Appartement te koop: Watertorenplein 21, Zandvoort
Verkocht onder voorbehoud
KopenZandvoortAppartementenWatertorenplein 21

Watertorenplein 21

Brederode- Gerkestraat en omgeving, Zandvoort

€ 900.000
Buurt Brederode- Gerkestraat en omgeving, ZandvoortBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Nieuw appartement in Zandvoort

Dit gloednieuwe appartement uit 2024 aan het Watertorenplein ademt moderne luxe. Met 112 m² woonoppervlak en energielabel A++ is het een van de zuinigste woningen in de buurt. De vraagprijs van €900.000 ligt aan de hoge kant, maar past bij de nieuwbouwstatus en het energielabel. Vergelijk dit met andere appartementen in Zandvoort om een beeld te krijgen van het aanbod.

Buurt Brederode- Gerkestraat e.o.

De buurt Brederode- Gerkestraat e.o. is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen en een mix van leeftijden. Ongeveer een derde van de woningen is voor 1945 gebouwd, maar dit nieuwbouwappartement steekt daar scherp tegen af. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een doorsnee inkomen zien en een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,0 personen.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Dekamarkt om de hoek (320 m) of de Albert Heijn twee straten verder (409 m). Basisscholen zoals de Hannie Schaft Basisschool en de Mariaschool zijn op loopafstand (beide 557 m). Het treinstation van Zandvoort ligt op tien minuten lopen (1,1 km). De gemeente Zandvoort biedt verder restaurants en een bibliotheek op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Cense Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 900.000
Prijs per m²€ 8.036
Woonoppervlakte112m²
Bouwjaar2024
EnergielabelA++
BuurtBrederode- Gerkestraat en omgeving
WijkZandvoort Zuid
GemeenteZandvoort

Locatie

Watertorenplein 21, Zandvoort

Buurt statistieken

Gegevens uit Brederode- Gerkestraat en omgeving

Inwoners2.930
Mannen48%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Brederode- Gerkestraat en omgeving

Woningvoorraad1.601
Gem. WOZ-waarde€ 531.000
Koopwoningen66%
Huurwoningen33%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Dekamarkt
Oranjestraat 4
320m
Albert Heijn
Grote Krocht 1
409m
Vomar
Celsiusstraat 192
1849m

Scholen

9 binnen 5 km

Hannie Schaft Basisschool
Basisonderwijs · 203 leerlingen
557m
Mariaschool
Basisonderwijs · 108 leerlingen
557m
Oranje Nassauschool
Basisonderwijs · 353 leerlingen
560m

Veelgestelde vragen

Over Watertorenplein 21, Zandvoort

Welk energielabel heeft Watertorenplein 21?

De woning aan Watertorenplein 21 in Zandvoort heeft energielabel A++.

Is €900.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €900.000 ligt 24% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€727.843). De mediaanprijs in de buurt is €515.000, maar die cijfers zijn gebaseerd op slechts 7 beschikbare woningen. Dit appartement is nieuwbouw met energielabel A++, wat de hogere prijs deels verklaart. Of het marktconform is, hangt af van de vergelijking met vergelijkbare nieuwbouwappartementen in Zandvoort.

Hoe zuinig is energielabel A++?

Energielabel A++ is het best mogelijke label en betekent dat de woning zeer energiezuinig is. De stookkosten zullen laag zijn, al zijn exacte bedragen niet te geven zonder verbruiksgegevens. In de buurt heeft geen enkel koopaanbod label A+, dus dit appartement steekt er gunstig bovenuit.