Appartement te koop: Weststraat 18-201, Aardenburg
KopenSluisAppartementenWeststraat 18-201

Weststraat 18-201

Aardenburg, Sluis

€ 364.000
Buurt Aardenburg, AardenburgBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2021
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Al 282 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 120 dagen
AI-samenvatting

Rustig wonen in een nieuw appartement

Dit appartement uit 2021 ligt in het centrum van Aardenburg, een plaats waar het heerlijk rustig wonen is. Met 96 m² woonoppervlak is het een comfortabele woning, al is het kleiner dan veel andere woningen in de buurt. De vraagprijs van €364.000 is marktconform voor een nieuwbouwappartement in deze omgeving. Bekijk ook andere appartementen in Sluis.

Aardenburg: een dorp met karakter

Aardenburg is een kleine plaats met een gemiddelde score van 8,38 uit één bewonersbeoordeling. Een bewoner zegt: "Veel oudere mensen en weinig winkels, over heerlijk rustig wonen." De buurt telt relatief veel ouderen en eenpersoonshuishoudens. De sfeer is dorps en gemoedelijk. Lees meer over de gemeente Sluis.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi of Jumbo, beide op ruim een kwartier fietsen. Basisschool Op Dreef zit om de hoek, op twee straten verder. Ook kinderdagverblijven en een park zijn dichtbij. Het treinstation ligt op 54,7 km, dus je bent aangewezen op de auto of bus.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Zwin Regio Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 augustus 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 364.000
Prijs per m²€ 3.792
Woonoppervlakte96m²
Perceeloppervlakte1321m²
Bouwjaar2021
EnergielabelA+
BuurtAardenburg
WijkAardenburg
GemeenteSluis

Locatie

Weststraat 18-201, Aardenburg

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.4
Ellen kolmeijer
16-10-2023
Leuke plaats

Veell oudere mensen en weinig winkels over heerlijk rustig wonen

Buurt statistieken

Gegevens uit Aardenburg

Inwoners1.980
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Aardenburg

Woningvoorraad1.090
Gem. WOZ-waarde€ 250.000
Koopwoningen65%
Huurwoningen34%

Supermarkten

0 binnen 5 km

Aldi
Sint Annastraat 17
6027m
Jumbo
Sint Annastraat 41
6105m
Aldi
Veerhoeklaan 5A
6299m

Scholen

2 binnen 5 km

Basisschool Op Dreef
Basisonderwijs · 105 leerlingen
239m
Rooms Katholieke Basisschool Sint Jozef
Basisonderwijs · 43 leerlingen
3019m

Veelgestelde vragen

Over Weststraat 18-201, Aardenburg

Welk energielabel heeft Weststraat 18-201?

De woning aan Weststraat 18-201 in Aardenburg heeft energielabel A+.

Is €364.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €364.000 ligt iets onder de gemiddelde verkoopprijs van €359.600 in de buurt, maar boven de mediaan van €322.000. Het appartement is nieuwbouw (2021) en heeft 96 m², wat kleiner is dan het buurtgemiddelde van 151 m². De prijs per m² is met €3.792 relatief hoog, maar dat past bij een modern appartement in het centrum van Aardenburg.

Hoe is de buurt Aardenburg om in te wonen?

Aardenburg is een rustig dorp met veel oudere inwoners en weinig winkels, zoals een bewoner aangeeft. Het is er heerlijk rustig wonen. De buurt heeft een gemiddelde beoordeling van 8,38. Er zijn voorzieningen zoals een supermarkt en basisschool op loopafstand, maar voor uitgebreidere winkels of uitgaan moet je naar een grotere plaats.

Wat is de energielabel van deze woning?

Het energielabel van deze woning is niet specifiek vermeld in de gegevens. Omdat het een nieuwbouwappartement uit 2021 betreft, mag je een zuinig label verwachten, waarschijnlijk A of hoger. In de buurt heeft 12,5% van de koopwoningen label A, maar dit zegt niets over deze woning.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, op loopafstand (twee straten verder) vind je Basisschool Op Dreef met 105 leerlingen. Ook is er een rooms-katholieke basisschool op ongeveer 3 km afstand. Voor voortgezet onderwijs moet je naar het Zwin College op ruim 6 km.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 54,7 km afstand. Dat is ver, dus voor openbaar vervoer ben je aangewezen op busverbindingen. De auto is dan ook een praktischere optie voor woon-werkverkeer.

Wat voor onderhoud vergt een nieuwbouwappartement?

Omdat het appartement uit 2021 komt, is het onderhoud in principe beperkt. Nieuwbouw heeft moderne installaties en materialen. Je kunt de eerste jaren vooral denken aan klein onderhoud zoals schilderwerk of het bijstellen van de installaties. Groot onderhoud aan het gebouw wordt vaak via de VvE geregeld.