Appartement te koop: Waldeck Pyrmontlaan 4H, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenWaldeck Pyrmontlaan 4H

Waldeck Pyrmontlaan 4H

Willemsparkbuurt-Noord, Amsterdam

€ 2.840.000
Buurt Willemsparkbuurt-Noord, AmsterdamBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 224m²
224m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 254m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
31% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een statig appartement in de Willemsparkbuurt

Dit appartement aan de Waldeck Pyrmontlaan ademt de sfeer van het klassieke Amsterdam. Met 224 m² woonoppervlak in een pand uit 1913 voelt het ruim en licht. De prijs van €2.840.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van appartementen in Amsterdam.

De buurt: Willemsparkbuurt-Noord

De buurt Willemsparkbuurt-Noord is een rustige, groene oase in de stad. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Saai. Niet veel te doen. Bijna geen groen op straat wordt ook extreem warm in de zomer." Wel wordt het vuilnis op tijd opgehaald. De buurt telt veel een- en tweepersoonshuishoudens, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,9.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je om de hoek naar Albert Heijn (254 m) of Jumbo (318 m). Ook Dirk en nog een Jumbo zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisschool De Kleine Nicolaas (475 m) of het Amsterdams Lyceum (649 m). De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Broersma Wonen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.840.000
Prijs per m²€ 12.679
Woonoppervlakte224m²
Perceeloppervlakte276m²
Bouwjaar1913
BuurtWillemsparkbuurt-Noord
WijkWillemspark
GemeenteAmsterdam

Locatie

Waldeck Pyrmontlaan 4H, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.0
Deedeedinky
04-07-2024
Saai

Niet veel te doen. Bijna geen groen op straat wordt ook extreem warm in de zomer. Je ziet nooit iemand rondlopen en vuilnis wordt optijd opgehaald. Wel extreem luidruchtig met bouwvakkers die al om 7 uur beginnen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Willemsparkbuurt-Noord

Inwoners1.540
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Willemsparkbuurt-Noord

Woningvoorraad797
Gem. WOZ-waarde€ 1.371.000
Koopwoningen47%
Huurwoningen52%

Supermarkten

153 binnen 5 km

Albert Heijn
Amstelveenseweg 186
254m
Jumbo
Hendrik Jacobszstraat 9
318m
Albert Heijn
Zeilstraat 47H
410m

Scholen

194 binnen 5 km

De Kleine Nicolaas
Basisonderwijs · 199 leerlingen
475m
Montessori Lyceum Oostpoort ISK C. Krusemanstraat
Voortgezet onderwijs · 195 leerlingen
486m
Het Amsterdams Lyceum
Voortgezet onderwijs · 1092 leerlingen
649m

Veelgestelde vragen

Over Waldeck Pyrmontlaan 4H, Amsterdam

Is €2.840.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €2.840.000 ligt onder de gemiddelde verkoopprijs van €3.211.381 in de buurt, maar het appartement is met 224 m² kleiner dan het buurtgemiddelde van 332 m². De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €18.825, wat neerkomt op €12.679 per m² voor deze woning. Dat is relatief gunstig.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 2,4 km afstand, dus op loopafstand.

Wat voor onderhoud vraagt een appartement uit 1913?

Een pand uit 1913 heeft vaak karakteristieke details, maar kan ook onderhoud vergen aan bijvoorbeeld leidingen, kozijnen of dak. Het energielabel is niet bekend, dus het is goed om te informeren naar de isolatie en installaties.

Zijn er parkeermogelijkheden in de buurt?

In de Willemsparkbuurt-Noord is parkeren vaak betaald parkeren of met een vergunning.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn 123 misdrijven geregistreerd, maar zonder context is dat lastig te duiden. De bewoner in de review noemt geen onveiligheid, maar wel overlast van bouwvakkers 's ochtends vroeg.

Zijn er groenvoorzieningen in de buurt?

Het dichtstbijzijnde park of plantsoen ligt op 400 meter. De bewoner in de review geeft aan dat er bijna geen groen op straat is, wat het in de zomer warm maakt.

Broersma Wonen
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen