Appartement te koop: Wilhelminastraat 18-1, Amsterdam
Onder bod
KopenAmsterdamAppartementenWilhelminastraat 18-1

Wilhelminastraat 18-1

Cremerbuurt-Oost, Amsterdam

€ 750.000
Buurt Cremerbuurt-Oost, AmsterdamBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Albert Heijn op 179m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
48% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een statig appartement in de Cremerbuurt-Oost

Dit appartement aan de Wilhelminastraat ademt de charme van de 19e eeuw. De hoge plafonds en ruime kamers geven het een klassiek Amsterdams gevoel. De advertentie vermeldt geen energielabel, waardoor de energiekosten lastig in te schatten zijn. Met 96 m² woonoppervlak is het aanzienlijk ruimer dan het buurtgemiddelde. De vraagprijs van €750.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de locatie. Bekijk ook andere appartementen in Amsterdam.

De buurt: Cremerbuurt-Oost

De Cremerbuurt-Oost is een levendige stadswijk met veel jonge huishoudens en alleenstaanden. De buurt heeft een hoge bevolkingsdichtheid en een mix van culturen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een dynamische omgeving is. De meeste woningen zijn voor de oorlog gebouwd, wat het karakter bepaalt. Lees meer over de buurt Cremerbuurt-Oost.

Het leven in de straat

De Wilhelminastraat ligt in het hart van Oud-West, om de hoek bij de Kinkerstraat. Voor de dagelijkse boodschappen loop je twee straten verder naar de Albert Heijn. Ook een SPAR en nog twee Albert Heijn-filialen zijn op loopafstand. Basisscholen zoals Kindcentrum De Kinkerbuurt en Basisschool Het Winterkoninkje zijn om de hoek. Het Vondelpark is tien minuten lopen. De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid aanbod aan voorzieningen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Amstelland Makelaars en diverse platforms. De makelaar heeft geen energielabel vermeld, wat de volledigheid van de advertentie beperkt.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt20 maart 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 750.000
Prijs per m²€ 7.813
Woonoppervlakte96m²
Perceeloppervlakte107m²
Bouwjaar1898
BuurtCremerbuurt-Oost
WijkHelmersbuurt
GemeenteAmsterdam

Locatie

Wilhelminastraat 18-1, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Cremerbuurt-Oost

Inwoners2.290
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Cremerbuurt-Oost

Woningvoorraad1.353
Gem. WOZ-waarde€ 618.000
Koopwoningen37%
Huurwoningen63%

Supermarkten

156 binnen 5 km

Albert Heijn
Jan Pieter Heijestraat 132H
179m
SPAR
Kinkerstraat 252H-254H
402m
Albert Heijn
Overtoom 454H
413m

Scholen

207 binnen 5 km

Kindcentrum De Kinkerbuurt
Basisonderwijs · 291 leerlingen
280m
Basisschool Het Winterkoninkje 2e Montessori-School
Basisonderwijs · 377 leerlingen
413m
Brede School Annie M.G. Schmidt
Basisonderwijs · 376 leerlingen
466m

Veelgestelde vragen

Over Wilhelminastraat 18-1, Amsterdam

Is €750.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €750.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€614.082) en de gemiddelde vraagprijs (€550.000). Het appartement is met 96 m² wel 33% groter dan het buurtgemiddelde van 72 m², wat de hogere prijs deels verklaart. Of het een goede deal is, hangt af van de staat en het ontbrekende energielabel.

Hoe snel worden woningen in deze buurt verkocht?

Woningen in de Cremerbuurt-Oost worden gemiddeld in 20 dagen verkocht. Dat is relatief snel, wat wijst op een actieve markt. Dit appartement is al enige tijd te koop, maar de exacte looptijd is niet bekend.

Wat is het energielabel van deze woning?