Appartement te huur: Wijnbrugstraat 154, Rotterdam
HurenRotterdamAppartementenWijnbrugstraat 154

Wijnbrugstraat 154

Stadsdriehoek, Rotterdam

€ 3.200 p.m.
Buurt Stadsdriehoek, RotterdamBekijk buurt
Al 183 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 27 dagen
SPAR op 204m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
45% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Dit appartement aan de Wijnbrugstraat 154 in Rotterdam ademt stadsleven. Het is een modern appartement uit 2009, met 98 vierkante meter woonoppervlak. De huurprijs van €3.200 ligt aan de hoge kant, vergeleken met andere appartementen in Rotterdam.

Buurt Stadsdriehoek

De buurt Stadsdriehoek is het historische centrum van Rotterdam. Op basis van zeven beoordelingen krijgt de buurt een 7,17. Een bewoner zegt: "Ideale locatie" en noemt het "Gewoond in mijn studententijd". Een andere bewoner is kritischer: "Criminelige drugs buurt naast de stad." De buurt telt ruim 20.000 inwoners, vooral alleenstaanden en jonge mensen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de SPAR om de hoek (twee straten verder) of de Albert Heijn op tien minuten lopen. Basisschool Willibrord en Jan Prins zijn beide op loopafstand. De gemeente Rotterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Uw Makelaar en Uw Makelaar op Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 november 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 3.200 p.m.
Prijs per m²€ 33 p.m.
Woonoppervlakte98m²
Perceeloppervlakte3217m²
Bouwjaar2009
BuurtStadsdriehoek
WijkRotterdam Centrum
GemeenteRotterdam

Locatie

Wijnbrugstraat 154, Rotterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 7 bewoners

6.9
Joris van de Kamp
17-02-2026
Ideale locatie

Gewoond in mijn studententijd

4.7
Nancy van Heck
12-07-2025
Criminelige drugs buurt naast de stad.

Im woon schuin tegenover een koffieshop. wanneer de koffieshop dicht is dan wordt er vrolijk nog even verder gedealt op een pakeerhof waar ik op kijk vanuit mij appartement . Wat ik echt niet fijn en veilig vindt. En mijn portiek wordt door zwervers als een wc februikg wat ook niet echt dijnis. Dit omdat vlakbij waar ik woon een Leger des Heils opvang is.

7.8
Aya
07-09-2024
Een Prettige Woonomgeving met Ruimte voor Verbetering

De buurt waarin ik een voldoende heb gegeven op de aspecten gemeenschap, hygiëne, huisvesting, onderwijs, groen, voorzieningen en bereikbaarheid, biedt over het algemeen een aangename leefomgeving. De gemeenschap is vriendelijk en toegankelijk, met bewoners die elkaar vaak kennen en af en toe samenkomen voor buurtactiviteiten. Toch is er ruimte voor meer initiatieven om de sociale samenhang verder te bevorderen. Wat betreft hygiëne, wordt de buurt goed onderhouden en is deze overwegend schoon, hoewel op sommige plekken meer aandacht voor zwerfvuil en onderhoud wenselijk zou zijn. De woningvoorraad is divers en biedt een goede mix van appartementen, rijtjeshuizen en vrijstaande woningen, die over het algemeen in goede staat verkeren. De huizenprijzen zijn acceptabel, maar er kan enige druk op de woningmarkt zijn door de populariteit van de wijk. Onderwijsvoorzieningen zijn toereikend, met voldoende basisscholen en middelbare scholen in de buurt. Het niveau van de scholen is gemiddeld tot goed, maar ouders die op zoek zijn naar specifieke onderwijsvormen kunnen aangewezen zijn op omliggende wijken. Groene ruimtes zijn aanwezig en zorgen voor een prettige omgeving waarin bewoners kunnen wandelen, sporten of ontspannen. Toch zouden sommige delen van de buurt baat hebben bij meer of beter onderhouden groene zones. Qua voorzieningen zijn er genoeg winkels, supermarkten en sportfaciliteiten in de buurt, waardoor het dagelijks leven gemakkelijk is. De bereikbaarheid van de buurt is eveneens goed, zowel voor auto’s als voor openbaar vervoer, waardoor de wijk verbonden is met de stad en andere wijken. Samenvattend is de buurt prettig om in te wonen, maar er is op sommige vlakken ruimte voor verbetering.

