoorraad3.401
Gem. WOZ-waarde€ 239.000
Koopwoningen49%
Huurwoningen51%

Supermarkten

25 binnen 5 km

Lidl
Herculeshof 37
93m
PLUS
Keurmeestersdreef 111-A
1011m
Jumbo
Brusselsepoort 19
1700m

Scholen

28 binnen 5 km

Basisschool Petrus en Paulus
Basisonderwijs · 251 leerlingen
477m
Basisschool J.F.Kennedy
Basisonderwijs · 420 leerlingen
846m
Kindcentrum Dynamiek
Basisonderwijs · 237 leerlingen
873m

Veelgestelde vragen

Over Vulcanushof 25D, Maastricht

Welk energielabel heeft Vulcanushof 25D?

De woning aan Vulcanushof 25D in Maastricht heeft energielabel C.

Is €179.500 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de prijs is aan de lage kant vergeleken met andere koopwoningen in Daalhof. De gemiddelde vraagprijs in de buurt is €287.731, en dit is het goedkoopste appartement dat nu te koop staat. Wel is het oppervlak met 47 m² kleiner dan het buurtgemiddelde van 101 m². De prijs per m² is ongeveer €3.819, wat iets boven het buurtgemiddelde van €2.935 ligt.

Hoe is het energielabel C te duiden?

Energielabel C betekent dat het appartement redelijk zuinig is, maar niet top. In de buurt heeft 50% van de koopwoningen label C en 43% label B. Je kunt een gemiddelde energierekening verwachten, maar let op: een bewoner klaagde over slechte isolatie in de buurt. Het is goed om dit zelf te controleren.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

Er is een Lidl op 93 meter. Ook zijn er basisscholen op loopafstand, zoals Basisschool Petrus en Paulus (477 m) en J.F.Kennedy (846 m). Voor voortgezet onderwijs is Bonnefanten College op 1,4 km. Wel is het treinstation op 4,9 km, dus je bent aangewezen op de auto of bus.

Hoe veilig is Daalhof?

In de buurt zijn in totaal 191 misdrijven geregistreerd, maar zonder context is dat lastig te duiden. Bewoners noemen de buurt 'rustig' en 'fijn om te wonen'. Het is een wijk met veel ouderen en eenpersoonshuishoudens, wat vaak bijdraagt aan een rustige sfeer.

Is dit appartement geschikt voor een starter?

Met een prijs van €179.500 is dit een van de goedkoopste koopwoningen in Maastricht. Het is compact (47 m²) en heeft energielabel C, dus de maandlasten blijven beperkt. Wel is het bouwjaar 1980, dus er kan onderhoud nodig zijn. Het is een realistische optie voor wie alleen gaat wonen.

Hoe is de bereikbaarheid van Daalhof?

Daalhof ligt in het westen van Maastricht. Het treinstation is 4,9 km verderop, dus met de fiets ben je er in 20 minuten. De bushaltes zijn waarschijnlijk in de buurt, maar exacte lijnen zijn niet vermeld. Met de auto ben je snel op de snelweg.