Appartement te koop: Witte de Withstraat 143-3, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenWitte de Withstraat 143-3

Witte de Withstraat 143-3

Filips van Almondekwartier, Amsterdam

€ 625.000
Buurt Filips van Almondekwartier, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 54m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
49% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Dit appartement aan de Witte de Withstraat in Amsterdam heeft een energielabel A, wat betekent dat het zeer zuinig is. Het is een van de weinige koopwoningen in de buurt die nu beschikbaar is. Met een vraagprijs van €625.000 is dit aan de hoge kant vergeleken met de gemiddelde prijs van €475.000 in de buurt, maar de woning is ook groter dan gemiddeld. Bekijk ook andere appartementen in Amsterdam.

Buurt Filips van Almondekwartier

De buurt Filips van Almondekwartier is een stedelijke wijk met veel eenpersoonshuishoudens en een jonge bevolking. De meeste woningen zijn gebouwd voor 1945 of na 2010. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt. De buurt heeft een hoge bevolkingsdichtheid en veel voorzieningen op loopafstand. Lees meer over de buurt Filips van Almondekwartier.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek (54 meter) of de Aldi twee straten verder (217 meter). Ook zijn er meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Islamitische basisschool Al Maes (54 meter) en de 10e Montessorischool De Meidoorn (268 meter). Het treinstation ligt op 3,1 km afstand, maar de buurt is goed bereikbaar met andere vervoersmiddelen. De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid netwerk van voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Bart Postema Makelaardij BV aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 625.000
Prijs per m²€ 8.929
Woonoppervlakte70m²
Perceeloppervlakte182m²
Bouwjaar1912
EnergielabelA
BuurtFilips van Almondekwartier
WijkChassébuurt
GemeenteAmsterdam

Locatie

Witte de Withstraat 143-3, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Filips van Almondekwartier

Inwoners1.095
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Filips van Almondekwartier

Woningvoorraad587
Gem. WOZ-waarde€ 556.000
Koopwoningen36%
Huurwoningen64%

Supermarkten

149 binnen 5 km

Albert Heijn
Jan Evertsenstraat 24
54m
Aldi
Admiraal de Ruijterweg 56c
217m
Albert Heijn
Jan van Galenstraat 87
469m

Scholen

191 binnen 5 km

Islamitische basisschool Al Maes (de Diamant)
Basisonderwijs · 485 leerlingen
54m
10e Montessorischool De Meidoorn
Basisonderwijs · 302 leerlingen
268m
Admiraal De Ruyterschool
Basisonderwijs · 223 leerlingen
290m

Veelgestelde vragen

Over Witte de Withstraat 143-3, Amsterdam

Welk energielabel heeft Witte de Withstraat 143-3?

De woning aan Witte de Withstraat 143-3 in Amsterdam heeft energielabel A.

Is de vraagprijs van €625.000 reëel voor deze buurt?

De vraagprijs ligt boven de gemiddelde prijs van €475.000 in de buurt, maar de woning is met 70 m² ook groter dan het gemiddelde van 63 m². De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €7.540, wat voor deze woning neerkomt op €8.929 per m². De woning heeft energielabel A, wat een pluspunt is. Of de prijs reëel is, hangt af van de staat en de exacte ligging.

Hoe is de buurt Filips van Almondekwartier om in te wonen?

De buurt is zeer stedelijk met een hoge dichtheid aan voorzieningen. Er wonen veel jonge mensen en eenpersoonshuishoudens. De meeste woningen zijn appartementen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een levendige wijk zien met veel winkels, scholen en horeca op loopafstand.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Islamitische basisschool Al Maes (54 meter), 10e Montessorischool De Meidoorn (268 meter) en Admiraal De Ruyterschool (290 meter). Voor voortgezet onderwijs moet je rekenen op ongeveer 1,2 km afstand.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 3,1 km afstand. Dat is ongeveer 40 minuten lopen of 10 minuten met de fiets. De buurt is verder goed bereikbaar met tram en bus.

Wat is de sfeer in de straat?

De Witte de Withstraat ligt in een drukke, stedelijke omgeving. Er zijn veel voorzieningen om de hoek, zoals een Albert Heijn op 54 meter en diverse restaurants op 100 meter. De buurt is levendig, maar door de ligging in een straat kan het ook rustig zijn.

Hoeveel koopwoningen zijn er beschikbaar in de buurt?

Op dit moment staat er slechts één koopwoning te koop in de buurt, namelijk deze. Dat is erg weinig. Ter vergelijking: er zijn de afgelopen tijd 16 woningen verkocht, met een gemiddelde verkoopprijs van €953.125 en een gemiddelde looptijd van 70 dagen.