Appartement te koop: Wenning 18, Emmen
KopenEmmenAppartementenWenning 18

Wenning 18

Emmen-Centrum, Emmen

€ 369.500
Buurt Emmen-Centrum, EmmenBekijk buurt
Albert Heijn op 33m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
50% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Wenning 18, Emmen

Dit appartement uit 2000 ligt in het centrum van Emmen, waar je de levendigheid van de stad direct om je heen hebt. Met 92 vierkante meter woonoppervlak is het een ruim opgezette woning. De vraagprijs van €369.500 is aan de hoge kant vergeleken met andere appartementen in Emmen.

Emmen-Centrum

De buurt Emmen-Centrum is een mix van wonen en voorzieningen. Op basis van CBS-data wonen er veel 65-plussers en eenpersoonshuishoudens. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stedelijke omgeving zien met een omgevingsadressendichtheid van 1552. De buurt Emmen-Centrum biedt een compacte leefomgeving.

Leven in de straat

Je dagelijkse boodschappen doe je bij de Albert Heijn, die letterlijk naast de deur zit op 33 meter. Ook de Dirk en Ekoplaza zijn om de hoek. Voor schoolgaande kinderen is OBS Meester Vegter op loopafstand (648 meter) en het Hondsrug College (847 meter) is ook goed bereikbaar. De gemeente Emmen heeft een uitgebreid voorzieningenaanbod.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via VC Kral Westen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt21 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 369.500
Prijs per m²€ 4.016
Woonoppervlakte92m²
Perceeloppervlakte3249m²
Bouwjaar2000
BuurtEmmen-Centrum
WijkEmmen-Centrum
GemeenteEmmen

Locatie

Wenning 18, Emmen

Buurt statistieken

Gegevens uit Emmen-Centrum

Inwoners4.660
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Emmen-Centrum

Woningvoorraad2.995
Gem. WOZ-waarde€ 222.000
Koopwoningen42%
Huurwoningen58%

Supermarkten

17 binnen 5 km

Albert Heijn
Baander 165
33m
Dirk
Willinkplein 38
103m
Ekoplaza
Wilhelminastraat 50a
232m

Scholen

42 binnen 5 km

OBS Meester Vegter
Basisonderwijs · 79 leerlingen
648m
Hondsrug College
Voortgezet onderwijs · 1862 leerlingen
847m
Openbare Basisschool 't Eenspan
Basisonderwijs · 225 leerlingen
861m

Veelgestelde vragen

Over Wenning 18, Emmen

Is €369.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €369.500 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs van €377.664 in de buurt, maar ook boven de gemiddelde vraagprijs van €336.063. Het appartement is met 92 m² iets groter dan het gemiddelde (89 m²) en heeft een bouwjaar 2000, wat relatief modern is. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking.

Hoe is de buurt Emmen-Centrum om in te wonen?

Emmen-Centrum is een stedelijke buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Er wonen relatief veel ouderen en alleenstaanden. De buurt heeft een hoge dichtheid aan winkels, horeca en openbaar vervoer. Het treinstation is op 1,3 km afstand. Wel is het aantal misdrijven met 812 relatief hoog, maar dat past bij een centrumgebied.

Wat is het energielabel van deze woning?

In de buurt heeft 42,9% van de woningen label A en 14,3% label A+. Het bouwjaar 2000 suggereert dat de woning redelijk goed geïsoleerd is, maar het exacte label kun je bij de makelaar opvragen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde basisschool is OBS Meester Vegter op 648 meter. Het Hondsrug College (voortgezet onderwijs) ligt op 847 meter. Ook zijn er andere scholen zoals Openbare Basisschool 't Eenspan en Esdal College binnen een kilometer.

Hoeveel supermarkten zijn er in de omgeving?

Binnen 5 km zijn er 17 supermarkten. De dichtstbijzijnde is Albert Heijn op slechts 33 meter, gevolgd door Dirk op 103 meter en Ekoplaza op 232 meter. Ook Jumbo en Lidl zijn op loopafstand (respectievelijk 419 en 589 meter).

Wat is de gemiddelde verkooptijd van woningen in deze buurt?

De gemiddelde verkooptijd van verkochte woningen in Emmen-Centrum is 64 dagen. Dat is een indicatie van de doorlooptijd. Houd er rekening mee dat dit gemiddelde is en per woning kan verschillen.