7.8
Giovanni
27-05-2024
Veel te doen maar niet netjes

Het centrum is zeer dynamisch en erg leuk om te bezoeken als je er graag op uit wilt. Er wonen is wel anders dan bezoeken. Het is niet heel netjes, relatief veel toeristen met andere normen en waarden en weinig groen. Je zit tussen de hoge gebouwen en uitgaande studenten die troep achterlaten in het weekend. Verder is de buurt perfect bereikbaar door het goeie OV en zijn er veel winkels en restaurants

9.0
Olivier
06-11-2023
Zo toegankelijk als maar kan

De buurt is perfect als je centraal in Rotterdam wil wonen en tegelijkertijd geen extreme drukte op straat wilt. Alle voorzieningen zijn op loopafstand en je kan met de metro alle kanten van de stad op.

8.0
Dion
07-07-2023
Meest boeiende buurt van Rotterdam

Stadsdriehoek is ideaal om in te wonen. Openbaar vervoer, winkels en supermarkten zijn erg dichtbij. Je kan alles lopend doen. Nadeel van de Stadsdriehoek is soms geluidsoverlast. Je weet dit ook van te voren als je hier gaat wonen maar het gaat mij vooral om geluidsoverlast op de Meent. Veel mensen met wat snellere auto's rijden vaak express erg hard door de straat. Dit zorgt voor veel geluidsoverlast en onrust. De gemeente is inmiddels al wel bezig met een campagne om snellere auto's te weren uit het centrum. Tot slot is er wel altijd iets leuks in de stad of te bekijken vanaf je balkon. Binnen andere wijken in Rotterdam heb je dit dan weer niet!

Buurt statistieken

Gegevens uit Stadsdriehoek

Inwoners20.440
Mannen53%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit Stadsdriehoek

Woningvoorraad10.409
Gem. WOZ-waarde€ 415.000
Koopwoningen31%
Huurwoningen69%

Supermarkten

99 binnen 5 km

SPAR
Glashaven 6
204m
Albert Heijn
Grotemarkt 98
362m
SPAR
van der Takstraat 56
590m

Scholen

217 binnen 5 km

Willibrord
Basisonderwijs · 339 leerlingen
372m
Jan Prins
Basisonderwijs · 382 leerlingen
424m
Openbare Basisschool Het Landje
Basisonderwijs · 622 leerlingen
733m

Veelgestelde vragen

Over Wijnbrugstraat 154, Rotterdam

Is de huurprijs van €3.200 marktconform voor dit appartement?

De huurprijs van €3.200 ligt 41% boven het buurtgemiddelde van €2.273. In de Stadsdriehoek ligt de gemiddelde huurprijs per vierkante meter op €26,33, terwijl dit appartement uitkomt op €32,65 per m². Het is daarmee een prijzig aanbod, maar de woning is modern en centraal gelegen.

Hoe is de veiligheid in de Stadsdriehoek?

Uit buurtreviews blijkt dat sommige bewoners overlast ervaren van drugshandel en zwervers, met name rondom een koffieshop en een Leger des Heils-opvang. Anderen vinden de locatie ideaal. Het aantal misdrijven in de buurt is 3.444, maar dit cijfer zegt niets over de directe straat.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, de Stadsdriehoek heeft veel voorzieningen op loopafstand. Binnen vijf minuten lopen vind je een SPAR en Albert Heijn. Ook zijn er meerdere basisscholen, zoals Willibrord (372 m) en Jan Prins (424 m). Het treinstation is op 1 km afstand.

Wat is de sfeer in de buurt?

De sfeer wordt wisselend ervaren. Een bewoner noemt het een 'prettige woonomgeving' met een vriendelijke gemeenschap, maar ook kritiek is er: overlast door drugshandel en vervuiling. De buurt is dichtbevolkt en stedelijk, met veel jonge mensen en alleenstaanden.

Hoeveel kost een appartement in de Stadsdriehoek gemiddeld?

De gemiddelde huurprijs in de Stadsdriehoek is €2.273, met een mediaan van €2.200. De prijzen variëren van €1.050 tot €8.750. Dit appartement is met €3.200 dus bovengemiddeld duur.

Is de woning geschikt voor een gezin?

Het appartement heeft 98 m² en is gelegen in een buurt met veel alleenstaanden en weinig kinderen. De Stadsdriehoek heeft wel basisscholen op loopafstand, maar de buurt is vooral gericht op stedelijk wonen. Of het geschikt is voor een gezin hangt af van persoonlijke voorkeur.

Uw Makelaar
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 4 bronnen